Deepspot – nejhlubší bazén na světě – report

Dlouho očekávaná akce – otevření bazénu v Polsku a my jsme tam nemohli chybět. A jaké to tam tedy je, si popíšeme tady v krátkém reportu ode mne.

Malta vraky a jeskyně REPORT

Jsme zpět z Malta výletu, a na mě je abych celou akci zakončil nějakými těmi větami, s obrázky, co řeknou víc než věty. A tady to tedy je, report o tom, jak jsme nedýchali pod hladinou ostrovu Gozo, a Comino…

Odběháno.

Odběháno.Právě si masíruju lejtka po posledním Běhacím kempu, který právě skončil. A myšlenek pár ke sdělení v reportu z kempu je tady, tak se pohodlně usaďte, a jdeme na to.

CO BYLO, JE A BUDE.

Houstone, Chorvatsko OVER. Tak nám skončilo Chorvatsko, a o tom co bude, bylo, je, bych vám rád lehce poreferoval v následujících řádcích.

Jak to vypadá u nás na kurzech 2020 ?

Kratke video je tady, řekne víc než slova...

10 věcí, které by jste měli vědět o ponorech do hloubky, ale báli jste se zeptat...

Tak se nám blíží to naše léto v Chorvatsku, já už tu jsem a pročítám si záznamy vás všech za posledních 7 let tady odsud. A jak si to tak čtu, začíná být víc než jasná určitá opakující se událost – a to je : „Přehnané očekávání od sebe sama (studentů) až po hledání odpovědnosti za své selhání někde jinde (buddy, instruktor, počasí, atd) : ) Tak si to nazveme pracovně : výmluva. Haha.

Běhací kemp právě doběhl : )

Tak nám skončil Běhací kemp u nás v Osečné. I přes běsnění viru se nás sešlo 14 odvážných, a proběhali jsme se lesy Ralska, ogrilovali nejaké Babišovo pekla, probrali život a naučili se poslouchat svoje kroky...a byla to pecka.

CHORVATSKO BUDE !

UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY FREEDIVERY - CHORVATSKO U NÁS NA OSTROVĚ VIR BUDE...- vše jede podle plánu- my tam najíždíme už 15.června- loď je jako nová- udělali jsme nové sprchy na našich domech- pár volných míst ještě je, koukněte k nám na stránkywww.pimpyourlife.cz/eventsMoc se tešíme !Martin a MiriFII#pimpyourlifeacademy ...

Běh-Bike-Bazén - aneb ASW kemp vol 2

Jezdíte na kole ? Běháte ? Plavete ?A děláte to dohromady ? Jako že Triatlon ? A víte že je triatlon blbě ? A že to děláme jinak, logičtěji, a určitě samozřejmě líp, haha, než zbytek světa ? No, pokud nevěříte, pojdte pročíst článek u nás, s novou akcí pro vás – aneb Inverzně-perverzní triatlon, aka ASW kemp vol 2 je tady ! 9,10,11 říjen to rozjedem :)

Vila Vitality - aneb naše nové plnohodnotné zázemí pro kurzy

Ahoj kamarádi, takže jsme dali dohromady konečně naši vilu v Osečné, jako plnohodnotné zázemí pro všechny druhy kurzů co učíme. Tak si to lehce představíme, at víte o co jde.
 < 1 2 3 4 >  Last ›

Poslední komentáře

31.01.2021 20:19
24.01.2021 16:48
16.01.2021 16:17
03.01.2021 21:30
Leona u Odběháno.
22.09.2020 10:30
29.05.2020 19:38

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document