THE ARCH PROJECT – Egyptská výzva

Dárek k Vánocům - od Martina a Miri z PimpYourLife academy

Tak si máme dávat nějaké ty dárky, co ? Jako že dárek. Dar.Tak od nás, něco tam máte, u nás uvnitř...

Dokument o Bali - co se chystá...

Co se chystá ? Letos jsme Bali udělali trochu jako : "Zdokumentujeme to tu co pujde a vymačkáme z toho maximum : Hloubky, slzu, stěstí, jedno oko nezustane suchý..."A jak jsem zadal, tak jsme začali tvořit. A první z několika upoutávek, aby jste zůstali natěšení, je tady. Kamera : Vesměs Andy, něco já.Uvnitř, co bude.

Monofin polygon - Nusa penida

Nusa Penida, monofin trenažér. Po nádherný hodince s Mantami na Manta Bay, jsme vyrazili na Crystal potrénovat trochu monofinu ve vlnách písku. Samozřejmě šlo o legraci, ostatně jako vždy. Nádhera střídala krásu.Kamera : David Anderle a Martin

Trénink v protiproudech - trenažér US LIBERTY

Jedno video z přípravy na trip skrz Liberty ship, Balíkov.Jen tak, ze šnorchlu...na nádherných protiproudech - ostatně co dodat : )Mačkám slzu a vzpomínky !

Poukázky na dárek k vánocům...a info co bude 2018...

Tak jsem zpět v CR, a mám jen dva dny na to, abych vyřešil všechny vaše dotazy atd...tak směle do mě ! V pondělí mě totiž rozřežou na kusy ve Vinohradech, aby mě pak sešili dohromady mnohem silnějšího a hlavně vtipnějšího ! : )Takže, prosím pár věcí.

Obroda.

Mno, si tu tak sedím, a koukám na tichý klidný oceán a dumám, jak napsat tenhle report. O lidech, co tu byli ? Minulých 14 dní jsem o nich nenapsal – a to tu bylo 12 lidí. A že si to zasloužili ! Nebo snad o tom, jak jsem to viděl já ? Či co oceán ? Úspěchy ? Život, krása ? Napsat úvahu, nebo reportáž ? A nebo nic, a vydat jen fotky které vesměs vždy řeknou více, nebo video co řekne nejvíce ? A nebo nic. A jen si to nechat v sobě. Tolik možností, a tak něco z toho bude vevnitř, a škatulku to dostane, až ruka dopíše. Uvnitř, Bali 2017 – co čas dal.

Safari Egypt - 2O18 - lákáme !

Ahoj kamarádi, už vás s náma jezdí opravdu parta, a protože jsme to letos 2O17 neudělali, tak na příští rok to bude o to větší  !Opět máme trochu jiné lokality, a já doufám, že to bude stejně super parta - jako vždy. A co vás bude čekat ? Více na videu uvnitř...

Mustr tréninkového plánu.

Bali, den 23.Tak mi přijeli noví studenti, a než se vyspinkají, mám pro vás mustr Tréninkového deníku na rok 2O18.

Bali 2017 - PRVNÍ GRUPPE

Takže, je to tady. První skupina co na Bali přijela, zase odjela. Prostě první turnus skončil, a já mám pro vás nějaké lehké shrnutí, co se dělo a tunu dalších fotek, které jsem dostal od Míly, učastníka zájezdu.. Více slov, o kurzech pod sopkou Agung, uvnitř.

Relax Bali vrak se studenty.

Dneska to bude jen o obrázcích.Protože, nepotřebují slova.Bali, uvnitř.
 < 1 2 3 4 5 >  Last ›

Poslední komentáře

30.05.2018 18:28
30.05.2018 08:08
29.05.2018 17:26
29.05.2018 16:35
08.04.2018 08:35
05.03.2018 12:55
05.02.2018 17:20

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document