THE ARCH PROJECT – Egyptská výzva

Bali, jsme tady...

Takže jsme hned po doučení poslední letošní jogy - a přijelo vas 3O ! - odletěli na Bali. A budeme tady.A kde a co, o tom vám sem občas nasolím pár vět. Nebudou to dlouhá články, spíš tak nějak nástřel co jsme ten který tyden nebo den dělali, aby to tady v podzimním čase trochu žilo.A ne jen Facebook.Uvnitř.

Kurz FII - freediving v Bazénu Liberec - ukončeno pro letošek

Tak a máme to tady. Další kurzík, a letos bohužel poslední - protože jedeme ted do Indonesie až do konce roku, je skončen.A takže, trochu fotek a slovíček je vevnitř...Děkujeme učastníkum zájezdu dušení a topení ! : )Martin a Miri

Malta – Katamarán Valhala – report

Jsme zpět, po 1O ti dnech na Maltě a z toho 8 dnech a nocích na katamaranu Valhala. A o tom, tu napíšu pár vět, protože tohle byla akce, kterou jsme dělali poprvé…

Kapky deště - les štěstí.

Les. Ticho. Sem tam spadne kapka vody ze stromu. A z oroseného čela. A už není ticho. Kolem to funí, jak když lezou prasata z bukvic. Asi… BĚHACÍ KEMP. Jo, VÍC UVNITŘ.

Chorvatsko VIR 2017 - mise ukončena.

To to letí. Nádech a výdech a léto je pryč. I tohle už minulo – a než jsem se stačil nadechnout, plánuji další trip do míst, kde starosti nic neváží a okamžiky ti berou dech. A tak…uvnitř.

Hloubky v nás.

Potápění…freediving…co je to vlastně za sport a jací lidé ho dělají a proč ? po právě skončeném kurzu LEVEL 2 trocha úvahy jak ze slohů ze základky.

FII Level 2 s lidmi od ApneaAcademy (nejen)

Dobře dobře dobře. Dobře bylo. Dobrá skupina. Dobrý počasí. A dobrý čísla. Uvnitř – více.

VIR 2017 - SKILLS SESSION

S-kills session well done. Skončila skills session na Viru a já mám, jako vždy pár slov a tak nějak fotek pro vás, co se zajímáte, jaké je to žít pod vodou a měřit chvíle na tomhle světě nádechy a výdechy. Uvnitř, u nás, více.

Máme novou hračku - Brbiščica cave

Takže jsme tu zpět na Viru, a protože jsem se tuhle dočetl něco o krásný jeskyni kousek od nás, tak jsme si tam s Mirly udělali vejlet. A jaký to bylo ? Pár slov a fotek vevnitř.BOŽÍ !

Report od Mirka - protože proč bych to psal pořád já...

Sdílím tady u nás na oficiálních stránkách report od Mirka Čermáka, který se právě vrátil od nás z Viru - a protože pořád předkládám jen můj úhel pohledu, tak tady to je, jak to vidí studenti...Bylo to s vámi Epic.Snad více řeknou fotky, kamarádi...A ted již nechám mluvit Mirka. Uvnitř...
 < 1 2 3 4 5 >  Last ›

Poslední komentáře

05.02.2018 17:20
Božský Bruce u Mustr tréninkového plánu.
18.01.2018 14:09
Patrik Poduška u Mustr tréninkového plánu.
18.01.2018 11:29
16.01.2018 20:49
16.01.2018 12:08
16.01.2018 10:32

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document