Využití plavecké techniky pro freediving - VŠE JE O TECHNICE.

Plavete jak šílený a pořád to pod vodou nejede ? Mrskáte se tam jak ryba na suchu ?Už vás deptá sledovat ty okolo, jak totálně z formy a plavou pod vodou víc než vy ?!?Hele, to bude špatná technika - a PŘESNĚ NA TO TU MÁME JEDEN SPECIÁLNÍ KURZ - s Mistryní světa v ploutvovém plavání Zuzkou a Tomášem. Videokoučink podvodních kamer v unikátním bazéně, rozbory technik, doplnkové cvičení, vše co jste kdy chtěli vědět o plavání a báli jste se zeptat je ...

CO DĚLAT 2 měsíce, 1 měsíc, a týden před kurzem L2 FII

Ahoj Kamarádi, tak už se nám blíží kurz hloubkového potápění na nádech, a mám pro vás pár věcí co by jste měli zohlednit, pokud si kurz chcete maximálně užít a taky….se posunout na hloubkách a časech ponorů. Máme to rozdělené na 2 měsíce, měsíc a týden. Jdeme na to, oki ?

Bali 2018, 14 ti denní kurz skončen…

Tak jako každý rok, vyrazil jsem na jeho konci na Bali, na ostrov bohů a draků a ohně a Agungu, kterej letos byl nebýval klidný, abych tu zakončil tu svou letošní učební (a i tréninkovou) sezonu. Ta začíná zítra a kurz skončil včera. Jak říkám, není na co čekat.

Report z Mexica, aneb jak bylo v textu a fotkách…

„Mexico, Mexiko, freediving gránde finálééé…“ tak nějak bych předělal „sombréro gránde tequillááá“ song od už nevím ani koho, každopádně nás s tím terorizuje už kolik dekád. A my jsme vám nasolili tolik videí, že si to vše zaslouží asi i nejaky to slovo po tom videoterroru.

Mexico, La Paz, - video číslo tři

A je tu DALŠÍ VIDEO.. LaPaz, místo kam jsme se obrovsky těšili a kde jsme pro studenty připravili pořádnou porci mořskýho života - Marlins, sardinky, kormorány, hejna sardinek...a o tom všem vám Tom sestřihal další video - jedno oko nezustane suchy ! Klik na akci a příští rok s náma ! 

Mexico, La Paz, - WHALE SHARKS AND SEA LIONS

Tak tu máme druhé video, mapující naší dosavadní činnost tady v LaPaz, Mexiku, kam jsem naplaánoval výlet pro FII studenty za interakcí se zvířatama...Tentokrát od Toma Hégra, naprostá pecka, z vody a podvody.Klik na hrátky se zvířátky k nám...

Mexico, La Paz, Animal Interaction - day 1

Tak tu máme sérii videí z La Paz od mistra technologií Petra Ocáska, a vy se mužete podívat nejdřív jak si tu žijeme - cestujeme - užíváme.Více akce bude další dny. Dnes tedy tady : Díky, Petře !Martin, Miri, Chorché, Patrik, Mirek, Petra, Petr, Verča, Milan, Tomas, Vlada, Jana.

FII safari 2018 - fotogalerie od Karlíka co PimpYourLife

Tak a je to 10 dní co jsme doma a mnoho foteček od Karlose je tady. Článek byl tu : report.A vy koukněte a snad se najdete :)Martin, Děkující Panu VTCH.

Safari Egypt - 2018 - to je můj delfín !

Tak jsme doma. Na týden bez signalu. Na týden na moři. Na týden s partou freediverů. A delfinů, žraloků, želv a….BRADÁČŮ. Egypt – jižní safari report uvnitř.

Na cestě - CHORVATSKO OVER.

Celkem 120 dní freedivingu v Chorvatsku v kuse. At se to vezme za jakýkoliv konec, je to prostě třetina roku a to je docela porce. A to už v tobě něco zanechá. 
 < 1 2 3 4 5 >  Last ›

Poslední komentáře

19.10.2019 23:59
15.10.2019 09:45
28.05.2019 21:58

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document