Joga a fyziologie člověka - DEJCHEJ BRÁCHO !

Máme za sebou další víkend učení, tentokrát to bylo o učení jogy a fyziologie kurz. Dorazilo vás 26 lidí a musím opět říci, že to byl naprosto báječně strávený čas s vámi.

MALTA - Freedive roadtrip na vraky a jeskyně

Tak konečně uzrál projekt co jsem dával dohromady už asi rok. Malta – vraky – jeskyně – blue hole – freediving roadtrip s celou tou naší PimpYourLife.cz partou je tady.

Trocha fotek a videa z Y-40 aneb jak je tady...

Tak první turnus v Y-40 máme za sebou - a druhý turnus před sebou... 

Bali 2019 - video jak bylo...

Ahoj potápky a podvodníci...Tak jsem vám střihl rychlé videjko, opět beze slov, pro rychlý průlet tím, jak na Bali bylo. Mohli jste se o tom dočíst tady : ČLÁNEK HERE.a VIDEO je teď tu. 

Využití plavecké techniky pro freediving – level I a II

Využití plavecké techniky pro freediving – level I+II. (Bez techniky to prostě nepůjde! :) ve spolupráci s Pimp Your Life academy a Colorfins vám přinášíme opět unikátní možnost se posunout ve vaší technice o bazény dál - s Mistryní světa Zuzkou Svozilovou a Tomášem Michalicou.

Bali, konec roku 2019 – NA-PO-HO-DU

Okej, sedím pod palmou, stále jsem tady na Bali a je na mě, abych napsal report z letošního Bali, protože partička co tu byla, si to zaslouží a moc. Letošní Bali bylo fakt něco speciálního, protože…

Bali - co vám mohlo uniknout...

Ahoj do Čech..Jsem už nějaký ten pátek na Bali, a myslím že vám mohlo na našem facebookovém kanále uniknout toto...Ale nezoufejte ! Tady je to a kdo letos nemohl, avizujeme že příští rok, zavřeme sezonu tady, na Bali, opět...Tak, je to tu : 

Freedive - climbing - swimming - biking roadtrip 2020

Ahoj kamarádi, mám pro vás neortodoxní trip na jih za množstvím zábavy, z čehož něco bude super, něco bude bolet, něco bude nádherný a celkově to bude jen pro lidi co umí vystoupit z komfortní zóny. Tak jdeme na to.

Nový kurz - Y-40 !

Ahoj Freediveři.Udělali jste u nás již mnoho kurzů a někteří z vás si chtěli dodělat Level1, nebo Level 2 a protože bezpečně se učit v českých lomech nedá, přichystali jsme pro vás možnost dodělat si FII levely 1,2 (jejich hloubkové skilly) v 31stupnu teplém hlubokém bazéně v Itálii.

Využití plavecké techniky pro freediving - vol.2

Tak tu máme další kurz na využití plavecké techniky pro freediving, s Tomem Michalicou a Zuzkou Svozilovou, mistryní světa v plavání s Monofinou...Tak nenechte si to ujít, máme jen pár míst a je to pecka !!! Martin a Tom a Zuzka, Pimp Your Life academy
 < 1 2 3 4 5 >  Last ›

Poslední komentáře

31.01.2021 20:19
24.01.2021 16:48
16.01.2021 16:17
03.01.2021 21:30
Leona u Odběháno.
22.09.2020 10:30
29.05.2020 19:38

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document