Mexico, La Paz, Animal Interaction - day 1

Tak tu máme sérii videí z La Paz od mistra technologií Petra Ocáska, a vy se mužete podívat nejdřív jak si tu žijeme - cestujeme - užíváme.Více akce bude další dny. Dnes tedy tady : Díky, Petře !Martin, Miri, Chorché, Patrik, Mirek, Petra, Petr, Verča, Milan, Tomas, Vlada, Jana.

FII safari 2018 - fotogalerie od Karlíka co PimpYourLife

Tak a je to 10 dní co jsme doma a mnoho foteček od Karlose je tady. Článek byl tu : report.A vy koukněte a snad se najdete :)Martin, Děkující Panu VTCH.

Safari Egypt - 2018 - to je můj delfín !

Tak jsme doma. Na týden bez signalu. Na týden na moři. Na týden s partou freediverů. A delfinů, žraloků, želv a….BRADÁČŮ. Egypt – jižní safari report uvnitř.

Na cestě - CHORVATSKO OVER.

Celkem 120 dní freedivingu v Chorvatsku v kuse. At se to vezme za jakýkoliv konec, je to prostě třetina roku a to je docela porce. A to už v tobě něco zanechá. 

Report z Viru – léto jde den za dnem, Level 1,Level 2…

Tak jsem se ted na chvíli odmlčel, není to pro to že by nebylo o čem psát, ba právě naopak – bylo tolik, tolik zážitků, že…

RESTUBE - safety systém a jeho test pro freediving

Tak jsme od Agamy dostali možnost otestovat RESTUBE, natočili jsme o tom video a vy se můžete podívat, jak to celé dopadlo... : )

Vy a my v kapkách vody.

Inu Level 2 v Chorvatsku, tedy kurz zaměřený na prohloubení potápěcího reflexu savců a s cílem „Naučit vás poslouchat vaše tělo…“ právě skončil.

Vir - Level 1 freediver - mise skončena (veleúspěšně)

Je za námi týdenní kurz potápění na nádech od FII (floridský výukový sysstém 13 ti násobného rekordmana Martina Štěpánka) a na mě je, abych práci svých studentů tento týden zhodnotil v pár slovech vevnitř...

FII kemp č.2 - čtrnáct dní s vámi

Další 14 ti denní kemp je u konce. A jak tuhle někdo trefně poznamenal – něco končí, něco začíná. Napíšu report. Jinak. Trochu víc…ehm…profesionálně ?  No, nevím. Spíš zase jinak. Uvnitř. Více.

FII 14 ti denní kemp - jaký byl ?

OKej, takže první 14 ti denní FII kurz a skills session skončena, a na mě je, abych napsal pár slov, ne ? Takže ano, jo, a jedeme na to :
 < 1 2 3 4 5 >  Last ›

Poslední komentáře

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document