THE ARCH PROJECT – Egyptská výzva

DOWN CURRENT

Tak dneska si povíme něco o fenoménu proudů v oceánech. Kdo ještě nezažil a nebojoval hodinu o návrat ke břehu, ten možná neví jak moc velký problém s potencionálě fatálníma následkama tohle pro freedivera může být.

Večery na vile na Bali

Tak a co po celodenním potápění a hrátkách v oceánu chceš dělat večer ?Dobře, zacvičíš si u západu slunce tu jogu, a když to zaleze za sopku...Tak...Uvnitř.

Freediving Instructors International - nová freedive vila na Bali :)

Přestěhoval jsem se do lepšího zázemíčka. Učím ten freediving v Relax Bali a je třeba bejt representativní, ne ? To nejde jen tak nějak to tu šolíchat – musí to nějak vypadat ! A co vypadá líp než vila s bazénem a přístupem k moři ? : ) PS: Neberte to tak vážně a koukněte na fotky dovnitř.

Na cestě zpět na Bali

Ahoj všichni, hlásím se zpět z cest.Poslední dny před opuštěním ČR byly poměrně hektické, prostě jsem lítal od čerta k ďáblu a nestíhal skoro nic – což má u mě jen jedno řešení.Vykašlat se na nemožné, ořezat program a soustředit se na to nejdůležitější. Což jsem i udělal.

dýchání nikdy nevyjde z módy !

Ahoj všichni...máme nové trika Breathing a PYL odznáčky...vše je u nás na krámě 720 - stačí o cokoliv napsat na maila info@720.cz a může to být vaše.

VIR a skills session

Mno, tak jak jsme se měli v první části kurzu jsme již probrali, ale ne jen prvním kurzem jsme tam žili – následovala practise skills session – věc kterou mám snad ještě radši než učení levelu 1.... uvnitř.

VIR na nádech - report z F.I.I. kurzu levelu 1.

Tak jsem se rozhodl udělat něco pro potápníky taky tady v Evropě, ne jen na Ostrově draků a bohů a vymyslel jsem s Mi že uděláme Chorvatsko. Jsou tam k dispozici od Mirly rodiny apartmány, vymyslela se super cena a já dal do kupy lidi a celý ten itinerář jak to bude a tak. A jak to bylo na první části – na Kurzu FII level 1 – je v článku uvnitř.

Jsme zpět - krátká předčlánková rekapitulace s možností dalšího vývoje situace okolo freedivingu

Ahoj lidi z kurzu a pár nových taky zdravím. Není nad jednoduchej a poutavej nadpis, co ?Mno, pár informací je vevnitř, pro ty co byli a i pro ty co nebyli.Klikejte...a na nádech !

Jedem a dáme vědět za 3 týdny...

Ahoj všichni,takže dneska to balím a odjíždím do Chorvatska za těma našima kurzantama...návrat bude za 4 týdny, cca 16 září a čekejte mnoho materiálu a fotek a držte palce, at se nám tam nikdo neutopí : )

FREE - variace

Tak jsem se tuhle zatopil, jako každej den, jo, nic výjimečného se nestalo. Až na jednu věc. Objevil jsem nové výzvy – aneb jak zahodit i ten zbytek vybavení – aneb jak rozmanitý může být taky freediving – uvnitř.
‹ First  < 27 28 29 30 31 >  Last ›

Poslední komentáře

Martin Cheníček u Fórum
24.11.2017 07:04
Franta u Fórum
23.11.2017 17:48
Martin Cheníček u Safari Egypt - 2O18 - lákáme !
20.11.2017 23:58
17.11.2017 09:04
Martin Cheníček u Bali 2017 - PRVNÍ GRUPPE
12.11.2017 23:46
12.11.2017 14:56

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document