THE ARCH PROJECT – Egyptská výzva

Trénink – část třetí – psychologie freedivingu

Inu, dlouho jsem vám nenapsal nic o tréningu. Myslím že část úvodní a i část druhou jste již četli, a víte nyní o fyzických tréninkách zaměřených na freediving hodně. Ať již stagnujete, nebo jen nevíte, jak se posunout, je dost možné že to, co vás brzdí ve vaší přípravě, je psychologie celé věci. Pojďme si tedy o fungování lidské mysli utříbit nějaká fakta. PS: článek prosím není návodem jak potápět kilo. Je návodem, jak porozumět bezesporu nejkomplexnějšímu a nejnáročnějšímu sportu který jste si mohli vybrat – sportu, při němž se nedýchá. Prosím, ostatní uvnitř.

Chorvatsko – Level 1 kurz ukončen právě TEĎ. Myšlenky TADY.

Čas od Času vypíšeme u oceánu taky ten plnohodnotný level 1, protože mnoho z lidí chce začít s freedivingem tam, odkud přišel – a to z hledání hloubek v oceánu. A tak, jsme udělali.  A někteří našli víc, než čekali. A o tom je článek vevnitř, formou zamyšlení.

How deep is your love ?

Tak, další 14 ti denní kemp FII level 1,2, skills session skončen. Je za námi měsíc, a já jsem tu trochu od toho, abych rekapituloval. Takže, pro vás co jst tu byli, i pro vás, co chcete jet, jsem tu s pár slovama… Uvnitř, více. Díky !! Ma a Mi..

2017 - Vir freediving kurzy, aneb cesta dolů čtrnáct dní.

Inu, dlouho jsme nic nenapsal, ale hodlám to ted napravit. Ne že by nebylo o čem, naopak, bylo toho prostě příliš mnoho. A tak jdeme na to, než toho bude ještě víc a já se v tom ztratím…Takže ? Začalo potápění – a až do konce romu jen tak z vody nevylezeme. První část našich 3 měsíců s freedivingem v Chrovatsku je tady.14 ti denní kemp – VIR.

BĚH pr(o) ŽIVOT.

Dobře teda, něco jsme za poslední dobu stihli idělat..například si kvalitně zacvičit jogu, a nebo tenhle víkend s třiceti lidma super zaběhat. Něco tedy o tom, co bylo a i trochu co bude, uvnitř… Běh v lese je tu.

Egypt - finding the Depths

Ano, tři týdny - co je to v životě člověka, když se to měří počtem nádechů a výdechů...Nebo okamžiků, které berou dech.Pro mě je to pár nezapomenutelných zážitků a obrazů.A ty obrazy, jsou ted tady : Uvnitř.

Malta na KATAMARÁNU VALHALA.

Malta. Takže jsme se rozhodli, (protože tou cestou směřujeme,) pořídit si vlastní katamarán hehe – a co je lepší než si to vyzkoušet nanečisto. (Aerolinky kupujeme příští rok.) Tím pádem vyhlašujeme že máme letos zapůjčenou Valhalu, katamaran pro 8 lidí a protože jen jsem se zmínil, a bylo vyprodáno, tak zbývá jedno místo. Nechcete někdo ? Malta ? 30.9 – 7.10 ? Více uvnitř.

Blue Hole - jarní deep projekt

Takže, jak už jsem psal několikrát, tak jsem se letos rozhodl v rámci vzdělávání posunout svoje vědomosti na hlubší level. A proto jsem byl ted tři týdny v Egyptě, na Blue Hole. A protože ne všichni jsou na facebooku, a nemohli vidět to co jsem každý den postoval, tak tady - souhrn a něco navíc, u nás na PYL.Díky, moc. Takže v minulém článku jste se dočetli, že jsme tu byli týden se studenty, a že odjeli. Článek tady. Nyní tedy zůstavam na Blue hole jen s Vojt ...

Egypt skills session - jaro 2017 report

Tak jo, jsme tu na Blue Hole, v Egyptě…a před třemi dny jsme skončili kurzík, a tak si o tom něco napišme a na fotečky koukněmě, ano ? A kdo chce, tak uvnitř je více akce :

Rozhovor pro Mladá Fronta Dnes

Tak jsem byl osloven Babišem, zda bych mu pro Mafru neudělal nějaky ten vhled do freedivingu.: )Tak jsem udělal.A vy si to mužete nyní pročíst tady.Děkujeme Lucce Suché za otázky.A vy, klikněte na více.Martin
‹ First  < 2 3 4 5 6 >  Last ›

Poslední komentáře

05.02.2018 17:20
Božský Bruce u Mustr tréninkového plánu.
18.01.2018 14:09
Patrik Poduška u Mustr tréninkového plánu.
18.01.2018 11:29
16.01.2018 20:49
16.01.2018 12:08
16.01.2018 10:32

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document