My mizíme na Blue Hole.

Ahoj kamarádi, potápky i nepotápky, a lidi okolo vody. Právě jsme na letiště protože mizíme směrem Dahab, Blue Hole. A tak pár slov o tom co bude, vevnitř... Salám Aleikum brotha !

FII kurz Pool only - fotogalerie

Tak jsme právě o víkendu skončili s dalším (letos již šestým) bazénovým kurzem FII.A fotogalerie a pár slov je uvnitř.Děkujeme !

Safari v Egyptě - nová loď, super cena, stará parta !

Ahoj Kamarádi, takže tu máme první oficiální pozvánku na egyptské safari na konci září a začátku října. Protože Egypt objevili Číňani, nebylo - a v budoucnosti ani nebude - lehké sehnat lodě, a taky asi cena poroste, přesto se nám povedl nevídaný kousek. Máme loď, máme super cenu a chceme vás tam. Více informací v textu uvnitř : )

Video z Filipín

Tak a je to tady. Kompletní sestiřih z Filipín, pro představu jak jsme nové lokality hledali a co našli.Videa jsou z explorací vraků Koygo, SangatGunboat, Okikawa Maru a dalších , z jezera Baracuda a hudba je v duchu soundtracků aka David Cani a Martin Stepanek jejich videa z rekordů - prostě rock : )

Filipíny – report z hledání nových lokalit

Inu, jsme zpět a jak jsem avizoval, hodláme každý rok vyrazit na jednu poznávačku do světa na hledání nových lokalit pro budoucí výlety s vámi, našimi příteli, studenty, kamarády okolo vody. A tak letos padla volba na Filipíny. A o tom jak to dopadlo je reportík u nás, na PimpYourLife. Takže nejste zvědaví, zda ANO či NE ? U nás, více.

Fotogalerie z potápění pod ledem - Andy

Tak neprosto nejvíc nejlepšejší fotografie z potápění pod ledem od Andyho a Hanky : )Uvnitř více legrace...Díky  !Ma

Potápění pod ledem - freediving 2018

Inu, tak jsme se opět sešli na klasické zimní akci - jak co nejvíc zmrznout a všichni nastydnout - tři dny spaní v autě, potápění pod ledem, běhání na běžkách, blbnutí až do nevidím.A tak jsme to spáchali.A pár slov a hlavně video, je uvnitř...

Sraz Topenářů - a Topení pod ledem

Ahoj Kamarádi, takže jsem si řekl, že už jsem nebyl dlouho nemocnej a že jsme taky ještě letos neudělali sraz Topenářů (sraz lidí co mají topení v autě).Tak proč obě akce nespojit, řekl jsem si ? Tak a plán - stručně rychle a zběsile je uvnitř...

Fotogalerie z právě ukončeného kurzu 13-14 leden.

Inu a týden utekl jako voda, a jetu další víkend a další skupina freediverů. Takže wellcome a gratulace všem - a fotogalerie pro vás je uvnitř... : )

Never give up - stand up and go again...

Tak je to akorát 21 dní co jsem začal rekonvalescenci. A tak jsem si řekl, že mám takové třítýdenní výročí - vzal jsem včera kameru a během 2dnů vám natočil tohle videjko.
‹ First  < 2 3 4 5 6 >  Last ›

Poslední komentáře

20.10.2018 07:14
09.10.2018 17:52
07.10.2018 20:05
08.08.2018 15:10
05.08.2018 16:41
30.05.2018 18:28

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document