Párty v lese.

Ahoj Kamarádi, takže se nachýlila doba, kdy jsem poprvé a naposled pro letošní rok delší dobu v ČR. Tím myslím měsíc.A protože jsem se s mnohými z vás neviděl, a protože přijede Kanaďan a Malťan s Liberečákem, udelal jsem program s párty v lese.

Egypt - finding the Depths : well done

Tak jak jsem už psal, všechno jednou končí a to znamená, že něco nového začíná… Nám skončila letošní jarní mise na Blue hole, třetím a posledním turnusem tady, v Dahabu, v Egyptě. A o tom, zda jsem začal nosit Džerbu a poslouchat místního Imáma, si přečtěte vevnitř. …néééé, jasně že to bude o freedivinu. Ma – uvnitř více.

DAHAB - Blue hole - Take me to the sea...

Dahab, druhá gruppe odjela.Ok, týdny letí a já jsem včera opět udělal pápá a skupinka NPH team plus friends odfrčela z Dahabu bohatší o nějakej ten metr.Av-v-v-v-v-v-vo tom to je, že jo.Nebo ne ? Uvnitř, více. 

Dahab - Blue hole 2018 - první skupina za námi

Tak jsem tu týden a včera jsem se musel rozloučit s první skupinou kamarádů, co nám sem přijeli užít si trochu tepla a slaný vody... A nějaké fotky a pár slovíček uvnitř - jako vždy.

My mizíme na Blue Hole.

Ahoj kamarádi, potápky i nepotápky, a lidi okolo vody. Právě jsme na letiště protože mizíme směrem Dahab, Blue Hole. A tak pár slov o tom co bude, vevnitř... Salám Aleikum brotha !

FII kurz Pool only - fotogalerie

Tak jsme právě o víkendu skončili s dalším (letos již šestým) bazénovým kurzem FII.A fotogalerie a pár slov je uvnitř.Děkujeme !

Safari v Egyptě - nová loď, super cena, stará parta !

Ahoj Kamarádi, takže tu máme první oficiální pozvánku na egyptské safari na konci září a začátku října. Protože Egypt objevili Číňani, nebylo - a v budoucnosti ani nebude - lehké sehnat lodě, a taky asi cena poroste, přesto se nám povedl nevídaný kousek. Máme loď, máme super cenu a chceme vás tam. Více informací v textu uvnitř : )

Video z Filipín

Tak a je to tady. Kompletní sestiřih z Filipín, pro představu jak jsme nové lokality hledali a co našli.Videa jsou z explorací vraků Koygo, SangatGunboat, Okikawa Maru a dalších , z jezera Baracuda a hudba je v duchu soundtracků aka David Cani a Martin Stepanek jejich videa z rekordů - prostě rock : )

Filipíny – report z hledání nových lokalit

Inu, jsme zpět a jak jsem avizoval, hodláme každý rok vyrazit na jednu poznávačku do světa na hledání nových lokalit pro budoucí výlety s vámi, našimi příteli, studenty, kamarády okolo vody. A tak letos padla volba na Filipíny. A o tom jak to dopadlo je reportík u nás, na PimpYourLife. Takže nejste zvědaví, zda ANO či NE ? U nás, více.

Fotogalerie z potápění pod ledem - Andy

Tak neprosto nejvíc nejlepšejší fotografie z potápění pod ledem od Andyho a Hanky : )Uvnitř více legrace...Díky  !Ma
‹ First  < 2 3 4 5 6 >  Last ›

Poslední komentáře

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document