THE ARCH PROJECT – Egyptská výzva

Hratky se zvířátky

Takový obyčejný den na Bali, znáte to všichni, ne, co bych vyprávěl..ale dobře, tak teda doušku upustím…

Dahab tréning sessions

Ahoj všichni, tak jsem konečně dal do kupy náš výlet za tréningem a samozřejmě krásama freedivingu do Dahabu. Protože jste mnozí chtěli přes zimu vymyslet něco, jak se zapotápět, tak jsem sedl, vymyslel, naplánoval a zařídil. Tady je výsledek. PODOTÝKÁM, ŽE TENTO ČLÁNEK JE TŘEBA MONITOROVAT INFORMACE BUDOU PŘIBÝVAT... Tááákže klik na více.

Dnes na tréningu...

No víš, co, jak to jde v takovej obyčejnej den na Bojce....pár foteček inside.

Vymeť ďuru - explorační freediving

Tak kdyby jste věděli, co mě k freedivingu vlastně přivedlo - asi by jste si mysleli že nejsme úplně normální. To si myslíte stejně. Takže není co ztratit. Přivedla mě k němu chuť cpát se do jakejchkoliv černejch-tmavejch-úzkejch-slizkejch děr a bejt při tom uplně mokrej..Sigmunde Freude, co k tomu dodat ?

DOWN CURRENT

Tak dneska si povíme něco o fenoménu proudů v oceánech. Kdo ještě nezažil a nebojoval hodinu o návrat ke břehu, ten možná neví jak moc velký problém s potencionálě fatálníma následkama tohle pro freedivera může být.

Večery na vile na Bali

Tak a co po celodenním potápění a hrátkách v oceánu chceš dělat večer ?Dobře, zacvičíš si u západu slunce tu jogu, a když to zaleze za sopku...Tak...Uvnitř.

Freediving Instructors International - nová freedive vila na Bali :)

Přestěhoval jsem se do lepšího zázemíčka. Učím ten freediving v Relax Bali a je třeba bejt representativní, ne ? To nejde jen tak nějak to tu šolíchat – musí to nějak vypadat ! A co vypadá líp než vila s bazénem a přístupem k moři ? : ) PS: Neberte to tak vážně a koukněte na fotky dovnitř.

Na cestě zpět na Bali

Ahoj všichni, hlásím se zpět z cest.Poslední dny před opuštěním ČR byly poměrně hektické, prostě jsem lítal od čerta k ďáblu a nestíhal skoro nic – což má u mě jen jedno řešení.Vykašlat se na nemožné, ořezat program a soustředit se na to nejdůležitější. Což jsem i udělal.

dýchání nikdy nevyjde z módy !

Ahoj všichni...máme nové trika Breathing a PYL odznáčky...vše je u nás na krámě 720 - stačí o cokoliv napsat na maila info@720.cz a může to být vaše.

VIR a skills session

Mno, tak jak jsme se měli v první části kurzu jsme již probrali, ale ne jen prvním kurzem jsme tam žili – následovala practise skills session – věc kterou mám snad ještě radši než učení levelu 1.... uvnitř.
‹ First  < 29 30 31 32 33 >  Last ›

Poslední komentáře

08.04.2018 08:35
05.03.2018 12:55
05.02.2018 17:20
Božský Bruce u Mustr tréninkového plánu.
18.01.2018 14:09
Patrik Poduška u Mustr tréninkového plánu.
18.01.2018 11:29
16.01.2018 20:49
16.01.2018 12:08

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document