FII Liberec Freediver LEVEL 1 - finished !

Ahoj kurzanti, a vlastně všichni návštěvníci stránek...právě jsme (všichni úspěšně - bylo nás deset studentů) absolvovali kurz freedivingu pod naší floridskou FII - a protože jste byli všichni exscellentní tak vám tu za odměnu dáváme fotky ještě žhavé z kopírky.Uvnitř.Protože co psát ? Že byli všichni super, a že nikdo nebleknul ? Mě stačí že vás veřejně mohu pochválit. Byli jste všichni fakt super parta - a už se moc těším na další akcičky s v ...

F.I.I. kurzy startují již o tomto víkendu - s PimpYourLife teamem

Tááákže, konečně je to tady.Moje cesta na chvilinku protnula republiku českou v její relativně příjemné formě zimy, a musím říct  sice dobré, ale pořád o 25 stupňů jinde, než bych rád. Nicméně teď budou víkendové kurzy F.I.I. a sice se do nich (18-19 a 25-26 leden) nemužete přihlásit, protože je plno (volno je posledních pár míst až 5-6 dubna...ale posledních pár informací okolo kurzu a rozpis - aby jste si mohli udělat bližší představu, co kurzanty u nás čeká, je uvnitř.A co vy ? Nechcete přidat hloubku svému životu ?

VELRYBÁK před barákem

"Tak jsem měl před barákem velrybu."Kdo tohle muže říct ? V ČR maximálně můžeš sdělit lidem, žes měl před barákem kálejícího jezevčíka...:)

YOGA pro freediving a DECHOVÉ TECHNIKY

Protože se kromě kurzů freedivingu věnuji již roky a roky józe, především zaměřené na to nejdůležitější - správné dýchání - máme pro vás dvoudenní intenzivní kurz při němž se naučíte, že DÝCHÁNÍ NIKDY NEVYJDE Z MÓDY.

Keep the ocean OCEAN

Tak jako ano...jsem tedy toho viděl za tu dobu v Indonesii hodně...a má úcta k přírodě tak dostala nový rozměr. "Odkud se to bere, na to každej sere"...zpívávali kdysi jedni punkáči z kapely...a co dodat. Trochu přemýšlejte lidi, jeden každý z vás. Nechceme moc.Jen než to zahodíme...tak to promysleme. My všichni.Trailer uvnitř.

Tak ahoj zimo...

A sbohem léto...Už mi chybí pleskání vln a vůně soli...ale víš co...jsem v ČR a nakonec...zjišťuji, že je mi všude dobře.Sice nemám před barákem oceán, ale zase mám před barákem les, za ním taky, a všude kolem...taky.Cesta z města navždy.Hezké vánoce od Martina, jen tak, pro radost...

ROK v OCEÁNU.

Tak, je to tady. Můj poslední článek letos, a jak to letos celé začalo, tak to i letos celé skončí – letištěm a poslední pauzou před Boarding time…co bylo a co vlastně bude – v souhrnném článku uvnitř. Díky všem za pozornost, dámy a pánové, a uvnitř myšlenky pro vás.

Tělo si zvykne na všechno.

Člověk si zvykne na všechno. Zvykne si na nepohodlí, zimu, samotu, hnusný žrádlo nebo prudícího šéfa. Zvykne si i na to krásný, co je kolem – super ženu, skvělý dny, krásný hory. Zvykne si, a pak už mu to nepřijde, jako něco výjimečného, že je to DAR…a přitom, zapomíná na tu nejdůležitější věc : NeexistujeNicTakovéhoJakoObyčejnýOkamžik... Tak dneska mě k napsání tohodle článku nakopla jediná jedna věc – stáhl jsem si do počítače profily ponorů a časy za každej jednotlivej měsíc, co jsem tady na Bali, a dneska jsem to celé spočítal a udělal si výsledky, jak šlo co nahoru, jak se co posouvalo, kolik toho vlastně bylo…prostě, jak bych tak po svém řekl : Kompletní komplet.

Jak se žije vol.3

Tak mi tak jednoho dne přistane na telefonu SMS : "Otvíráme nové divecentrum v Padangbai, přijeď!" a protože to je od Radky, protože je třeba taky vypnout, a protože stejná SMS přišla i Lindě, Ari, Tessíkovi - tak jsme se sebrali a vyrazili.A trocha fotek z posledních týdnů, jen tak, je uvitř.Asi bez slov...Slova a shrnutí všeho, přijdou do konce týdne. Opatrujte se, Evropo !

Brigáda na vraku - reportáž pro Objektiv

Tak jak už jsem kdysi v článku "Natáčení pro Objektiv" psal, bude tu reportáž na videjku...tak je tu konečně reportáž na videjku...sice v děsné kvalitě, ale aspon jsem si to mohl pustit i já, tady na Bali... :)Tak takhle my si tu žijeme.Inside !
‹ First  < 30 31 32 33 34 >  Last ›

Poslední komentáře

20.10.2018 07:14
09.10.2018 17:52
07.10.2018 20:05
08.08.2018 15:10
05.08.2018 16:41
30.05.2018 18:28

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document