THE ARCH PROJECT – Egyptská výzva

Dahab tréning sessions

Ahoj všichni, tak jsem konečně dal do kupy náš výlet za tréningem a samozřejmě krásama freedivingu do Dahabu. Protože jste mnozí chtěli přes zimu vymyslet něco, jak se zapotápět, tak jsem sedl, vymyslel, naplánoval a zařídil. Tady je výsledek. PODOTÝKÁM, ŽE TENTO ČLÁNEK JE TŘEBA MONITOROVAT INFORMACE BUDOU PŘIBÝVAT... Tááákže klik na více.

Dnes na tréningu...

No víš, co, jak to jde v takovej obyčejnej den na Bojce....pár foteček inside.

Vymeť ďuru - explorační freediving

Tak kdyby jste věděli, co mě k freedivingu vlastně přivedlo - asi by jste si mysleli že nejsme úplně normální. To si myslíte stejně. Takže není co ztratit. Přivedla mě k němu chuť cpát se do jakejchkoliv černejch-tmavejch-úzkejch-slizkejch děr a bejt při tom uplně mokrej..Sigmunde Freude, co k tomu dodat ?

DOWN CURRENT

Tak dneska si povíme něco o fenoménu proudů v oceánech. Kdo ještě nezažil a nebojoval hodinu o návrat ke břehu, ten možná neví jak moc velký problém s potencionálě fatálníma následkama tohle pro freedivera může být.

Večery na vile na Bali

Tak a co po celodenním potápění a hrátkách v oceánu chceš dělat večer ?Dobře, zacvičíš si u západu slunce tu jogu, a když to zaleze za sopku...Tak...Uvnitř.

Freediving Instructors International - nová freedive vila na Bali :)

Přestěhoval jsem se do lepšího zázemíčka. Učím ten freediving v Relax Bali a je třeba bejt representativní, ne ? To nejde jen tak nějak to tu šolíchat – musí to nějak vypadat ! A co vypadá líp než vila s bazénem a přístupem k moři ? : ) PS: Neberte to tak vážně a koukněte na fotky dovnitř.

Na cestě zpět na Bali

Ahoj všichni, hlásím se zpět z cest.Poslední dny před opuštěním ČR byly poměrně hektické, prostě jsem lítal od čerta k ďáblu a nestíhal skoro nic – což má u mě jen jedno řešení.Vykašlat se na nemožné, ořezat program a soustředit se na to nejdůležitější. Což jsem i udělal.

dýchání nikdy nevyjde z módy !

Ahoj všichni...máme nové trika Breathing a PYL odznáčky...vše je u nás na krámě 720 - stačí o cokoliv napsat na maila info@720.cz a může to být vaše.

VIR a skills session

Mno, tak jak jsme se měli v první části kurzu jsme již probrali, ale ne jen prvním kurzem jsme tam žili – následovala practise skills session – věc kterou mám snad ještě radši než učení levelu 1.... uvnitř.

VIR na nádech - report z F.I.I. kurzu levelu 1.

Tak jsem se rozhodl udělat něco pro potápníky taky tady v Evropě, ne jen na Ostrově draků a bohů a vymyslel jsem s Mi že uděláme Chorvatsko. Jsou tam k dispozici od Mirly rodiny apartmány, vymyslela se super cena a já dal do kupy lidi a celý ten itinerář jak to bude a tak. A jak to bylo na první části – na Kurzu FII level 1 – je v článku uvnitř.
‹ First  < 31 32 33 34 35 >  Last ›

Poslední komentáře

20.10.2018 07:14
09.10.2018 17:52
07.10.2018 20:05
08.08.2018 15:10
05.08.2018 16:41
30.05.2018 18:28

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document