KURZ FREEDIVINGU - CHORVATSKO 14 DNÍ

Ahoj lidičkové,Takže se zase mění věci a já budu za pár měsíců na cestě do Evropy, za jediným jedním účelem, nebo teda dvěma, a z nich jeden je – udělat pro vás kurz freedivngu, neboť se mi naskytla přiležitost, udělat to lépe než je normální – a já rád přinášim určité benefity k benefitům výuky freedivingu – takže jak vám zní tohle ?Ostrov Vir… Ubytko za 10 euro… Motorový člun na vožení na lokace… Kurz Freedive level 1, training session na bojce… Grilovačky, promítání filmů o oceánu, povídání o Indonesii, kde pracuji… 14 dní nekonečnejch možnosti ?Potom klikejte na více. Kapacita jen 1O lidí.

Zásek na videu

Tak jak už jsem psal v předchozím článku, zasekl jsem se při ponoru na vraku, hehe, nebylo to nic dramatického, spíš taková komedie, dycky jsem mohl tu ploutev vyzout a nechat jí tam, ale proč... a protože sem sebou měl Gopro, mužete se nyní pokochat.Pro vysvětlení, tak vyděšenj výraz a ty očička mi jezděj takhle proto, že tam v pravo ode mne byl pěkně schovanej Perutýn, tak jsem se trošičku bál...Martin Čárys, Bali, Relaxbali.cz ...

Střípky okamžiků z dneška v bleskovce

Dnes bylo mnoho legrace...Zasekl jsem se v díře na Liberty, plaval v hejnu rybiček a dal jsem si celej vrak na nádech....malinko fotek je vevnitř. Klik...

Bali - výlet na Manty.

Tady se žije rychle, hodně rychle. To máš tak.Skočíš v CR na letadlo, o 24 hodin dál jsi na Bali, přijedeš v noci, vyspíš se a druhej den - high five se všemi, a pak již dotaz..."Přece nebudeš odpočívat, Nebuď měkkej a pojeď s náma na Manty !"Mno, tak to je jasná, řekl jsem si a vyrazil...

Dorazil jsem na Bali

Tak jsem konečně doma, na Bali...trvalo to opět nějakých 30 hodin ale jsem tady...a o tom pár fotek a slov vevnitř...

KEEP THE OCEAN OCEAN.

Prostě pořád hledám nový projekty, kam bych upnul svou neutuchající energii. Žiju v lese, mám k přírodě vztah. Miluju oceán, hory. Čisto, zelenou a modrou barvu, barvu sněhu, chuť a vůni přírody... A pak přijedu za klukama do Horsefeathers. A zjistím, že mají nový projekt. A je to projekt, kterému tleskám a cítím hrdost na to, kdo mě podporuje již 8let. Oni tvoří. A já se a tom hodlám participovat, hodně.Inside, více.

WAY BACK TO THE OCEAN

Tak jsem svolal párty ke mě do Maringotky, a bylo to prostě super. Mám trochu obrazového materiálu uvnitř, tak jen tak, jako poděkování všem a kratičký souhrn toho, co bylo, a toho, co bude, je uvnitř...Mějte se tu krásně, letím.

JAR - video

A nakonec, po všech těch reportech a tuně materiálu, bych to celé chtěl zakončit videem, který vám snad aspon troch uřekne o té atmosféře, jaká tam byla...Sestříháno v letadle nak Keňou, během letu domů, kdy jsem ještě stíral sůl z moře z mé plešaté hlavy...takže aktuální wet matroš - unvitř.

J.A.R. - Co jste kdy chtěli vědět o potápění se žraloky, ale báli jste se zeptat...

Dvě hodiny autem, tři na letišti, hodina letadle, tři na letišti, a teď a tady je kde….je nad Keňou, čtyři hodiny v dalším letadle za mnou a 7 přede mnou , pak Londýn a další let a pak už snad vlak a dom…je to hodně ? Málo ?Jeden den se vzbudíš, a jsi jinde. Jinde jako že na druhém konci světa…Afrika, na jejím nejjižnějším cípu, koukáš na moře krucinál na místě, kdes nikdy nebyl, a nechápeš z toho, jakej to byl kousek…a chvilka.A o všem tom a hodně věcech kolem, o zvířatech a lidech, moři a létě v zimě, uvnitř.

A jedem...

Vše dopadlo dobře, natočeno, přežito, a pomalu jedem na letiště....takže za cca 30 hodin budeme v ČR. Uvnitř momozemštani. :)
‹ First  < 34 35 36 37 > 

Poslední komentáře

20.10.2018 07:14
09.10.2018 17:52
07.10.2018 20:05
08.08.2018 15:10
05.08.2018 16:41
30.05.2018 18:28

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document