Výlet do Waterlesa

Okej, tak už jsem dlouho nic nenapsal, není to proto, že by nebylo o čem, a ani to není proto, že by nebyla chuť....a tak trocha toho zamyšlení v jeden horky večer, plus pár foteček z vejletu do waterlesa - inside.

Lindy report ze SUMBAWY

Sumbawa, ostrůvek ležíci kdesi v Indonésii v oblasti Malých Sund, jak jsme se někdy před léty učili v hodinách zeměpisu, a to je pro nás také jediná informace. Nasedáme na trajekt v Labuan Lombok na půlhodinovou plavbu do země pro nás neznáme, bez mapy, bez informací, bez průvodce, jen tak, prostě jeden z dalších Tesíkovo plánů bez plánu :) …. Ale proč ne, zmizet alespoň na chvíli z nádherného, ale pro nás po dvou letech až příliš komerčního ostrova Bohů, Bali, zmizet od bílých obličejů, jejich řečí a zvyků, daleko od civilizace, i když stále v dosahu. 

SUMBAWA trip

Je to jen o kousek vedle. Ale přitom uplně jinej svět. Kontrasty : domy z bambusů a talířů satelitů, nádherná příroda vs bordel, a zelená, která je zase trochu jiná...ve fotogalerii uvnitř.Klik na Indonesii

KURZ FREEDIVINGU - CHORVATSKO 14 DNÍ - doplňující informace

Ahoj všichni, takže mám pro vás mnoho dalších informací, důležitých pro náš chorvatský kurz a tréning session který vypukne již za měsíc.Vše je vevnitř, tak klikněte na infos inside. MaMi team

Modrá je dobrá.

Tak jsem se dneska vydal rychle na vrak….jen tak si tam rychle, po dvou dnech kdy jsem učil kurz a skoro nepotápěl, taky užít svůj freedive…a hm, pár slov, o freedivingu, o všem kompletně a vlastně ničem dohromady...uvnitř.

Takový obyčejný pracovní den...

Tak jsem si řekl, že bych vám měl napsat o tom, jak vypadá takovej obyčejnej pracovní den tady na Bali. Abyste si nemysleli, že si tady flákáme šunky !Dřeme jak koně.A tak jsem vám o tom napsal... O obyčejném, pracovním dni. Takovém, jako je každej druhej. Práce je práce. Takových obyčejných 24hodin...jeden den - inside.

Bali - surfovačka v potápěčském resortu

Tak jako jasně, odjel jsem na Bali, skrz potápění, ovšem že ano… Ale víš co, Bali není jen spotem potápěčů, je především také Mekkou surfingu a i když jsme v místech, kde to není uplně surfově vyhlášený, když si bouře řeknou, že nás zfackují vlnama…tak…inside.

Když zhasnou...

...tak se pod vodou spát ještě zaručeně nejde. Vylezou noční tvorečkové, který přes den třeba neuvidíš, a nebo i jo, ale v noci....jsou prostě jiný. A když Tessíček veme foťák....tak je z toho tolik krásy, že zadržíš dech, i když nejsi freediver...Klik.

Natáčení pro Objektiv...

Dnešek byl ve znamení brigádky na vraku, pri té příležitosti sem dorazili kameramani z Objektivu, takže čekejte brzy krásnej pořad o Bali, reefu, obnově korálů, vracích atd. V hlavních rolích Míša, Tesík, Linda a já Martin Čárys...Kratkej příběh dneška na fotkách uvnitř.

Příběhy z bouře

Tak dnešek byl takový zvláštní, celý den...den o vodě.Ráno se vzbudíš, dáš si jogu na hodinu, pak přijde déšť a ty se vyzevlíš...Do vody jdeš v jedenáct.Padáš do modrejch hloubek v proudech že vlaješ na bojce jak kus hadru...A pak toho není dost. Vezmeš kajak...a zábava ve vodě v kompletu pokračuje...O jednom neobyčejném zážitku fotogalerie vevnitř...
‹ First  < 35 36 37 38 39 > 

Poslední komentáře

18.12.2019 03:43
17.12.2019 22:05
19.10.2019 23:59
15.10.2019 09:45
28.05.2019 21:58

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document