Střípky okamžiků z dneška v bleskovce

Dnes bylo mnoho legrace...Zasekl jsem se v díře na Liberty, plaval v hejnu rybiček a dal jsem si celej vrak na nádech....malinko fotek je vevnitř. Klik...

Bali - výlet na Manty.

Tady se žije rychle, hodně rychle. To máš tak.Skočíš v CR na letadlo, o 24 hodin dál jsi na Bali, přijedeš v noci, vyspíš se a druhej den - high five se všemi, a pak již dotaz..."Přece nebudeš odpočívat, Nebuď měkkej a pojeď s náma na Manty !"Mno, tak to je jasná, řekl jsem si a vyrazil...

Dorazil jsem na Bali

Tak jsem konečně doma, na Bali...trvalo to opět nějakých 30 hodin ale jsem tady...a o tom pár fotek a slov vevnitř...

KEEP THE OCEAN OCEAN.

Prostě pořád hledám nový projekty, kam bych upnul svou neutuchající energii. Žiju v lese, mám k přírodě vztah. Miluju oceán, hory. Čisto, zelenou a modrou barvu, barvu sněhu, chuť a vůni přírody... A pak přijedu za klukama do Horsefeathers. A zjistím, že mají nový projekt. A je to projekt, kterému tleskám a cítím hrdost na to, kdo mě podporuje již 8let. Oni tvoří. A já se a tom hodlám participovat, hodně.Inside, více.

WAY BACK TO THE OCEAN

Tak jsem svolal párty ke mě do Maringotky, a bylo to prostě super. Mám trochu obrazového materiálu uvnitř, tak jen tak, jako poděkování všem a kratičký souhrn toho, co bylo, a toho, co bude, je uvnitř...Mějte se tu krásně, letím.

JAR - video

A nakonec, po všech těch reportech a tuně materiálu, bych to celé chtěl zakončit videem, který vám snad aspon troch uřekne o té atmosféře, jaká tam byla...Sestříháno v letadle nak Keňou, během letu domů, kdy jsem ještě stíral sůl z moře z mé plešaté hlavy...takže aktuální wet matroš - unvitř.

J.A.R. - Co jste kdy chtěli vědět o potápění se žraloky, ale báli jste se zeptat...

Dvě hodiny autem, tři na letišti, hodina letadle, tři na letišti, a teď a tady je kde….je nad Keňou, čtyři hodiny v dalším letadle za mnou a 7 přede mnou , pak Londýn a další let a pak už snad vlak a dom…je to hodně ? Málo ?Jeden den se vzbudíš, a jsi jinde. Jinde jako že na druhém konci světa…Afrika, na jejím nejjižnějším cípu, koukáš na moře krucinál na místě, kdes nikdy nebyl, a nechápeš z toho, jakej to byl kousek…a chvilka.A o všem tom a hodně věcech kolem, o zvířatech a lidech, moři a létě v zimě, uvnitř.

A jedem...

Vše dopadlo dobře, natočeno, přežito, a pomalu jedem na letiště....takže za cca 30 hodin budeme v ČR. Uvnitř momozemštani. :)

J.A.R. - Takový obyčejný den se žraloky

Hm, no dobře, tak jsem vám popsal, jaká byl cesta v předchozím reportu, ale teď jsme tady a děje se toho tu hodně a já mám pro vás mnoho kvalitního materiálu, ať už stran slov, nebo fotek, uvnitř… TVŮJ NOVÝ JAR INSIDE  !

J.A.R. - 36h trip

Dobře, o tom, co se tu děje vás teda budu informovat průběžně. O tom, co se tu dělo celkově, a v reportu na závěr, který řekne hodně o lidech, o pocitech, a o celkové cestě za tímhle zážitkem.. Jsem v JAR, a o tom, jaká byla cesta je první reportík, krátce, a stručně…uvnitř.
‹ First  < 37 38 39 40 > 

Poslední komentáře

Leona u Odběháno.
22.09.2020 10:30
29.05.2020 19:38
18.12.2019 03:43
17.12.2019 22:05
19.10.2019 23:59
15.10.2019 09:45

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document