THE ARCH PROJECT – Egyptská výzva

FII Level 2 s lidmi od ApneaAcademy (nejen)

Dobře dobře dobře. Dobře bylo. Dobrá skupina. Dobrý počasí. A dobrý čísla. Uvnitř – více.

VIR 2017 - SKILLS SESSION

S-kills session well done. Skončila skills session na Viru a já mám, jako vždy pár slov a tak nějak fotek pro vás, co se zajímáte, jaké je to žít pod vodou a měřit chvíle na tomhle světě nádechy a výdechy. Uvnitř, u nás, více.

Máme novou hračku - Brbiščica cave

Takže jsme tu zpět na Viru, a protože jsem se tuhle dočetl něco o krásný jeskyni kousek od nás, tak jsme si tam s Mirly udělali vejlet. A jaký to bylo ? Pár slov a fotek vevnitř.BOŽÍ !

Report od Mirka - protože proč bych to psal pořád já...

Sdílím tady u nás na oficiálních stránkách report od Mirka Čermáka, který se právě vrátil od nás z Viru - a protože pořád předkládám jen můj úhel pohledu, tak tady to je, jak to vidí studenti...Bylo to s vámi Epic.Snad více řeknou fotky, kamarádi...A ted již nechám mluvit Mirka. Uvnitř...

Trénink – část třetí – psychologie freedivingu

Inu, dlouho jsem vám nenapsal nic o tréningu. Myslím že část úvodní a i část druhou jste již četli, a víte nyní o fyzických tréninkách zaměřených na freediving hodně. Ať již stagnujete, nebo jen nevíte, jak se posunout, je dost možné že to, co vás brzdí ve vaší přípravě, je psychologie celé věci. Pojďme si tedy o fungování lidské mysli utříbit nějaká fakta. PS: článek prosím není návodem jak potápět kilo. Je návodem, jak porozumět bezesporu nejkomplexnějšímu a nejnáročnějšímu sportu který jste si mohli vybrat – sportu, při němž se nedýchá. Prosím, ostatní uvnitř.

Chorvatsko – Level 1 kurz ukončen právě TEĎ. Myšlenky TADY.

Čas od Času vypíšeme u oceánu taky ten plnohodnotný level 1, protože mnoho z lidí chce začít s freedivingem tam, odkud přišel – a to z hledání hloubek v oceánu. A tak, jsme udělali.  A někteří našli víc, než čekali. A o tom je článek vevnitř, formou zamyšlení.

How deep is your love ?

Tak, další 14 ti denní kemp FII level 1,2, skills session skončen. Je za námi měsíc, a já jsem tu trochu od toho, abych rekapituloval. Takže, pro vás co jst tu byli, i pro vás, co chcete jet, jsem tu s pár slovama… Uvnitř, více. Díky !! Ma a Mi..

2017 - Vir freediving kurzy, aneb cesta dolů čtrnáct dní.

Inu, dlouho jsme nic nenapsal, ale hodlám to ted napravit. Ne že by nebylo o čem, naopak, bylo toho prostě příliš mnoho. A tak jdeme na to, než toho bude ještě víc a já se v tom ztratím…Takže ? Začalo potápění – a až do konce romu jen tak z vody nevylezeme. První část našich 3 měsíců s freedivingem v Chrovatsku je tady.14 ti denní kemp – VIR.

BĚH pr(o) ŽIVOT.

Dobře teda, něco jsme za poslední dobu stihli idělat..například si kvalitně zacvičit jogu, a nebo tenhle víkend s třiceti lidma super zaběhat. Něco tedy o tom, co bylo a i trochu co bude, uvnitř… Běh v lese je tu.

Egypt - finding the Depths

Ano, tři týdny - co je to v životě člověka, když se to měří počtem nádechů a výdechů...Nebo okamžiků, které berou dech.Pro mě je to pár nezapomenutelných zážitků a obrazů.A ty obrazy, jsou ted tady : Uvnitř.
‹ First  < 3 4 5 6 7 >  Last ›

Poslední komentáře

30.05.2018 18:28
30.05.2018 08:08
29.05.2018 17:26
29.05.2018 16:35
08.04.2018 08:35
05.03.2018 12:55
05.02.2018 17:20

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document