THE ARCH PROJECT – Egyptská výzva

Chorvatsko – Level 1 kurz ukončen právě TEĎ. Myšlenky TADY.

Čas od Času vypíšeme u oceánu taky ten plnohodnotný level 1, protože mnoho z lidí chce začít s freedivingem tam, odkud přišel – a to z hledání hloubek v oceánu. A tak, jsme udělali.  A někteří našli víc, než čekali. A o tom je článek vevnitř, formou zamyšlení.

How deep is your love ?

Tak, další 14 ti denní kemp FII level 1,2, skills session skončen. Je za námi měsíc, a já jsem tu trochu od toho, abych rekapituloval. Takže, pro vás co jst tu byli, i pro vás, co chcete jet, jsem tu s pár slovama… Uvnitř, více. Díky !! Ma a Mi..

2017 - Vir freediving kurzy, aneb cesta dolů čtrnáct dní.

Inu, dlouho jsme nic nenapsal, ale hodlám to ted napravit. Ne že by nebylo o čem, naopak, bylo toho prostě příliš mnoho. A tak jdeme na to, než toho bude ještě víc a já se v tom ztratím…Takže ? Začalo potápění – a až do konce romu jen tak z vody nevylezeme. První část našich 3 měsíců s freedivingem v Chrovatsku je tady.14 ti denní kemp – VIR.

BĚH pr(o) ŽIVOT.

Dobře teda, něco jsme za poslední dobu stihli idělat..například si kvalitně zacvičit jogu, a nebo tenhle víkend s třiceti lidma super zaběhat. Něco tedy o tom, co bylo a i trochu co bude, uvnitř… Běh v lese je tu.

Egypt - finding the Depths

Ano, tři týdny - co je to v životě člověka, když se to měří počtem nádechů a výdechů...Nebo okamžiků, které berou dech.Pro mě je to pár nezapomenutelných zážitků a obrazů.A ty obrazy, jsou ted tady : Uvnitř.

Malta na KATAMARÁNU VALHALA.

Malta. Takže jsme se rozhodli, (protože tou cestou směřujeme,) pořídit si vlastní katamarán hehe – a co je lepší než si to vyzkoušet nanečisto. (Aerolinky kupujeme příští rok.) Tím pádem vyhlašujeme že máme letos zapůjčenou Valhalu, katamaran pro 8 lidí a protože jen jsem se zmínil, a bylo vyprodáno, tak zbývá jedno místo. Nechcete někdo ? Malta ? 30.9 – 7.10 ? Více uvnitř.

Blue Hole - jarní deep projekt

Takže, jak už jsem psal několikrát, tak jsem se letos rozhodl v rámci vzdělávání posunout svoje vědomosti na hlubší level. A proto jsem byl ted tři týdny v Egyptě, na Blue Hole. A protože ne všichni jsou na facebooku, a nemohli vidět to co jsem každý den postoval, tak tady - souhrn a něco navíc, u nás na PYL.Díky, moc. Takže v minulém článku jste se dočetli, že jsme tu byli týden se studenty, a že odjeli. Článek tady. Nyní tedy zůstavam na Blue hole jen s Vojt ...

Egypt skills session - jaro 2017 report

Tak jo, jsme tu na Blue Hole, v Egyptě…a před třemi dny jsme skončili kurzík, a tak si o tom něco napišme a na fotečky koukněmě, ano ? A kdo chce, tak uvnitř je více akce :

Rozhovor pro Mladá Fronta Dnes

Tak jsem byl osloven Babišem, zda bych mu pro Mafru neudělal nějaky ten vhled do freedivingu.: )Tak jsem udělal.A vy si to mužete nyní pročíst tady.Děkujeme Lucce Suché za otázky.A vy, klikněte na více.Martin

Odjíždíme na Blue hole – tréninkové shrnutí.

Takže odjíždím s Miri do Egypta, na trénink a kurz se studenty. A nějak jsem akorát dodělával svůj tréninkový deník, takže lehké shrnutí čistě ode mne je tady. A taky říct na nějakou chvíli : pá pá stránkám PimpYourLife. Protože internet tam bude jen když bůh dá. Inšalláh !
‹ First  < 3 4 5 6 7 >  Last ›

Poslední komentáře

08.04.2018 08:35
05.03.2018 12:55
05.02.2018 17:20
Božský Bruce u Mustr tréninkového plánu.
18.01.2018 14:09
Patrik Poduška u Mustr tréninkového plánu.
18.01.2018 11:29
16.01.2018 20:49
16.01.2018 12:08

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document