Never give up - stand up and go again...

Tak je to akorát 21 dní co jsem začal rekonvalescenci. A tak jsem si řekl, že mám takové třítýdenní výročí - vzal jsem včera kameru a během 2dnů vám natočil tohle videjko.

US LIBERTY - představení nejzajímavějších částí lodi - nanádech.

Tak jednoho dne jsem se rozhodl natočit vám celou Liberty na nádech. Pěkně čistý zvuk, žádná muzika, a průplav těmi nejzajímavějšími částmi lodě, od přídě na záď. Max hloubka 21m.  Klik na více : 

Fotogalerie z právě ukončeného kurzu 6-7 leden.

Tak fotky z právě proběhlého kurzu FII který všichni úspěšně dokončili : vítáme mezi námi 12 dalších nových freediverů/freediverek !Congras. Emotion foto uvnitř : )Ma

Tak jsem se vylepšil...

Tak jsem se před 10 ti dny nechal vylepšit ve špitále. Mno, a hned druhý den začala rekonvalescence.Trip na jih, maringotka, hodně chození, mnoho cvičení, a jen tak videjko z lifestylu uvnitř.LIV IN MOTION FOREVER !

Dárek k Vánocům - od Martina a Miri z PimpYourLife academy

Tak si máme dávat nějaké ty dárky, co ? Jako že dárek. Dar.Tak od nás, něco tam máte, u nás uvnitř...

Dokument o Bali - co se chystá...

Co se chystá ? Letos jsme Bali udělali trochu jako : "Zdokumentujeme to tu co pujde a vymačkáme z toho maximum : Hloubky, slzu, stěstí, jedno oko nezustane suchý..."A jak jsem zadal, tak jsme začali tvořit. A první z několika upoutávek, aby jste zůstali natěšení, je tady. Kamera : Vesměs Andy, něco já.Uvnitř, co bude.

Monofin polygon - Nusa penida

Nusa Penida, monofin trenažér. Po nádherný hodince s Mantami na Manta Bay, jsme vyrazili na Crystal potrénovat trochu monofinu ve vlnách písku. Samozřejmě šlo o legraci, ostatně jako vždy. Nádhera střídala krásu.Kamera : David Anderle a Martin

Trénink v protiproudech - trenažér US LIBERTY

Jedno video z přípravy na trip skrz Liberty ship, Balíkov.Jen tak, ze šnorchlu...na nádherných protiproudech - ostatně co dodat : )Mačkám slzu a vzpomínky !

Poukázky na dárek k vánocům...a info co bude 2018...

Tak jsem zpět v CR, a mám jen dva dny na to, abych vyřešil všechny vaše dotazy atd...tak směle do mě ! V pondělí mě totiž rozřežou na kusy ve Vinohradech, aby mě pak sešili dohromady mnohem silnějšího a hlavně vtipnějšího ! : )Takže, prosím pár věcí.

Obroda.

Mno, si tu tak sedím, a koukám na tichý klidný oceán a dumám, jak napsat tenhle report. O lidech, co tu byli ? Minulých 14 dní jsem o nich nenapsal – a to tu bylo 12 lidí. A že si to zasloužili ! Nebo snad o tom, jak jsem to viděl já ? Či co oceán ? Úspěchy ? Život, krása ? Napsat úvahu, nebo reportáž ? A nebo nic, a vydat jen fotky které vesměs vždy řeknou více, nebo video co řekne nejvíce ? A nebo nic. A jen si to nechat v sobě. Tolik možností, a tak něco z toho bude vevnitř, a škatulku to dostane, až ruka dopíše. Uvnitř, Bali 2017 – co čas dal.
‹ First  < 3 4 5 6 7 >  Last ›

Poslední komentáře

20.10.2018 07:14
09.10.2018 17:52
07.10.2018 20:05
08.08.2018 15:10
05.08.2018 16:41
30.05.2018 18:28

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document