THE ARCH PROJECT – Egyptská výzva

Odjíždíme na Blue hole – tréninkové shrnutí.

Takže odjíždím s Miri do Egypta, na trénink a kurz se studenty. A nějak jsem akorát dodělával svůj tréninkový deník, takže lehké shrnutí čistě ode mne je tady. A taky říct na nějakou chvíli : pá pá stránkám PimpYourLife. Protože internet tam bude jen když bůh dá. Inšalláh !

Trénink – druhá část.

Dobře kluci a holky, minule v článku : TRÉNINK – ÚVODNÍ ČÁST byl probrán obecný přístup k vybranému sportu, během nějž jste si stanovili koncept, cíle, a možnosti. Nyní tedy máte tyto priority hotové. Bod 1,2,3 splněn, ano ? Pokud ne, prosím dál nečtěte. A skočte zpět na článek číslo jedna. Díky…

Co vlastně děláš ?

Co vlastně děláš, ptají se mě občas lidi...No já vím, vše vypadá jako super práce, ucis si, litas po svete...Ale je za tím i spousta driny. Cestovani. Práce s lidmi...a vlastních tréninků.Tak jen tak poslední dva mesice, uvnitř v Highlights  :)

Tak a teď už jen moře.

Inu, dal jsem tomu hodně. 7 kurzů FII za sebou, bazénových pool only, je za námi. Skončil poslední před létem.Tak a teď už jen moře.A pár slov, vevnitř...

Trénink – úvodní část.

Tak jsem se rozhodl napsat něco aspoň trochu obecně o tréninku. Protože zjišťuji, čím dál tím víc, že tréning je stejnou měrou věda, jako umění. Jako vím že si na sebe pletu bič. Ale vezmu to na sebe, a kousnu do hořkého jablka, a aspoň trochu pro vás zkusím ucelit problematiku oného a udělat v tom pořádek.

Bali - 2017 trip

Tak já vím že le unor, ale ono se to blíží i když se to nezdá...Prostě, mám pro vás...ehm...pár posledních míst na Bali 2017.Letos opět trochu jinak, a možná i naposledy.Takže - moc neváhat :)Bali, kompletní informace - uvnitř.

Video z FII kurzu LEVEL 1 - poslední víkendík...

Tak opět něco na památku, od Andyho, jak jinak. To jsou služby, co  ?Nu, klik na tu trochu vodní atmosferu : )Děkujeme, všem co přijeli.Moc.Ma a Mi a David.

Fotky z kurzu 18-19 unor...

Ahoj Kamarádi, ještě než bude videjko, tak tu pro vás mám trochu fotek od našeho dvorního fotografa Davida Anderleho.. : )Takže šup, at se najdete : )Neco na pamatku uvnitř. Video comming soon ! Martin, FII

Jak to vypadá na našich kurzech - video

Tak jak to vypadá když se tu všichni topíme ? Mno Andy natočil a střihl. A vy si pustte tu atmosferu...LEVEL 1 v 8,5m jámě, tady, pro vás.

Předáška o jeskyním freedivingu v Mexicu - Vodňany tento čtvrtek !

Tak jsem byl osloven Muzeem Vodňany, zda bych neudělal přednášku o Mexických cenotes a celkově freedivingu a tak jsem řekl jo...Kdo nebyl v Mexicu, a chtěl by vidět nějaká videa, slyšet příběhy a dozvědět se něco o dalších plánech tak ve čtvrtek, v Muzeu Vodňany ve Vodňanech : )Více info ?Uvnitř :
‹ First  < 3 4 5 6 7 >  Last ›

Poslední komentáře

05.02.2018 17:20
Božský Bruce u Mustr tréninkového plánu.
18.01.2018 14:09
Patrik Poduška u Mustr tréninkového plánu.
18.01.2018 11:29
16.01.2018 20:49
16.01.2018 12:08
16.01.2018 10:32

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document