THE ARCH PROJECT – Egyptská výzva

Kurz FII - freediving v Bazénu Liberec - ukončeno pro letošek

Tak a máme to tady. Další kurzík, a letos bohužel poslední - protože jedeme ted do Indonesie až do konce roku, je skončen.A takže, trochu fotek a slovíček je vevnitř...Děkujeme učastníkum zájezdu dušení a topení ! : )Martin a Miri

Malta – Katamarán Valhala – report

Jsme zpět, po 1O ti dnech na Maltě a z toho 8 dnech a nocích na katamaranu Valhala. A o tom, tu napíšu pár vět, protože tohle byla akce, kterou jsme dělali poprvé…

Kapky deště - les štěstí.

Les. Ticho. Sem tam spadne kapka vody ze stromu. A z oroseného čela. A už není ticho. Kolem to funí, jak když lezou prasata z bukvic. Asi… BĚHACÍ KEMP. Jo, VÍC UVNITŘ.

Chorvatsko VIR 2017 - mise ukončena.

To to letí. Nádech a výdech a léto je pryč. I tohle už minulo – a než jsem se stačil nadechnout, plánuji další trip do míst, kde starosti nic neváží a okamžiky ti berou dech. A tak…uvnitř.

Hloubky v nás.

Potápění…freediving…co je to vlastně za sport a jací lidé ho dělají a proč ? po právě skončeném kurzu LEVEL 2 trocha úvahy jak ze slohů ze základky.

FII Level 2 s lidmi od ApneaAcademy (nejen)

Dobře dobře dobře. Dobře bylo. Dobrá skupina. Dobrý počasí. A dobrý čísla. Uvnitř – více.

VIR 2017 - SKILLS SESSION

S-kills session well done. Skončila skills session na Viru a já mám, jako vždy pár slov a tak nějak fotek pro vás, co se zajímáte, jaké je to žít pod vodou a měřit chvíle na tomhle světě nádechy a výdechy. Uvnitř, u nás, více.

Máme novou hračku - Brbiščica cave

Takže jsme tu zpět na Viru, a protože jsem se tuhle dočetl něco o krásný jeskyni kousek od nás, tak jsme si tam s Mirly udělali vejlet. A jaký to bylo ? Pár slov a fotek vevnitř.BOŽÍ !

Report od Mirka - protože proč bych to psal pořád já...

Sdílím tady u nás na oficiálních stránkách report od Mirka Čermáka, který se právě vrátil od nás z Viru - a protože pořád předkládám jen můj úhel pohledu, tak tady to je, jak to vidí studenti...Bylo to s vámi Epic.Snad více řeknou fotky, kamarádi...A ted již nechám mluvit Mirka. Uvnitř...

Trénink – část třetí – psychologie freedivingu

Inu, dlouho jsem vám nenapsal nic o tréningu. Myslím že část úvodní a i část druhou jste již četli, a víte nyní o fyzických tréninkách zaměřených na freediving hodně. Ať již stagnujete, nebo jen nevíte, jak se posunout, je dost možné že to, co vás brzdí ve vaší přípravě, je psychologie celé věci. Pojďme si tedy o fungování lidské mysli utříbit nějaká fakta. PS: článek prosím není návodem jak potápět kilo. Je návodem, jak porozumět bezesporu nejkomplexnějšímu a nejnáročnějšímu sportu který jste si mohli vybrat – sportu, při němž se nedýchá. Prosím, ostatní uvnitř.
‹ First  < 3 4 5 6 7 >  Last ›

Poslední komentáře

08.08.2018 15:10
05.08.2018 16:41
30.05.2018 18:28
30.05.2018 08:08
29.05.2018 17:26
29.05.2018 16:35
08.04.2018 08:35

Bleskovky

kompletní HISTORIE FREEDIVINGU S NÁMI

13.05.2013

Jasně, už jsme toho propotápěl děsně moc, a stvořil tunu videí, na mém druhém webu a tady vám linkuju kompletní historii toho, co je za námi. Snad to jednou přidáme všechno i sem...

LINK HÝR !

Odběr novinek

TWELVE 2014: Time-laps document