Fórum - přidat příspěvek

opište text z obrázku do pole:

Komentáře:

Strana: ‹ First  < 3 4 5 6 7 >  Last ›
Martin Čárys
19.07.2014 09:02 , www.720.cz
A jo : )
Pardon, pardon...
Takže Johne ?
Válec
18.07.2014 23:00
O Borku psal JohnLee že tam budou trenovat :) je to o pár řádků níž ;)
Martin Čárys
18.07.2014 21:48 , www.720.cz
Borek...Borek...já o ničem nevím...
Jsem na severu, a i tu ještě budu chvíli...
My až v pondělí v Miličíně.
Válec
18.07.2014 15:11
Ahoj...už víte, kdy budete na tom Borku? o víkendu budu na jihu a původně jsem měl plán jít na Cerekev, ale možná bych to ještě přehodnotil :), kdybyste šli v sobotu.... ale určitě si to naplánujte podle sebe ;) nemůžu to říct na stopro, že se ukážu...
Martin Čárys
18.07.2014 09:07 , www.720.cz
Cenička ?
Chceš se jí zbaviti ?
JohnLee
18.07.2014 00:39
Mam JEDNU kompletni ploutev - botka Omer Millenium velikost 42-44, list Millenium Competition. Kdyby to nekomu pomohlo. :)
Martin Čárys
17.07.2014 23:14 , www.720.cz
Ahoj všichni, mám dva studenty co shání ploutve - jeté - na freediving, samozřejmě - velikost : 38 a 42 - nemáte prosím někdo něco ?

Já jsem svoje prodal za 800,- Gary 3000...
Nemáte někdo něco podobného ?
Martin Čárys
17.07.2014 10:59 , www.720.cz
Ta práce, ta práce...ta vás všechny jednou zabije : )

Attersee...tak to pak chápu ty tréningové 3 hodiny na Cerekvi : )
JohnLee
17.07.2014 06:48
No to nevim kdy se nam to podari. Dalsi vikend jedeme na Attersee, pak prvni dva vikendy v srpnu makam, takze ani na Zadov nemuzu a pak je uz joga tyden. />
V pondeli narazim na stejny problem, prace :(
Ty jo to bych jel...ale jsem v Osecne az do nedele.
Ale zase tu máme vlastní bazén, s 34 stp vodou, zejtra jdem ráno na Statiky, odpoledne Ralsko dynamiky...

Kdy my se potopime konecne dohromady ?

PS : Nechcete prijet v ponděli na freedive party ?
JohnLee
15.07.2014 17:37
No jsem poucen a priste vsechno radsi pres telefon. Pouzivam FB pouze z donuceni taky. :)

Zavody jsem bojkotoval, moc daleko, moc penez, ocekavany prinos minimalni, radsi pojedeme v cervenci a srpnu na Attersee a skocime se mrknout i do Leogangu na bajk. />
Jinak mame v planu tento vikend (jeste nevim zda so nebo ne, jeden den chci na Moninec) potapet na Borek, tak kdyby se nekdo chtel pridat, budeme mit bojku a drtit 30m+.
Kruciprdel, ten facefuck...
Já co není na telefonu, tak jako by nebylo. Tyhle moderní technologie, kor když cestuju, mi jdou mimo. /> : (

Mno nic. Krásně jste to
dali. /> Co závody ? Jak jsi dopadl ?
Já na vás volal, že už jsme akorát vylezli !
Jak jste nepotvrdili příjezd, tak jsem s váma nepočítal a šli jsme do vody dopoledne...
Pak už jsem byl zmrzlej na sračky a padal na další akci s dalšíma lidma. Jsem prostě bohužel v jednom kole. />
Vy jste tam byli tak dlouho, ty jo...snad 2 hodiny, ne ?

Mrzí mě to, chtěl jsem potrénovat s vá
ma. />
Mirlik si to ale užil moc, dali jsme asi 17 - 20 ponorů a skoro hodinu a půl ve vodě taky...
Inu, š
koda. /> Jak to šlo ?
JohnLee
14.07.2014 17:14
Aloha Carysi, proc jsi nesel na Cerekvi do vody? My na tebe mavali a rvali z vody, ale nerozumeli odpoved pres haubnu.
pecka brácho !
Dneska mi to šlo jak kdybych byl Ťěpánek !
: )
mira
14.07.2014 14:09
Super, uterý jsem tam
Martin Čárys
13.07.2014 22:11 , www.720.cz
MIRO, jsem zpět, a jedu si treningy...pridas se ?
Zítra od 9h
utery od 9h...
Nechcete někdo bydlet a jíst v Mexiku na půl roku a déle zdarma? Nejkrásnější cenote na freediving je 500 metrů od domu...

Do malého eco-hotýlku v Mexiku hledáme pomoc od listopadu do dubna (možnost i déle). Hledáme dva lidi, kteří by pomohli s přípravou pokojů, jídel, úklidem, nákupem ve městě, zajištění denního servisu pro hosty. Angličtina a španělština velkou výhodou, ale není podmínkou. Řidičský průkaz nutný. Ideální pro instruktory, kteří mohou s hosty i trénovat v našem prostorném yoga studiu s možností další přivýdělku.
přesně tak : )
K Martinovi určitě, o vybavení tam nemá nouzi a vše dobře poradí...

Co se týče potápění, tak prosímtě, to je tak složitý a komplexní sport, že je třeba udělat si kurz - samo se k nám můžeš přidat i bez něj, ale to je o stresu pro mě, protože tě budu hlídat, atd a neužiju si vlastní ponory : (

A co se týče kurzu a potápění - nemám problém s tím tě do Freedive uvést. Obrovsky tě to posune, nakopne, a rozšíří obzory a vlastní hloubky. Freedive je prostě pecka.

Inu, jsem ted v chorvatsku a příští gejden mám ještě jedno místo na KRKu (kapacita 1O lidí, 9 přihlášených) a tak není problém to spachat tam..

A nebo 18 - 19 říjen v ČR.
Nebo...koukni sem : http://extranet.freedivinginstructors.com/app/public/courseslist.php?idinstructor=73 />
4 : Petr : Nepřestávejme se vzdelavat. Mam to taky tak. Třeba se někdy brzičko sejdeme u oceánu....
Jirka
22.06.2014 22:50
4 Brusík: pokud potřebuješ nějakou výbavu pak je nejlepší apneacentrum v Praze. Je v Holešovické tržnici ma i e-shop freedivingshop.cz Ale stejnak je nejlepší se tam stavit, nechat si poradit, všechno omakat a vyzkoušet. To je důležitý třeba u masky, aby byla pohodlná a seděla ti. Maj tam velikej výběr a myslim že ani Martin by tě jinam neposlal.... Už radši nebudu dál nic psát, vypadalo by to jako když dělám Zajkovi reklamu :-)
Martin Čárys
22.06.2014 19:57 , www.720.cz
4 : Brusík, Petr : Jsem v chorvatsku, napíšu zítra, ted to tu tukam z Mobilu...díky moc !
petr
22.06.2014 15:25
for Martin

Ahoj Martine , tak jsem měl konečně trochu více klidu a prošel jsem si v hlavě svoje ponory a udělal konfrontaci s tvým popisem. Jj , vše směřuje k podvědomému uvolnění epiglotisu při MF . Tož tedy , zaměřím se na to a potrénuju ... . A v mém případě nemusíš mít vůbec strach, ja uslyším rád cokoliv , co mi pomůže posunout mé snažení vpřed ... :-)
Ještě musím doplnit jednu,vlastně dvě věci, na kterou jsem přišel, když jsem " přehrával" svoje ponory : To co jsem popsal jako polykání , už vlastně polykání není , uvědomil jsem si, že otevírám ET bez pohybu čelistí a patra, jenom pomocí svalu u ET . Ale je možné , že po MF , kdy se mi změní v dutinách tlakové poměry - resp . změní se nastavený " komfort" podvědomě polknu abych stav srovnal a problém je na světě. A s tím souvisí zmíněná druhá věc - rozbila se mi stará maska , na kterou jsem byl zvyklý a mám teď micromask . A ta je ergonomicky jiná,menší .Uvědomil jsem si, že mám při ponoru pocit , že mi tlačí na nos a nutí mě paradoxně dofukovat více, i když je menší než původní. A pak nastává situace, kterou popisuješ ty . No, podtrženo sečteno . Vidím světlo na konci tunelu, je zase o čem přemýšlet a s čím pracovat ... . I když nerad přeskakuju v čase, u těším se na další odskok do modrých hlubin, abych vše ověřil a vyzkoušel .
Vše dobré a clear deep blue sea ....
Petr
Brusík
20.06.2014 23:04
Ahoj,
poradíte mi prosím nějaký osvědčený obchod, kde bych koupil výbavu na freediving? Zatím jsem jen tak šnorchloval s krátkými ploutvemi a už bys se do toho chtěl pořádně "ponořit" :-)
PS: Bydlím kousek od Horní Cerekve, mohl bych se k vám někdy přidat na trénink nebo je nejprve nutné si udělat kurz?
Díky za odpověď, Martin.
David
17.06.2014 14:54 , www.lacalma.org
tento ČT, 13.00-15:00 v Čestliciích v jámě. Zatím jsme dva - já a JohnLee (Martin). Přidá se někdo?
JohnLee
17.06.2014 14:44
Aloha,
někdo ve čtvrtek do Čestlic?
Petr
16.06.2014 17:46
Ahoj Martine,
Děkuji za vysvětlení a obsáhlou odpověď. Vse do sebe zapada a dáva to smysl. Pišu narychlo z mobilu. Tvoje informace a rady v klidu vstřebám apisnu vic. Vse dobre , Petr
Strana: ‹ First  < 3 4 5 6 7 >  Last ›