Fórum - přidat příspěvek

opište text z obrázku do pole:

Komentáře:

Strana: ‹ First  < 5 6 7 8 9 > 
Martin Čárys
23.05.2014 11:17 , www.720.cz
Já teda nedám dopustit na vodu z vodovodu....
Martin Čárys
22.05.2014 18:20 , www.720.cz
Kouknu a tebe, bratře. neboj se nic. Taky budu potřebovat safety, odjedu si negativky s tebou, jo ?

To jeste uvidíš krev, hehehe...
JohnLee
22.05.2014 17:18
Carys: oukej

All: chysta se tam jeste nekdo v tento den krome Caryse? Zn: hledam buddyho, ktery na me obcas koukne, oplatim zpet :)
Martin Čárys
21.05.2014 18:07 , www.720.cz
Dobře...
Lajna by tam měla být, pokud pojedu ( rozhodneme dneska ) vezmu jí samo sebou...
JohnLee
21.05.2014 16:27
Carys: dikec...co obsahuje vase treninkova jednotka? :) Klidne se pridam. Premyslel jsem ze bych nebral ploutve pokud by tam byla lajna. />
Chci se hlavne trochu pomackat negativkama, vyzkouset mouthfill, atd...
Carel
21.05.2014 12:08
Ok. Tak to si budu muset na ten kurz taky někdy udělat čas :-D Už o tom přemýšlím dýl :-)
JohnLee
21.05.2014 03:18
Aloha...29.5. bych se rád přidal do Čestlic, platí 13-15hod? Můžu?
Carel
21.05.2014 01:45
Marťas, co děláte v Táboře? Je možno i někdo bez žádný přípravy? Docela bych se připojil, snažim se tam jezdit aspoň jednou tejdně a stejně jsem chtěl ve čt ;-)
Si kur !
Budeš zvracet, slibuju :)
Míra Klik
20.05.2014 14:11
tebe kdykoliv, už se těšim na čtvrtek doufám, že to bude náročný.
Martin Čárys
20.05.2014 13:42 , www.720.cz
4 Míra : Vezmeš mě ?
Ma
Míra Klik
20.05.2014 12:44
Čtvrtek 29. Čestlice přijedu.
Martin Čárys
20.05.2014 11:37 , www.720.cz
Tento čtvrtek opět tréningy v Táboře v Bazéně !
Byli jsme v pondělí, Míra opět progress, a chce víc - takže si ho pomučím ve čtvrtek v 10h dopoledne. /> Ještě nekdo ?

Cena 1OO kč na h.

Dále upřesním příští týden.
Pokud chcete trenera, pojedu okolo do Liberce...
Mužem pokracovat kde jsme skončili minule. />
Nevo vzit bojku a makat na
equalizacich. /> Martin,Fii
29.5. 13:00-15:00 jdeme ve dvou trénovat do jámy v Čestlicích, přidá se někdo?
Brusík
18.05.2014 19:51
Ahoj lidi, chvíli sleduju tenhle web a je naprosto super! Krásný fotky a počtení.
Martine všiml jsem si tvého příspěvku o maté a vypadá to na super bylinku. Nezkoušel jsi někdy Guaranu? Užívám jí při větší fyzické aktivitě a při učení ve zkouškovým a je to super pomocník, obsahuje kofein (guaranin) vydrží v těle cca 6-7hodin, má spostu podobným účinků jako maté.
Oki...
A ad nehoda...to víš, je to sport...lidi umíraj i v posteli : )

MS
17.05.2014 15:14
@Martin 30.5. bych mel byt v Praze, pokud se dostanu o vikendu do Liberce dam vedet. Posledni dobou je vse nejiste. />

Fuck. Sport? Sport?
http://www.youtube.com/watch?v=eejQPUyeNiY />
Instructorskej zpravodaj :

Středeční tréningy v bazéně s Mírou Klikem byly fine. Sice málem bleknul, ale zdvojnásobil svoje PB během jednoho bazénu !

Čtvrteční jáma s Ivčou a Davide byla objevná. Kopání a simulace hloubek na jedničku, ale techniky vyrovnávání - za čtyři. Je třeba dřít dál. Statiky a dynamiky - jednička !

A páteční tréning v Táboře, nemám slov. Sejmul jsem se jak pes. No fins, Bi fins, Monofin, all in one session, jsem mrtvolnej. />
Tak co příští týden ? Kdy můžete a kde ?
Mohu středa v 10h v čestlicích, mohu čtvrtek v 9h v bazéně v Táboře.
Předběžně.
Upřesním v pondělí ráno !
Dobře, dáme si ještě vědět...
30 je pátek ? To mám kurz v Liberci....tak to bych radši dal jámu v Liberci...a nebo tréning dynamik v Ralsku. />
MS
14.05.2014 10:13
@Jirka dik za info
@Martin trenky bych nebral, u nás v bazéně se obcas někdo objeví v bílých vytahaných slipech, ale chce to mít v zádu škrtátko a idealně přijít ještě v ponožkách, ať je to stylový

Tak se jeste jednou vtirnu, kdyby se nekomu chtelo 30.5. do jamy do Cestlic dejte sem kdyz tak vedet, ale do stredy 28.5, pak uz nebudu dostupny. Nemam overeno, jak je tam volno, to bych resil az pokud se nekdo ozve.
Je super zjistit těsně před odchodem na bazénový tréning, že nemáš plavky :)
Hm, tak nevím.
Trenky ?
Bože, co teď : )

Pááááá
Jirka
13.05.2014 22:42
4 MS když sme byli v čestlický jámě v zimě rezervovali sme si hodinu po telefonu v olsonu. Na pokladně pak chtěla slečna tušim kilo za jámu + nejkratší vstupný což je nějaký dvouhodinový za asi 490. Nakonec sme dostali nějaký hodinový na jámu za 300. Plavčík neví jestli to máš rezervovaný, akorát na něj mávneš že deš do jámy, když sme byli navíc v neoprenech nic neřeší, jen mrkne kolik nás de tam a kolik zpět :-) Teoreticky by neměl být problém, když tam budeš celý den si tam zajít, na webu sou vidět rezervace.
Martin Čárys
13.05.2014 22:31 , www.720.cz
4 : MS : Jo, ceníček tam stále neni...
Uvidíme.
Zkusil bych už nějakej ten českej lom, jen co se udělá krásné počasí - asi snad příští tejden. />
a ad pool only kartička - a liberec - tam mají nějaký interní zařízení, o počtu lidí, a
tak. /> jinak to jde všude. />
Strana: ‹ First  < 5 6 7 8 9 >