Takže jsme všichni a může to vypuknout.

Dnes dorazil zbytek partičky, takže je nás 10 a můžeme to spustit.Dneska a včera kompletně přijížděli další a další lidičkové – Mirek, Radim, Martin a Lenka, Honzík, Andy, Roman a Pavla. Tak jsme všichni.
MY jsme během soboty připravili s vydatnou pomocí Radima a Mirka všechno co bylo ještě třeba, a v neděli jsme vyrazili na rozpotápění – nakonec s námi jeli i ostatní a docela to byl HELL.


Například byly vlny, že jsme málem utopili člun, a když jsem pak lidi vysadil u aut, a měl to dojet ještě cca 5 km přes moře do přístavu, tak jsem to rozhulil tak, až jsem vypadl z člunu. Prostě komedie. Že sem se u toho poblil, ale psát radši nebudu, protože by jste si mysleli, že jsem pussy. Tak to sem nenapíšu. Ne.
A je to.Už teď byla kopa legrace, protože někteří z nás byli poprvé ve freedive neoprenech ,a tak si to sundavání docela pěkně navcičovali, dusili se, ztráceli končetiny, no prostě legrace.Inu, takže jsme kompletní. Máme hloubky, máme tu lidi, máme všechno a jsme připravení to zítra spustit.

Tudíž, jdeme na to.
Nyní, akorát co dopisuji tento reportík, máme dogrilování, přijeli i návštěvníci - Martin Joza Shamman s Jolankou na Harleji, a my jdeme spát.
A vy si v ČR užijte krásný nový týden. Snad budete mít taky již konečně léto – jako je tady – cca 25stp a voda 22.

Jdem na to.
Dobrou noc, čechy krásné deštivé.SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY :
1 : cesta sem na VIRMartin a Mirka,
Freediving Instructors International
PimpYourLife.cz academy


Level I instructor
Level II instructor
Asistant instructor
Pranayama instructor
Advanced safety
CPR, OXY provider

eMail :
seven20@volny.cz
Freedive web :
www.PimpYourLife.cz
Lifestyle MAG :
www.720.cz
Facebook :
www.facebook.com/720.cz
Skype : carys720
Martin Mobile
: +420 777 266 305 (czech tel.number)
Mirka phone : +420 602 626 184 (czech tel.number)