Ahoj kamarádi potápky, bohužel musím zrušit potápění pod ledem, protože jsme nedostali oficiální povolení od starosty obce, a protože akce přerostla obyčejnou víkendovku v totální masovku, tak tohle si opravdu nelajsnu. Ale máme pro vás jiný program, jak jinak, takže kdo chce přijet zmrznout, i když to nebude o potápění, může.
Program srazu topenářů vevnitř...Už ten sraz topenářů děláme kolik let. Ted teda dva roky hodně zanedbáváme, protože nebyl sníh a já byl v cizině, ale víte co, víte vo čem to je, ne ? Kdo ne, tak třeba tady :Takže, a protože na sever je cesta dlouhá (já vím že na západ) tak a taky proto, že letos děláme opět o tomhle pátku SNB závody na Monínci, rozhodl jsem se vše spojit v jednu velkou akcičku.

Tak a jedeme :

ČTVRTEK :
noční stavba skoku na Monínci. Rolba zajištěna, tři hodiny mužete se mnou a s lopatou mrznout na sjezdovce, to chcete, ne ? Pak přespíme na parkovišti, pěkně ve sněhu, huhuhu, v autě, jasně že v autě, kde jinde.PÁTEK :
Dopoledne snowboarding, než vylezou mutanti z apartmánů, a pak na chvíli do práce (já bazén, working fuc*ing hard !) Od 18 do 19h se pojedte zaregistrovat na večerní skákačku na restauraci M2 (dole u turniketů) a pak si poblbneme na svahu. Mohu pujčit snowscoot, kdyby jste si fakt chtěli rozbít držku : )22 - 24:00 Snow big air závody versus Ski battle režba ! Prostě si polítáme, poblbneme, a pak to nějak vyhlásíme, jasný : ) Tak přijedte. Kdo si chce otevřít stánek s občerstvením, nebo má možnost zajistit něco takového, muže uplně zdarma !  :)
Program večeru je hýr :No a pak  !
Pak si to opět vpálíme v autech, opět pěkně na parkingu, bude oheň, bude legrace plno. Stany jsou nevýhodou, auto s topením nutností. Protože tohle je sraz lidí, co maj topení v autě, že jo Andy : )

SOBOTA :


Sobotu ráno pojezdíme svahy a bikepark, abychom se kolem 12:00 přesunuli ke mě do lesa do Martingotky, kde to bejvá v zimě opravdu interesantní, a kde budu pro vás mít kemp až do neděle. Natáhneme slackline, zatopíme v domečku, zablbneme, a kolem 17:00 se přesuneme na potápění pod ledem ! Konečně ! Mám zamluvenou saunu - v plané nad Lužnicí - a pak konečně naskáčeme do tý zamrzlý řeky. Ok ?
:)
Večer pokec a nějaký ty čajíky u mě v Martingotce, a přespat v autíčkách už je skoro klasika. V neděli pak akce v dopoledních hodinách končí boulderingem na stěně v Sezimáku. A rozjezd domů, za krásama naší vlasti.

Je to jasné ?
Takže, kapacita opět neomezená, ale vím, že dycky to děláme jen ve třech : ) Andy, Máára z Klánova, a já. Nevadí, my si porádíme, že jo Mááro. Andy. Hynku. Viléme.Tak a to je vše. Snad se tedy potkáme ? Co ? No ?
Vše pro legraci a život s usměvem.

Martin,
Pimp your life 720 způsoby.

A jak to vypadalo loni ?