S-kills session well done.
Skončila skills session na Viru a já mám, jako vždy pár slov a tak nějak fotek pro vás, co se zajímáte, jaké je to žít pod vodou a měřit chvíle na tomhle světě nádechy a výdechy. Uvnitř, u nás, více.Skočíme rovnou do akce.

Přijeli, viděli, odpotápěli.
Kdo ?
Martin a Lenka, Rasto, Pája Rezi-stance, Tom T a Tom H, David a Magdička.

  

Proč skills session a ne LEVEL 2 ?


Mno, my na skills session ladíme ty, co se chtějí posunout, prostě propotápět hlouběji a nebo učesat jejich freediving, prostě se chtějí nechat zkouknout a pod odborným dohledem zkusit poladit jejich chyby, neboť technika a psychika je to, co se zlepšuje nejsnadněji – v tomhle limitu jednoho týdne.

Vy co jste přijeli, již za sebou máte LEVEL 2 FII, nebo 1, nebo AA – a tak jsme vás tu rádi přivítali a naplánovali ty vaše posuny.


Jak to vlastně děláme ?
Obecně si dycky v neděli sedneme, já si od vás vyberu vaš PB ve STA, Dyn, DNF, CNF, VWT, FIM a probereme kdy to bylo, loni, předloni, dvacet let zpět a 30 kg v minulosti. Pak naplánujeme vaše cíle, a já to celý týden snažím k tomu vašemu vytyčenému cíli směřovat.

A tak jsme směřovali. Videokoučingy byly nutností, ty jsou asi nejpoplatnější u vašeho ladění freedivingu – musíte se vidět, vidět, vidět, a protože to byla skills session a teorie nebylo tolik, vyrazili jsme dva dny i na naše podvodní atrakce – jeskyně, a vraky.

Epický byl naprosto čtvrtek, kdy si VŠICHNI ZE SKUPINY UDĚLALI PERSONAL BEST, tedy své rekordy. A to o moc metrů.
Je pro představu :
Martin Kolčaba : 27
Lenka : 25
Tom Tvrdek : 30
Tom Hégr : 25
David : 30
ReziStance : 30+
Rasto s plasťákama : 46

Jako, já nevím co víc psát. To, že první den, byly PB ve Statikách, to že jste všichni proplavali vraky i jeskyně, to že jsme se tu bavili naprosto královsky a to, že mi opět budete chybět, to a mnohem víc a víc – to by chtěl, psát další dvě hodiny. Ale to je netřeba.

Vy to víte, já taky.


Opět se mi potvrdilo, že jakýkoliv smysluplný a poctivý tréning musí mít za následek zlepšení formy… (citát Petr Heiník, 2007)
A my jsme se vás s Miri snažili vést do smysluplného, a systematického uspořádání svého freedivingu, a života koneckonců taky, neboť vše souvisí se vším.
Tak to je.
Skills session, poslední letos, skončila nejlepší výletem na Jeskyně Brbiščica a večer super příběhy z dílny dvorního mága a stvořitele legend Reziho.

Jako, kamarádi, fakt dík.

Za vše. Vy víte, já taky, a proto – se neloučím.
Nahrávám obrázky, pro vás a od vás, a musím říci :


SE
TO
LÍBILO.

Martin a Miri, 
PimpYourLife navždy