Takže, Bali, den 8 nebo kolik…začínám se v tom ztrácet, protožýe tak jako před lety, zjistuji že oceán nejen hodně dává, ale i hodně bere...Uvnitř.
 Například…vnímání času. Kdo četl od Dolenca : „Moře v čase zatmnění slunce“ tak ví…najednou se vzbudíš, a je ti 8O let. Oceán…dává a bere. Dává energii, bere vnímání času… Vše je v rovnováze.

A tak to je i dnes.
Ráno jsme vstali brzy, a jak oobvykle jsme procvičili dech a protáhli svaly celého těla. A odjeli, k tomu žroutovi času směrem na Drop Off – a deep diving, nezbytné lovení pytlíků a plastů a parádní padání do hloubek a bezčasí.
Hrátky s hejny ryb, které se vrátily po několika letech zpět sem – zažil jsem je tu kdysi, jsou tu zase. Nadhera…tisíce.

A Mata Hari, nově otevřená, a opět nejlepší rajčatová polévka na Bali a Sun Rise a sošky a konečně i no fins, jo, tohle mám rád i když moje technika – radši mlčíme : ) Společné focení…zážitky…ponory…

A večer, je tu dřív než řekneš AIDA, a co dělat – to je snad jasné. Statiky, a joga. A statiky, neskutečné posuny všech !
Andrejka 4:02, Petr Martínek 5:22, David hodně protože to zapoměl – takže hypoxie že jo, a Milan posun na 3:36. A ted si tu tak sedíme, a baštíme, a pijeme, a plánujeme zítřejší deepdiving na bojce.

AMED.
Přicházíme.
AMEN.

Dobrou noc, a my jdeme odpočívat.
Krásné dny ze slunečného Bali

Martin
Freediving instructors international.

#pimpyourlifeacademy
#balitrip2017
#kdykolivběhemdnenedychat
#sickoftrash
#fii_freedive