Tak jsem zpět v CR, a mám jen dva dny na to, abych vyřešil všechny vaše dotazy atd...tak směle do mě ! 
V pondělí mě totiž rozřežou na kusy ve Vinohradech, aby mě pak sešili dohromady mnohem silnějšího a hlavně vtipnějšího ! : )
Takže, prosím pár věcí.


Poukázky : 
1, na freediving kurzy máme, rádi pošleme, bohužel je už celý leden a unor bazénových kurzů vyprodaný - pak jsme na filipínách a tak zbýví 17-18 březen. Směle do toho !
Pokukázka ve fotkách, na vyžádání pošlu full kvalitu.

2, poukázku na kurzy jogy - 11-12 unor myslím, tak tam už je vyprodáno, ale určitě někdo onemocní, a my vás tam ještě vmáčkneme - takže taky možnostáhnout, darovat, ale prosím předchozí domluva na mailu seven20@volny.cz je nutností. : )

3, Egypt březen 14 dní - tak tady se moc omlouváme, ale není již možnost -ano, tušíte, vyprodáno. Ale bude safari v egyptě na podzim, a to je ještě ready for U !

4, Pokukázka na běhací kemp v květnu - ano, tady by to šlo, ještě tak 5 beženců vezmeme. Ke stažení dole, full kvality na mailu prosím - opět poprosím o domluvu na mailu.

5, Ač se to nezdá, tak 4 měsíce v chorvatsku 2O18 se začínají dramatizovat - je už pár týdnů vyprodaných, tak prosím neváhejte, raději mi písněte at se domluvíme. V lednu začnu učit 6 kurzů v bazénu, a přibude vás nových cca 60 freediverů, tak ti budou určitě taky chtít v létě na ostrov a hloubky, tak at máte raději místečka jistá. Mail, jako obvykle, poukaz je dole společný.

6, a to už máme podzim, a Mexico - pardon, není šance, je vyprodané, už je mi to trapný. Ale pak bude Bali, odkud jsem se vrátil včera a tam snad ještě přijímáme přihlášky. A pak je 2019 a to už je schýza, tak to raději skončím.

TAK, PERTE TO DO MĚ NA MAILY.

DŮLEŽITÉ !!!

NEDOKÁŽU DOSTATEČNĚ ZDŮRAZNIT, JAK MOC SI VÁŽÍME VAŠÍ CHUTI SE MNOU A MIRI JEZDIT NA AKCE VŠUDE PO SVĚTĚ - S UCTOU, A RESPEKTEM KE KAŽDÉMU Z VÁS :
děkuje Martin a Miri
Freedivin Instructors international.

http://www.pimpyourlife.cz

#fii_freedive
#pimpyourlifeacademy
#nikdynenípozdemitstastnedetství