Ahoj Kamarádi, takže jsem si řekl, že už jsem nebyl dlouho nemocnej a že jsme taky ještě letos neudělali sraz Topenářů (sraz lidí co mají topení v autě).
Tak proč obě akce nespojit, řekl jsem si ? 
Tak a plán - stručně rychle a zběsile je uvnitř...


Inu, je zase zima a my máme plán na příští víkend, to je pátek 26, sobota 27, neděle 28 dopoledne. A ten je ? 

Už roky děláme srazy topenářů, snad abych hodil nějaký link třeba tak třeba tady : TOPÍME PŘED 8 MI LETY..a ostatně si klidně na 720.cz napište do vyhledávače jak se topilo a uvidíte sami. Je toho mnoho.
A letos bude opět. Ostatně, něco o potápění v reportu tady.Tak a jaky je tedy plán.

V pátek se sejdeme v 17:00 dole v restauraci na čaj a následně od 18:00 na večerní lyžbu na Monínci. Jo, to je ta naše ledová hora na Jihu, vezmeme si Splita, snb, běžky, lyže, cokoliv a vyťápneme (vyjedeme) si to nahoru, a podřízneme svah. Jen tak, do pohody. 

V případě, že bude sníh, uděláme ten večer ještě SNB závody, ale to je tedka těžko říct, protože je stále prd. Budu informovat.

Večer přespíme na horním parkingu, sice je trochu z kopce ale máme ty podjezdy, ne ? A ráno je to tam tak krásný...a hlavně spíš na sjezdovce  !

Takže, zatopíme, v největším obytňáku se udělá depo a popijeme nějaký ten čajík a tak.V sobotu ráno žádnej dlouhej relax  ! Šup z auta a na východ slunce nahoru na kopec. Kopec je na sever, takže až za kopec. Pěšky, na běžkách - je mi to jedno, prostě pojďte ven z těch vyprděnejch aut. : )

Pak si nahoře vypijeme čajík, a párkrát třeba podřízneme eště svah, ale v 11:00 je oficiální odjezd na Miličín - kde se akce stane lehce punkovou :)

Chápu, že nemusí bejt led atd, ale to nás nemuže zastavit, ne ? Takže si prostě vezměte sebou neopreny, Ross prej jde bez, a pojdte se do Miličína vykoupat. Jen tak. Bez větších plánů, okolo 12h bych tam rád okoukl terén a případně vyřezal díry do ledu a natáhl lana atd...ano, BUDU POTŘEBOVAT POMOCT : )
A pak to vypukne.
Župánky sebou  !

Kecy že nemáte kvaitní neopren neberu !
A dál ? 
Pak se vydáme ke mě do lesa, zatopíme, zaparkujeme obytky a vyrazíme do Sauny do Planý, kde se nás od 17:00 pokusí rozmrazit kotel Karel.
Vlezeme do řeky, vykoupeme se, a nakonec se vrátíme v noci ke mě do MartinGodky, abychom kvalitně zakončili tenhle večer, a vlastně i celý víkend. 

V neděli už bude jen rozjezd do domovů - my asi ještě něco podnikneme, ale to je na vás. Každopádně počítejte s tím, že okolo 10:00 v neděli akce končí.

Tak co sebou a tak ?
A nejběžnější dotazy ? 

1, Ne, bez topení v autě nejezděte : ) Umřete.
2, Ne, na přespání v Maringotce již místo není - je plno !
3, Ne, nebude nám zima.
4, Ano, musíte se zúčastnit všeho, jsme radikální CORE jádro - přihlížející nebereme. :)
5, Ne, neodmlouvat.
6, Odpadky z lesa si odvézt domů.
7, Vzít si ShitShovel, a kopat díry když jdete konat potřebu u mě v lese.
8, Přivést nějaký aditiva - čaje, rumy, svařák.
9, Být připraveni na jakoukoliv změnu plánu, především k horšímu.
10, Ano, potápění je Ilegál a já to nepořádám : )
11, Kdo umrzne, sežereme ho a obytka se dá sockám co přijedou v osobácích.
12, NEBERTE TO VÁŽNĚ.

Poprosím o závazné potvrzení toho, že dorazíte - asi nejlépe sem, do Fóra pod článek.

Takže, to je vše.
A jedno video z kdysi :