Tak jsem tu týden a včera jsem se musel rozloučit s první skupinou kamarádů, co nám sem přijeli užít si trochu tepla a slaný vody... 
A nějaké fotky a pár slovíček uvnitř - jako vždy.

Dahab a Blue hole, co k tomu asi dodávat - pro někoho divná díra v divný zemi, pro mě určitě srdcová záležitost, se vším co k tomu patří. Tady jsem si dal jedny z nejhlubších ponorů a tady jsem vlastně kdysi i poprvé začal s "deepdivingem".

A teď jsem děláme výlety. 

Loni to bylo trochu jinak, udělali jsme jednu skupinku a pak s Vojtou trénovali dva týdny, ale letos se vás zajímalo o výlet sem tolik, že jsme tu nyní na učební "týdny".
A já jsem fakt rád, protože tady to místo stojí za sdílení.Přijelo vás 9 a byl to hukot. Hlavně s počasím, protože nám to tady docela silně provlnilo, ale to je prostě moře, a to je prostě jaro - stane se. Když ale vlní, máme tu tu Blue Hole kde je to dycky v pohodě. 

Den kdy se příroda uklidnila jsme zatopili Canyon, což je pro mě další srdcovka, o které bych mohl psát hodinu, ale lepší bude kouknout na těch pár fotek, a udělat si představu sami. A byla hladina jako sklo, a my byli skoro všíchni dole...Bylo to prostě super, jak večerní seance, společný večeře tak i posuny vás všech od hloubek nečekanejch, a odhlalení toho, co to vlastně freediving u každého z vás je a co chce.

Máme to.

Moc vám děkuju, že jste přijeli, Libore, Martine, Káťo, Zuzí, Patriku, Lucko, Petře, Ali, Angeliko. Bylo s váma fakt dobře. A když jsme se pak dohodli, že příští rok ve stejném složení a termínu zase tady, bylo to tou nejlepší tečkou za tímhle super týdnem.

Díky, moc.
Martin, 
FII