Alena Konecna letí trénovat do Dominiky. Rozhodl jsem se jí podpořit. A trochu více o tom rozepsáno níže..

Tak jak má vypadat takový sponzoring ?

Už roky (cca 20 let) se snažím podporovat různé sportovce a protože teď dělám ten freediving, a není většího talentu než je moje výborná kamarádka Alena Konecná, naše nejhlubší freediverka co zatopila 97m s Monofinou a 85m s Bifinama letos v létě, rozhodl jsem se že jí na její cestě do hlubin podpořím finančně.

Alli pojede na trénink a závody do Dominiky na konci listopadu, a ode mne našemu největšímu talentu přistála jako dárek letenka za 1200E.

Další spolupráci a podpoře se nebráníme ani jeden. Protože víte co, defakto jsem jí nepodpořil já, ale podpořili jste jí vy. PROTOŽE STEJNĚ JAKO U VŠEHO CO JSEM KDY DĚLAL A NA ČEM JSEM MĚL PROFIT, SNAŽÍM SE VRACET PENÍZE DO PODPORY SPORTU FORMOU SPONZORINGU SPORTOVCŮ. A vy jste si u nás udělali kurz, a penízky tím vydělané jdou na naše sportovce. Například peníze z celého freedivového Chorvatska (cca půl milionu) jsou na podporu postižených sportovců...

Na příští nějakou dobu tedy chceme pomoci Alence, (a z mladých talentů Broňovi Pečnerovi), a ne tak že jí dáme slevu 10 procent a kup si u nás masku, ale rozumnou formou hodnou jejich výkonů.

Já v tebe věřím, Alli. Moc si to užij, bez smluv, tlaků, háčků a neklidu. O nic nejde, jen ať máš hloubku na své cestě na své straně.

Díky za tu možnost i já, podpořit tebe. Vás.

Martin Cheníček
http://www.pimpyourlife.cz
FII - Freediving instructors international

Alli sledujte na facebookovém profilu