HOT NEWS !
Letošní zimu konečně otevřeme zkušební koncept tréninků. A to jak na suchu, tak i v bazéně – dyn, sta, techniky, dále několikrát týdně online strečinků a jednou za mikrocyklus zajištěné zhodnocení tréninku v maximálkách DYN i STA, následně přetavených v hloubky – prostě tak, jak by se to dle mě koncepčně mělo vést.


Než to bude připravené – a spustím to oficiálně před vánocemi, tak bych vás chtěl pozvat na dvě přípravné akce.

První je fyzická příprava – běh, kolo, skály, ferraty, slackline, paddle v teple naší základny v Chorvatsku – odjezd 17.11 a návrat 2.12, na 2 týdny. Sebou poprosím horská kola, věci na běhání, set na ferraty, paddle.


Ubytuji vás, to není problém, kapacita ubytování je 6 lidí. Minimální počet lidí jsou 3. Více v SZ, nebo po telefonu 777266305. Cena za vedené tréninky, teorii, a průvodcovské služby, cesty na lokality atd pouze 7900,-na 14 dní !! + ubytko.

Druhá je fáze rozpotápění, což bude hned 4.12 a 5.12 v liberecké jámě, cena 200,- na 2 hodiny, více po telefonu opět. Půjde o navázání na fyzickou přípravu, nečekejte žádnej relax, ale HC trénink. Následovat budou dva tréninky v bazéně a to 6.12 a 10.12 (200kč na 2 hodiny)odjezd do Polska na zkouknutí vašich technik na hloubkách – 14,15,16,17 prosince, ve dvou dvoudenních turnusech ut-st a ct-pa. 2900,-

Teprve po tomto komplexním tréninku jsem schopen s některými z vás začít pracovat dále, na vaší fyzické přípravě, a budete se pak moci přidat na oficiální tréninky v podobném konceptu – ALE O TOM NAPÍŠU AŽ POZDĚJI, info očekávejte okolo vánoc – které rozjedeme od 1.LEDNA 2022.
Opakuji, o tom se rozepíšu později.Takže, kdo by se chtěl něčeho z toho zúčastnit, budu jen rád a pojďme si zavolat. Jsem teď do zítra v ČR, pak jedu Kypr, po návratu je odjezd přes rakouské hory do Chorvatska.

A nakonec se rozloučím starou dobrou hláškou :

„Chytrý trénink – mantra úspěšných.“
„Tvrdý trénink – mantra mas.“

Martin Cheníček