Tak se nám nachýlil konec února, a náš projekt #movefortheirlives na podporu těžce nemocných dětí vstoupil do finální fáze. UNOR BYLY VYPSÁNY BĚŽKY, a pro ty z vás kdo nevíte o co jde, je tu rychlý souhrn...

Souhrn toho o čem projekt je, je tu :

No a jak vám to v únoru šlo ?

Jak už jsem psal na začátku tohoto měsíce, za každý váš kilometr na běžkách, bruslích, bobech, lyžích co jste najezdili v únoru, pošlu (v případě že kvůli financím nemůžete vy sami) 1,- Kč na účty nemocnic které se starají o naše nejmenší, kterým osud nedopřál pevného zdraví. Onkologie, gastro, cokoliv co je potřebné, posíláme.

Za leden jsme díky vám (byl vyspán 1,-za každý kilometr běhu) vybrali skoro 60 tisíc korun, což je absolutní masakr a já jen doufám, že jste se radovali se mnou z každého toho zaslaného příspěvku. Jak už jsem psal dříve, tak ty udivené hlasy sestřiček na odděleních, že jim chce někdo v dnešní době nezištně pomoci, byly k nezaplacení...

No a je tu konec února. Na žádost mnohých z vás tento měsíc nebyl o kole (jak jsem plánoval) ale o sněhu, protože ho bylo všude úplně maximálně, a bylo škoda toho nevyužít, i proto, že tento projekt který jsem vymyslel, se jmenuje #movefortheirlivestwelve a pojede celý rok, a na kolo se ještě dostane (třeba v květnu) mnohem víc lidí a o to jde..

Takže, kdo z vás co najel přátelé? Máte screenshoty ze svých aktivit ? : )

Perte to směle sem do komentářů, a pokud by jste mohli i za sebe poslat 1,- kč km na transparentní č.ú : 2701915181/2010 tak budu moc rád. Jako OSVČ už skoro rok bez práce nemám 60.000,-(minulý měsíc se vybralo fakt tolik!!!) každý měsíc abych poslal vše ze svého. Ale budu se snažit, jako vždy, poslat peníze za vás (kteří nemůžete z jakýchkoliv důvodu přetavit svoje kilometry na běžkách, bruslích, skialpech, lyžích v peníze) ze svého.

Děkuji moc.

Všichni se můžete podívat na onen účet, jak se peníze hromadí. A jen upozorňuji, protože odjíždím právě do Polska učit, tak peníze budu opět na účty nemocnic rozesílat až ve středu 3.3.2021.

Tak a kdo dočetl až sem, tak je na mě, abych vám sdělil, co budeme dělat v březnu, že ano ?

Chystejte plavky.
Bude zima.

Ale o tom více až zítra ráno, ano ?

Moc vám ještě jednou děkuji za vaše nadšení, příspěvky v jakékoliv částce i klidně 5,- protože ve výsledku je to obrovská částka a obrovská podpora těm, kdo se hýbat moc nemohou.

Jsem rád, že jsme v tom společně.

Dneska víc než kdy dříve, je krasný pocit vrátit se do toho dobra v nás, a uvědomit si, že ve své podstatě takoví jsme.

Dobří lidé kotliny české, starající se o sebe.
Buďme.
Dobrý den vám všem.
Děkuji
Ma

#movefortheirlivestwelve

#movefortheirlives

#twelvemovefortheirlives

#pimpyourlifeacademy