COURSE completed !

22. 4. 2014 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Tak je za námi další z našich FII kurzů level 1.
Opět jsem jeli dva týdny po sobě víkendové kurzy, opět naplněno, což jen značí, že zájem o potápění na nádech – činnost která je tak moc nezávislá na vybavení – chce dělat čím dál tím víc lidiček…Kurzy jsme poslední dva víkendy přeusnuli s Mirkou do naší nové liberecké učebny, která je hned pod nástupní stanici lanovky na Ještěd. Chytře dávám do té zatáčky pěkně autíko, aby byla reklama, čumí tam na to milion vejletníků a i kurzanti pak naší učebnu najdou bez problému.

Spaní je velkorysejší než na naší předchozí adrese, kuchynku všichni ocenili a hlubokej Liberecký bazén 8,5 metrů je obrovskou výhodou na vyzkoušení hloubek. Děkujeme panu řediteli i celému osazenstvu a plavčíkům za super podmínky a vstřícnost !!!

Inu, takže kurzík.Za posledních 18 odučených lidí bych napsal tohle : Jste dobrý !
Holky z kurzu na začátku dubna, mno, nemám asi slov – tři minutky tam foukly skoro všechny a s prstem v nose – celkově asi vypíšu nějakej závod mezi muži a ženami, nebo si aspoň pojedu statistiku, protože se mi začíná zdát, že ženy dosahují procentuálně vztažno k pohlaví většího počtu uspěšnosti naší maximální tříminutové hranice – než chlapi.
Dobře holky.

Učebna se nám velice osvědčila. Venku plánujeme vybudovat nějaký posezení s grilem, takže jestli ještě vypíšu jeden kurz (vlastně ho mám na květen) tak můžeme pak již učit venku – a to bude teprve paráda.

Hodně jsem se pověnoval na  prvním dubnovém kurzu také určitým technikám převzatým z jogy- jak se správně rozcvičit, roztáhnout plíce, atd…a zapojím to do výuky, jako bonus – bylo to kvitováno s povděkem.Na druhém kurzu teď co skončil o víkendu, jsme všichni opět dosáhli limitů kurzu, takže spokojenost s vaším výkonem. Největší pravdu, co si odnesete ode mne z urzu je : v zimě se freediving bez neoprenu dělat nedá. U statik klepali někteří ze studentů kosu takovou, až od nich šly vlny, a to měly wetsuity…takže hybaj k Martinovi Zajaců objednat nějaký ty vyvoněný kousky.

Celkově jsem si vás zase pomučil, vím…ale byli jste všichni fakt dobrý, a na torturu stran safety jste odpověděli pěknýma výkonama a manuální zručností s blackoutem, nebo s tonoucím – gratuluji a jen tak dál. Mít v rukou život člověka…ti dává odpovědnost za svou připravenost.
Vy připravení jste.
Inu, a pak byly ty večery. Seděl bych tam s váma do rána, povídání s váma bylo moc fine.

Mno, nic, prostě a jednoduše : DÍKY.

Plánujeme pro váš další rozvoj mnohé.
Chorvatsko, Egypt, Mexico, safari na lodi, a víc a víc.

Během tohoto týdne bych vám rád nasolil další dvě akce, které se budou odehrávat v červnu.
O jedné již víte, bude to VEJLET NA BALI s mnohým potápěním…a ten druhý, jen prozradím : nechte si volno na datumy 22.červen až 12 červenec. V tomhle rozmezí pro vás připravuji low-budget akci u moře se silně omezenou učastí – max 4 kousků.
Více dodáme do 1.května.

Inu, děkuji.

A nezapomeňte !

KDYKOLIV BĚHEM DNE :  NE-DÝ-CHAT !!!
: )

Fotky David Anderle.
Děkujeme !!!


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT