MEXICO  -  freediving roadtrip pro vás !

MEXICO - freediving roadtrip pro vás !

16. 5. 2014 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Ahoj národe potápěčský.
Jistě jste již zaregistrovali, že jsme vyrazili letos na jaře prozkoumat mexické Cenoty, což jsou jeskyně o kráse moravského krasu vodou zatopené, v nichž se dá provozovat freediving a šnorcheling.
Jsou zasazené do pralesa májské rezervace, je v nich 25C teplá voda a 100m viditelnost.

Je to nádhera.

A víte co ?
Je to taková nádhera, že jsme se rozhodli, umožnit a zajistit vám kompletní výlet i s učením freedivingu a poznáváním toho nej, co Mexico nabízí stran potápění, v čtrnáctidením roadtripu all inslusive – akci, co PIMP YOUR LIFE.

Uvnitř více.

------------------------------------------------

Report o tom ,co jsme dělali, a video které vás má navnadit, si můžete přečíst a pustit tady a tady, ale teď pár slov o tom, co jsme pro vás připravili a co nabízíme.

V nádherným resortu La Calma pro vás máme ubytování (v ceně) a polopenzi, můžeme pro vás zajistit letenky, máme pro vás odvoz z letiště, a jsme schopní vás všude vozit na všechny lokality. Já, jakožto instruktor floridské FII společnosti Martin Štěpánka, vás provedu kompletním kurzem dle stanov a směrnic FII, na jehož konci budete schopni dostahovat několikaminutových zádrží dechu, a potápět hloubky jako přístrojoví potápěči.Navíc ale – vás zasvětím do „tajemství“ lidské fyziologie, nauce o dechu, procesech těla, metabolismu, a hlavně cvičení jogy pro zlepšení svých nádechových schopností, zvětšování kapacity plic, zdravé výživě, a odblokování mýtů o stravě obecně.
Každý den budeme pracovat nejen na potápění v těch nejúžasnějších místech planety, ale i na tom, aby jste porozuměli vlastnímu tělu a chovali se k němu jako k živé bytosti, která vás hostí.
Pojedeme na oceán sledovat a potápět s kytovci, nakrmíme želvy a propotápíme jeskynní systémy. Tohle bude akce, na níž budete dlouho, dlouho vzpomínat.

Já naším výletem do Mexica žiji stále.

Nebojte se že na to třeba nemáte. Pracoval jsem se stovkami studentů, a když pochopíte, že pracujeme na úrovni genetické výbavy každého člověka, na pozici reflexů savců, že netvoříme žádné supermany, zjistíte, že není nikdo, kdo by toho nebyl schopen.

Rozšíříte si vědomosti, znalosti, zkušenosti.
Přidáte hloubku svému životu.

Tak co – chcete ?

Martin Cheníček

Freediving Instructors International
Level I instructor
Asistant instructor
Yoga instructor
Advanced safety
CPR, OXY provider

eMail : seven20@volny.cz
Freedive web :
www.PimpYourLife.cz
Lifestyle MAG :
www.720.cz
Facebook :
www.facebook.com/720.cz
Skype : carys720
Mobile Martin Czech: +420 777 266 305 (czech tel.number)
Mobile Martin: +628 776 267 2094 (bali tel.number)a video z roadtripu do Mexica :
A fotogalerie :


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT