TRÉNING NA BALI S MISTRYNÍ SVĚTA !

TRÉNING NA BALI S MISTRYNÍ SVĚTA !

16. 6. 2014 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Freediving…
Jak jít hlouběji.
Dál, dolů, do sebe, do ticha, ve zvuku lidského tepu a dechu objevovat krásu..

Jak se posunout v mnoha ohledech ?
Co takhle TRÉNINGEM S MISTRINÍ SVĚTA ALENOU ZABLOUDILOVOU ?

Nyní dostáváte unikátní možnost přiletět za Alli a mnou na Bali, na čtrnáctidenní intenzivní tréninkový kemp, který jsme pro vás my dva vytvořili.

Máte ojedinělou možnost nahlédnout do průřezu výukových systémů nejlepších škol, dostat velikou porci vědomostí od té nejlepší freediverky na světě, posunout si svoje osobní maxima ve všech disciplínách a naučit se mnoho o lidské fyziologii, dechu a procestovat s námi nejlepší lokality indonéského ostrova Bali.

Chcete ?
Více je vevnitř.

Alli a Martin.

Akci, o níž vám ještě napíšeme mnoho a mnoho informací, jsme vypsali na listopad, protože to je čas, kdy v Evropě začíná být ošklivo a zima, a jen málokterý freediver tu v tomto období chce být.

Protože na Bali já osobně již nějaký čas učím, nabízíme vám možnost ubytovat se u nás na RELAXBALI resortu a nebo i u nás na vile.. Také veškeré zázemí, jako lana, bójky, systémy, výukové materiály, dopravu z letiště vám zajistíme.

Bali jakožto ostrov nabízí mnohé. Přímo před resortem a vilou máme hloubky od 25 do 65 metrů, a nemusíme tedy nijak daleko. V okolí se nachází i mnoho nádherných korálových zahrad, kaňonů, a kousíček břehu našeho resortu Relax jsme si zatopili před dvěmi lety vlastní 4O m dlouhý vrak – takže i sem se podíváme.


Jídlo a pití není nejmenším problémem. Stejně tak teplota vody, která je 28 – 31 stp. A množství života, které je ohromující.Tento kurz je možná i pro úplné začátečníky !!!
Jak to ?

Alli je mistryně světa a vítězka světového poháru,  já studuji 11 let dechové techniky, metabolické procesy a fyziologii člověka a oba jsme instruktoři freedivingu, a jsme především normální lidé, kteří chtějí přinést radost z ticha a modrých hloubek mezi širší veřejnost. Nemusíte se tedy bát že jste nikdy nepotápěli - po absolvování tohoto komplexního kurzu a "výcviku" budete vědět o oceánu vše.
Nejen o oceánu tam venku.
I o oceánu uvnitř vás.
Jak se dostat do hloubek moří, i vašich myslí a dozvědět se víc o sobě.

 


---------------------------------------------------------------------------------------------

My s Alli vám hodláme přinést velkou porci tréningu :


- opravení vaší techniky při CWT, CNF, FIM
- možnosti jak se posunout ve vašich statikách i na hloubkových disciplínách
- videokoučing, fotoshooting
- individuální přístup ke každému
- seznámíme vás s výbornými cviky na zvětšení kapacity vašich plic
- prohloubení a zkvalitnění vašeho dechu
- ukážieme vám techniky na koordinaci svalových skupin pro větší svalovou efektivitu
- objasním zákonitosti vaší fyziologie a metabolismu

To vše ve dvou čtrnáctidenních turnusech.
V nejkrásnějším místě.
S tou nejlepší.
Chcete ?


Alli Zabloudilová a Martin Cheníček,
Apnea Academy a FII instructors.

Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT