FREEDIVING v Miličíně a lesní párty

FREEDIVING v Miličíně a lesní párty

16. 7. 2014 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Freediving není jen o výkonech, vzdálenostech, cestování, ale i o komunitě lidí, co daný sport dělají. A proto mám pro vás již druhou neplánovanou akci, jak se sejít a zatopit, pokecat, pocvičit, a ještě objevit kouzlo cikánskýho života v lese : )Takže mám pro vás následující plán :

V pondělí se sejdeme v Miličíně, v lomu tady na rozhraní štředních a jižních čech ( kdyžtak koukněte na www.stranypotápěčské.cz) a tam si potrénujeme psychiku ve standartní viditelnosti českých lomů.
Dole jsou vyvázány atrakce jako budka střelmistra,kolo, počítač, piano, a další tuny bordelu, který tam scubáci nandali, aby to bylo „krásný“. : )Takže bych topil, a až bychom dotopili tak se sebereme a beru vás na lesní párty ke mně do lesejčka, kde uděláme ohníček, dáte si zdravé sojou a barbiturátama našlapané výrobky potravinového průmyslu seškvařené na ohni, a otevřeme lahvinku kvalitního moravského krabicáka.

Jak se vám to jeví ?

Možno samozřejmě přespat vevnitř, v počtu tak 4 kusů. Možno samozřejmě přespat venku, v počtu neomezeném.

Celé akce vypukne v 17h, kdy bych rád lezl do vody, okej, guys ?

Celá akce skončí kdykoliv druhý den ráno. Na dálnici do Prahé je to kousíček (10km) a pak už můžete svištět. Nu, tedy, dejte vědět.

Zatím jsou učastníci zájezdu

Andy,
Jeník Čejků,
Teta Mirka,
Joseph King
Míra Klik
and me.

Anyone else ?


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT