VIR - KOMPLETNÍ informace o kurzech co začínají TEĎ : )

VIR - KOMPLETNÍ informace o kurzech co začínají TEĎ : )

18. 8. 2014 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Ahoj chorvatští studenti, a všichni kdož se k nám chystáte na kurzy freedivingu na náš resortík na ostrov Vir…
Mám pro vás kompletní informace, z nichž budete moci těžit následující měsíc, co budeme pryč.
Vevnitř je vše o tréningu, logistice, dopravě, ubytování, plánech a kompletním kompletu chorvatského měsíce.
Pojďme na to, potápky !
: )
Uvnitř více
Martin.Ahoj všichni ještě jednou, jak již víte, tento měsíc jsme rozdělili do třech turnusů :

1, FREEDIVE KURZ LEVEL 1 (vyprodaný)
2, FREEDIVE SKILLS SESSIONS (možno vmáčkout jednoho člověka)
3, FREEDIVE ROADTRIP (myslím že lokality ještě poberou jedno auto)Rozjedeme to nejdříve, aby jste věděli, že s vám počítám, na rozdělení dle osob.

Kdo nebude vypsaný na tomto seznamu, není s ním počítáno, protože nepotvrdil příjezd, a nebo nezaplatil zálohy – prosím, ozvěte se mi do uterý 19. Srpna, neboť pak už jsem na cestě do Chorvatska a maily nebudu řešit… děkuji.

Takže, přihlášení a potvrzení jsou :

1, FREEDIVE KURZ LEVEL 1

Oldova skupina obsahující :

Oldřich Slavík,
Roman Drahoš,
Jiří Teitl,
Jiří Pilný,
Josef Chládek,
Pavel Zlatohlávek,
František Baloušek,
Miroslav Jureňa,
Eva Mikešová,
Miroslav Mikeš,
Markéta Davidová
(kompletní emaily jsou : davidova.marketa@seznam.cz; roman.drahos@eu.agc.com; jiri.pilny@eu.agc.com; tietl@tesas.cz; chladek@olpe.cz; zlatohlavek@olpe.cz; balousek@olpe.cz; jurena@eurobelt.cz; eva.mikesova1@gmail.com; mirmik@gmail.com )

2, FREEDIVE SKILLS SESSIONS


Radek Stryhal
Mirek Tvrdek
Mila
Jan Sindrbal
Jan Řezníček 
Olga Skaláková
(kompletní emaily jsou : Jan Sindrbal, jsindrbal@glazura.cz, Olga :  o.skalakova@centrum.cz; Jan Řezníček (reznicekJ@seznam.cz); soldat.milan@seznam.cz; Miroslav Tvrdek (m.tvrdek@seznam.cz) tomas.nadr@havaswwdigital.com

3, FREEDIVE ROADTRIP


Jan Řezníček
Olga Skaláková
Jan Sindrbal
Tom Nádr
kompletní emaily jsou : viz výše


PROSÍM TOTO JE DŮLEŽITÉ !
Odjíždím opakuji za 4 dny pryč, a kdo není potvrzený že přijede (není na seznamu), a nezkomunikujeme se do uterý 19. Srpna, není s ním počítáno (ad ubytování, kapacita člunu, atd)
TEL : 777 266 305
---------------------------------------------------------------------------
A ad nyní důležité věci  :

CESTA :
Doporučuji pro lidi, co mají větší auta aka Mercedes ML, nebo Transporter či Multivan, aby volili objezd přes Slovinsko – jde to uplně v pohodě a pozor, levnější to bude o 4O euro. Jezdím.
ČLÁNEK JE TŘEBA TADY : http://cestovani.idnes.cz/autem-do-chorvatska-04l-/chorvatsko.aspx?c=A140606_172237_chorvatsko_tom

Příjezd : Jsme na adrese : Vir, Straža 11, chorvatsko – v navigaci si dejte Straža 13 a hned za ní je Straža 11. Jsme skoro až u vody a naše auta nepřehlédnete…
https://www.google.cz/maps/dir/44.3024064,15.112343/Ulica+Stra%C5%BEa+XIII+28,+23234,+Vir,+Chorvatsko/@44.3015756,15.1101468,493m/data=!3m2!1e3!4b1!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x476221e8aef04513:0x70788806d2a367e9!2m2!1d15.1118172!2d44.3010624


UBYTOVÁNÍ : máme dva domečky, oba obsahují 2 ložnice o 2 postelích, a dole macatej obejváček, kuchyn, 2x toaleta, sprchy, venkovní bazénem, hehe, a vše jak z katalogu.
Dál máme venku možnost spát v přívěsu, což je za pár korun a nebo si můžete natáhnout spacák i jen tak venku.
Máme k dispozici tedy 12 míst na spaní, s trochou mačkání i víc, takže kapacita je cca 12 lidí.
Dále tu máme dva motorové čluny, z nichž ale budeme používat jen zodiac, protože je lehkej a pobere nás 8.


Vařit se zde dá, je to samozřejmostí, plně vybavená kuchyně atd…Plán je tady :
FREEDIVE KURZ LEVEL 1

-------------------------------------------------
26. Srpna, úterý : My přijíždíme na apartmány, večer se tam můžeme již sejít s vámi, welcome grilovačka…

27. Srpen, středa. : FREEDIVE KURZ LEVEL 1 : teorie, fyziologie, nehody, procesy těla při apnoi, správné vybavení, dýchání. Odpoledne tréning na otevřené vodě – safety, signalizace, technika kopu, atd.

28.srpen, čtvrtek : FREEDIVE KURZ LEVEL 1, part 2 : statické apnoe, fyzika, bojk, lana, tlak a objem, uvod do jogy, odpoledne freediving, opakování safety, správné zanoření, kopání proti dnu, atd. Večer videokoučing.

29. Srpen, pátek : FREEDIVE KURZ LEVEL 1, part 3 : ráno joga, odjezd na hloubky. Bojka, lana, warm upy, technika hloubkového potápění, ručkování po lane, nácvik záchran, tréning vyrovnávání tlaku ve středouší. Teorie odpoledne, doťuknutí zbývajících tématu kurzu, druhá session -hloubky. Zůročení všech vědomostí ve dvou session – ranní, a odpolední. Večer test a videokoučing.

30. Srpen, sobota : FREEDIVE KURZ LEVEL 1, part 4. freediving tréning a doladění toho, co jsme nestihli, individuálky, atd.. Možnost výletu na Kornati.
Konec kurzu FREEDIVING LEVEL 1. Večer vyhlašovací party s grilingem : )

31. Srpen, neděle : rest day, výměna turnusů.

DUEŽITÉ CO SEBOU : Masku, ploutve, šnorchl, zatěžový opasek, závaží, vše se dá půjčit u Martina Zajace : 608979885 a odkažte se na mě. JÍDLO se dá u nás nakoupit, a pití také. Bude grilling, tak cokoliv na gril : ) Karimatku na cvičení jogy.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Super, tak to by byl FREEDIVE KURZ LEVEL 1 a první týden.
Nyní jedeme dál.


-------------------------------------------------------------------------------------------
2, FREEDIVE SKILLS SESSIONS :
-------------------------------------------------------------------------------------------
Skill sessions : V této druhé části se pověnujeme především tréningu hloubek a jogovým cvičením, na zvyšování kapacity plic, flexibility hrudníku, správných equalizací, vyrovnávání pod reziduální objem plic, hloubky pod 3O metrů, výživě, dynamické apnoi, a freedivingu. Tato sessions bude zhruba takhle :

31. Srpna, neděle : SKILLS SESSION TRAINING : příjezd kurzantů večer do chorvatska. Ubytování, party, grilling.

1. Září, pondělí : SKILLS SESSION TRAINING : uvod do treningoveho planu, rozpisy, teorie, BIO, odpoledne rozpotápění na hloubkách kolem 2Om.

2. Září, úterý : SKILLS SESSION TRAINING : Ráno tréning hloubek, správné techniky zanořování, efektivní kop, precizní pozice hlavy, těla, nebude kladen důraz na hlubší ponory, spíše popilujeme techniku a efektivitu. Odpoledne úvod do jogy, tréning asán, čtvercové dýchání a jeho benefity. Večer videokoučing.

3. Září, středa : SKILLS SESSION TRAINING : den hloubek. Dvě sessions, dopolední tréning na hloubkách okolo 30m, No fins, CWT, Free immersion. Odpoledne totéž, hloubky do 4O metrů, pokud to půjde. Večer videokoučing. Zůstáváme na lokalitě celý den. Večer videokoučing, párty.

4. Září, čtvrtek : SKILLS SESSION TRAINING : REST DAY. Joga, statiky, CORE training, výživa. Vše okolo freedivingu, rady, zkušenosti, cokoliv.

5 Září, pátek : SKILLS SESSION TRAINING : PERSONAL BEST. Den nejlepších výkonů. Ráno hloubky jako na závodech, PB. Odpoledne statiky. Večer vyhlášení TOP rakve J

6. Září, sobota : SKILLS SESSION TRAINING : Výlet na ostrovy Kornati (není v ceně, příplatek 40 euro i s jídlem, lodí, atd). Freediving, se vším všudy. Jeskyňky, prolejzačky, hloubky i kolem 5O ti metrů. Závěr akce. Večer rozlučková párty.

7. Září, neděle : rest day, výměna turnusů. (nepotápí se)

DŮLEŽITÉ CO SEBOU :
neopreny, ploutve, masky, šnorchly, opasek a závaží, karošky na cvičení jogy, vlastní jídlo (možno nakupovat u nás na Viru, jasně) a možná raději moskytiéry (cca 150 kč v LÍDLU,Makru, Hudysportu, atd…)---------------------------------------------------------------------------------------------
Tak a roadtrip, poslední akce :
---------------------------------------------------------------------------------------------

Freefive roadtrip je určen pro posádky automobilů, kteří si chtějí užít freediving se vším všudy – jako lifestyle. Cestování po lokalitách, spaní v přírodě, grilování venku, prostě to, co je přírodě nejblíž. K tomu samozřejmě porce jogy na těch nejúžasnějších místech a mnoho nového každý den…to je roadtrip.

7 září, neděle : FREEDIVE ROADTRIP. večer welcome párty.

8. Září, pondělí : FREEDIVE ROADTRIP : ranní a večerní joga, výlet člunem na freediving v okolí Viru.

9. Září, úterý : FREEDIVE ROADTRIP : ranní a večerní joga, výlet na ostrovy Kornati (příplatek 40 euro), freediving na hloubkách, bojky, lana….

10. Září, středa : FREEDIVE ROADTRIP : opuštění apartmánů, ranní a večerní joga , odjezd na Poloostrov Pula, Mys Kamenjak. Spaní secret spot.

11. Září, čtvrtek : FREEDIVE ROADTRIP : ranní a večerní joga, freediving v jeskyňkách na Pule, malá kolombarica, cliffjumping.

12. Září, pátek : FREEDIVE ROADTRIP : ranní a večerní joga , freediving na Velké kolombarici, climbing, večer gilování.

13. Září, sobota : FREEDIVE ROADTRIP : ranní a večerní joga, Banjole, tretí lokalita Puly, hloubky, lana, bojky, freediving. Večer party a v neděli odjezd14. Září, neděle : návrat do reality CR.

DŮLEŽITÉ CO SEBOU : SpacáKy karimatky, vařiče, plyn.bomby, mejdlo, vodu, bunkr na spaní (auto, stan) a hlavně náladu do nepohody – muže i pršet. Spíme venku, na
secret spotech, kde se dá.. a možná raději moskytiéry (cca 150 kč v LÍDLU,Makru, Hudysportu, atd… Jídlo se dá dokoupit ve městech, nebude problém, můžeme (a zajdeme) si na pizzu, atd. Je to návrat ke kořeům a spojení s přírodou, tak to tak berte – toto je FREEDIVING. Diving for free…
----------------------------------------------------------------------------Kdyby jste tedy měli jakýkoliv dotaz, volejte mi dneska, zítra (přes víkend ne, učím jogu v Osečné a nebudu na telefonu), pondělí, uterý. 777 266 305. Prosím cokoliv, kdykoliv.

Zkuste si domluvit spolujízdu, i proto jsem vám poslal informace jeden na druhého, aby jste mohli si dát do kupy auta a nejeli zvlášt, ju ?

Mno, už mě nic nenapadá. Snad jsem na nic nezapoměl, snad je u vás vše ready a hlavně – SI TO VŠICHNI UŽIJEME.

Moc děkujeme za váš čas, který jste nám dali, abychom ho strávili dohromady, v komunitě lidí, co je baví pohyb a zvuk lidského dechu.

Těšíme se se opravdu, velice.


Martin Cheníček a Mirka PytlounováFreediving Instructors International

Level I instructor
Asistant instructor
Yoga instructor
Advanced safety
CPR, OXY providereMail : seven20@volny.cz
Freedive web : www.PimpYourLife.cz

Lifestyle MAG :
www.720.cz
Facebook :
www.facebook.com/720.cz
Skype : carys720
Mobile Martin Czech: +420 777 266 305 (czech tel.number)
Mobile Martin: +628 776 267 2094 (bali tel.number)

Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT