BALI RESORT – návrat domů…

BALI RESORT – návrat domů…

22. 9. 2014 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Již mnoho toho bylo napsáno o mojí cestě životem, ale já jsem jeden z mála lidí, který si je ochoten sebereflexně připustit, že nejen moje vnitřní zainteresovanost, vůle, a chuť se hýbat v hlavě i těle, byla tím co mi vylepšilo život…..byli to i lidé, kteří se za mě postavili, stojí při mně, dali mi šanci a stále dávají se posouvat dát, hloub, výš…

Je vás mnoho…avšak…dnes to bude jako poděkování – Míše, Jindrovi, Lindě, a Majkýmu.

Uvnitř.Obrazy tak čerstvé jako by se staly včera, defilují přes mýma unavenýma očima, zatímco cestuji deštivou dálnicí a na vypálený sítnici očí světly projíždějících aut z benešovské klasické nedělní „Prahonávratové“ kolony mi běží film vzpomínek na dobu nedávnou a přeci tak minulou…

Jak to ?

Jedu totiž z Yogy a Fyziologie kterou jsem přednášel o víkendu v Teplicích…se skupinou lidí, který jsem poznal díky….Bali. Přemýšlím si tak o tom, jaké by to bylo, kdybych se před několika lety (už to tak je, letí to) nerozhodl tak, jak jsem učinil, co by bylo jinak a usmívám se u toho – je to neskutečné, až skoro děsivé. Teplická skupina lidí je totiž tak super, a já mám nové přátele…kamarády…co se mnou byli již na čtvrté akci (Olda, například) a co se chtějí potkávat stále…a dále…a je to – DÍKY BALI.

Kdybych tenkrát vzal práci jinde, ne v Indonesii, kdyby tenkrát nebyli Jindra Soukal a Míša Vlásková řekli „ANO“ chceme tě u nás v RelaxBali…a já bych odjel třeba do Thajska.  ?

Tenhle zvláštní okamžik bezčasí v tomhle nečase útočícím na přední sklo mojeho pojízdného koncernového domova, mě tak přepadl, a vcucnul, že jsem si hluboce uvědomil a v duchu poděkoval všem, co mi na téhle cestě, vědomky a třeba i nevědomky pomohli.

Pomohli mi najít krásu oceánů, sílu vyrovnat se s novými výzvami, oporu a hlavně MOŽNOST růst a vyrůst a koneckonců, protože se za necelý měsíc opět uvidíme, pomáhají neustále.

Jak již tolikrát píši, vím odkud jsem přišel, a kam směřuji. Nicméně, velice rád říkám DÍKY protože já jsem opravdu vděčný, i s horizontem roků, lidem kteří mi pomohli v jakémkoliv směru.

Protože není to jen odkud jsme přišel.
Je to i o tom, kdo mi tu cestu otevřel, umožnil, zametl, otevřel bránu.

Tentokrát není tenhle článek ničím jiným, než vzpomínkami na ty denodenní radosti a intenžitu prožitků se skupinou lidí okolo relaxbaliresortu. DĚKUJI ZA VŠE co jste pro mě udělali, děláte a budu vždycky vaším dlužníkem.
Kdyby cokoliv, řekněte.
¨

A již se na vás těším. Vracím se domů.

Za měsíc, naviděnou.

DĚKUJI.

Martin Cheníček
Freediving instructors international.


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT