Blue Hole training

Blue Hole training

9. 10. 2014 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Ahoj všichni moji kamarádi, i vy, co jste ještě noví a freedivingem nepoznamenaní. Ještě než odletím do Indonesie na Bali, což bude již za pár dní, chtěl bych vás pozvat na potápkování do Egypta na konec ledna – protože je to za hubičku, blízko, a moře je tam prostě dokonalé…Už jsme v Egyptě, na Blue Hole, byli několikrát – a at již je situace v Egyptě jakákoliv, moře mají stále krásný a my tam prostě chceme. Někteří z mých krurzantů a studentů vyjádřilo chuť letět v zimě někam, kde je to levný a kde budem moc zapracovat na hloubkách, tudíž teda vypisujeme další z kurzů PimpYourLife – a to Egypt, Blue Hole. (Report z loňska hýr)

Video z lonska hýr :Kdy bych to viděl  ?
Viděl bych to na datum 24 – 31 leden.

Na plánu máme :
Určitě se rozpotápět první den na Islands, nádherný lokalitě s podvodníma věžema a průplavama, vše do hloubek okolo 12 – 15 metrů max, ale jsou tam i nádhery v 5 ti. Odpoledne vždy bude následovat joga, dechový cvičení, a další mučení jak jste u mě již zvyklí…

Dále bych vás chtěl  vzít samo na Blue Hole, což je věc, která nepotřebuje komentář.
Mám pro vás připravené 2x bojky, lana 4Om, 1x 70m, u bych se vzávaží, učebnu s WiFi, videokoučing, prostě komplet vše. Statiky můžeme dělat na hotelu, ale voda tam bývá studenější.
Takže na Blue Hole můžeme vyvádět dle libosti, a hned vedle pak dát fundives na Bells, nebo další den, záleží na vás a vaší síle : )Chtěl bych abychom se pověnovali komplet vašim stylům – FIM, CWT, CNF. Máme v tom všichni dost co dělat, stejně tak jako ve vyrovnávání tlaku ve středouší, výdechovkách, uvolňujících cvikách, joze. Všechno bude zdokumentováno a večer probráno na učebně, aby jste měli vizuélní zpětnou vazbu…


Vrcholem bych chtěl s vámi navštívit jeskyně a průpavy na Canyonu, takže trénujte, at jste to schopní nakopat – začíná to tuším v cca 17 ti metrech. Takže směle do dřiny !

Tak. Po večerech klasická zábava, na níž jste na mých akcích zvyklí. Pro ty z vás, kteří jste tu noví – nejedná se o žádnej gangbang, ale vínečko, podvodní filmečky, grilovačky, kecačky, a tak.

Prostě pohodka.

CENY : Komplet cena s výukou, materiály, systémama, safety, jógou, videokoučingem, 7 dní 12h denně full service – i s letenkou, úbytkem, jídlem (polopenze) je 17.900,-


Tak přemýšlejte, a buďte rychlí. Už teď jsme 4 : )

Přihlašování do Fora a nebo tady pod FII stránkami :


Martin a Mirka
Freediving Instructors International

eMail : seven20@volny.cz
Freedive web : www.PimpYourLife.cz
Lifestyle MAG :
www.720.cz
Skype :
carys720
Mobile :   +628 776 267 2094  (bali tel.number)
phone :   +420 777 266 305  (czech tel.number)

A galerie z loňska : )Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT