FII - kurzík v LIB.

FII - kurzík v LIB.

20. 10. 2014 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

FII kurz – letos poslední : )

Ahoj … freediveři…tak jsme zase o 15 lidí větší skupina, protože teď to byl fakt nářez. Jak výkonovej, tak technickej – všichni byli moc dobrý, a vevnitř pár slov a fotek pro vás od nás…

Martin a Mirlik, FIITentokrát vás bylo na našem kurzu více než obvykle, za což se trochu omlouvám, ale hodně z vás psalo, že chtěj ještě před koncem roku, a protože za týden touhle dobou budu již v oceánu indonesie, a vrátím se až 2015, neměl jsem to srdce vás odmítat… :)

Tak jsme přibrali stran našich směrnic dva asistenty, (John LEE a Saša) a tím pádem jsme mohli odučit celou skupinu na adekvátní profi urovni – na každého se dostalo štědré porce instruktorovy pozornosti, hehe : )

O učebnu jsem měl taky strach, a byl jsem nakonec rád, že dva z vás onemocněli a nepřijeli (brzké uzdravení přeji) protože takhle jsme se tam vešli, a vše bylo v „čajovna stylu“ (sezení na polštářích a matracích při zemi) v pohodě.

Co kurz ?


Mno, tentokráte to bylo pro mě jednodušší, protože nás tam na vás bylo víc, a věnovali jsme se 3 skupinkám (takže víc individuálně) a výsledky byly hned patrné. Po počátečních problémech s velkýma ploutvema, jste to celkem odladili, i proto, že tu máme tu Jámu 8,5 a že se tam zanořování a jeho aplikace s kopínám proti dnu, a pozicema hlavy, atd . . .dá ladit naprosto perfektně.

Když jsem kdysi tady začínal, tam jsem nebyl uplně fanouškem téhle nerezové jámy, ale její rozměry umožnující dvojice a soustavné topení jak na běžícím pásu jsou proti Čestlicím fakt pecka.Statiky ?

Ty jo, fakt jste dobrý. 3 minutky 90 procent lidí, limity kurzu splnili všichni – veliká radost. Vidíte, že je to ve vás, a já to z vás dostanu, i kdybych vás tam měl podržet, hehe.

Prostě pecka.

Já vám děkuji. Opět jste dali i vy mě, nejen já vám, a doufám, fakt jo, že budete freediving dělat dál a dál…
Mám akcí plnej batoh, myslím že nejsou drahý, máme možnost být ve svým (Chorvatsko) a nebo skoro ve svým u přátel (Bali a MExico) a nebo za pár šušňu v Egyptě…tak pojdte, kurz FII 1 skončil, a jdeme teda DO VODY !

Tak stačí si jen vybrat.
A začít potápět. Informace máte, jste super safetáci, máte pecka časy…pojdte, zvu vás do hloubek kde modrá je temná a neslyšíš lidský hlas…

Inu, prostě a jednoduše, ještě jednou – díky.


MArtin, Mirka, Sasa, John LEE


Freediving Instructors International

Level I instructor
Asistant instructor
Yoga instructor
Advanced safety
CPR, OXY provider

eMail :
seven20@volny.cz
Freedive web :
www.PimpYourLife.cz
Lifestyle MAG :
www.720.cz
Facebook :
www.facebook.com/720.cz
Skype : carys720
Mobile Martin Czech: +420 777 266 305 (czech tel.number)
Mobile Martin: +628 776 267 2094 (bali tel.number)


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT