Bali s Alli - co teď s námi bude ?

Bali s Alli - co teď s námi bude ?

23. 10. 2014 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček
„Co ted s námi bude ?“ ptá se občas asi každý…mno, mám jednoduchou odpověď– každý den bude super, lepší, a nejlepší. Hurá !


A co my konkrétně pro to děláme ?
My konkrétně jsme na cestě na druhý konec světa, přidat hloubku životům dalším 10 ti novým lidem – na Bali.

Uvnitř více slov na rozloučení s ČR.Takže odjíždíme do Indonesie s Alenou Konečnou na několik týdnů intenzivních tréningů a výuky.
Alli Konečná, dříve Zabloudilová, je naše nejlepší freediverka, držitelka několika titulů a rekordů ve freedivingu. Například je jedinou Češkou která se potopila pod 1OOm…

Moc šancí se potkávat s českou a světovou freediverskou špičkou nemám, protože já jsem se již dávno rozhodl, že ve freedivingu závodit nebudu, (závodil jsem již v mnoha jiných sportech a je toho už dost).
Dávám vše do vzdělání, a šíření povědomí o tomhle krásným sportu mezi co největší okruh veřejnosti, takže spojení a prolnutí výuky s mistryní světa mi přišlo jako pomyslný olymp toho, co mohu nabídnout a musím poděkovat Alli za to, že skočila šipku do vody neznámé a šla do toho se mnou. Protože poměrně zajímavé na tom je, že jsme se dali profesně dohromady, i když jsme se viděli jednou v životě asi na 1O minut…a nyní, po třech letech jedeme společně učit na druhý konec světa od října do prosince.

Mno, jenže cesty maj tendenci vést kolem hor a přes údolí, a ať už jdeš kudykoliv, dojdeš nakonec k oceánu. A tam jsme se sešli i my dva.

Já jsem v Indonesii na své domovské základně v Relaxbali již častým hostem, ale Alli tam ještě nebyla.

Celá akce by nebyla možná bez Mirka a Lenky, majitelů vily, kteří mi jí poskytli na dobu trvání kurzů, stejně jako loni na celou dobu co jsem v indonesii pobýval, stejně tak bez Jindry a Míšy a Lindy z resortu Relaxbali, kteří nám udělají support stran logistiky a dalších detailů.
Děkujeme !

Jdem tedy na to.Přihlásilo se mi mnoho studentů, a my máme prvních 14 dní totálně našlapaný kurz, kdy nebudeme vědět kam dřív skočit a koho dřív topit : ) a na druhý turnus, už jsme také skoro plní. Takže akce se obsadila a nyní je již jen na nás, abychom odvedli perfektí práci k vaší naprosté spokojenosti.

My odvedeme.

Budou hloubky, bude mini competition, budou výlety na žraloky a manty, budou vraky a modrá co již nezapomeneš a co v tobě nechá hloubku a obzor ti vezme oči, a protože oči nemají uši, již je nikdy nezavoláš zpátky…

Dalších 14 dní pak máme individuálky, které jsou již také skoro vyprodané, a pak konečně po měsíci práce přijde relax…mno relax.

Budeme makat na tom, aby tento výlet pro Alenu byl i tréningem jak hloubek, časů, tak i pedagogických postupů v učení teorie, a já bych tam měl snad nakopat i nějaký hodnoty, když mám tu možnost. : ) Chtěl bych se především pověnovat monoploutvi, protože s ní nemám ani jednu pořádnou hloubku, což já vlastně nemám ani tak – ten šnorchlovací pokus bez lana do 72m se nepočítá : ) Takže zvykačka na lano, poprvé lanyard, mno, to bude veliký..taky bych rád bez brejliček…V prosinci pak přiletí můj nejmilejší Mirlik, a začne nám cestování, freediving, a mnoho dalšího, abychom pak nakonec, až už bude na spadnutí období dešťů, zamířili zpět do krásné (letos bílé) zimy české republiky…stejně jako rok předtím.

Takový bude tedy náš konec roku. Trochu se nyní odmlčíme s publikováním, protože Indonesie, a budeme jen občas solit nějaké výkřiky do tmy o tom, jak se žije a topí a studuje na rovníku, v Indonesii.

Držte nám palce, a zachovejte přízeň.
Brzy, někde, naviděnou.

členové teamu :
Martin Cheníček – kompletní komplet, joga, fyzio, pranayama, teorie, tréning
Alli Konečná – hloubky, technika, fyziologie, tréningové postupy, videokoučing
Marcel Konečný – foto, support
Mirlik – wife of my life.


DĚKUJEME !!!

Martin,
ČR.

Martin Cheníček

Freediving Instructors International

Level I instructor
Asistant instructor
Yoga instructor
Advanced safety
CPR, OXY provider

eMail :
seven20@volny.cz
Freedive web :
www.PimpYourLife.cz
Lifestyle MAG :
www.720.cz
Facebook :
www.facebook.com/720.cz
Skype : carys720
Mobile Martin Czech: +420 777 266 305 (czech tel.number)
Mobile Martin: +628 776 267 2094 (bali tel.number)Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT