Chyťte VIR v létě s námi  - DOPLNĚNÍ O SRPNOVÉ KURZY LEVEL 1 A LEVEL 2 !

Chyťte VIR v létě s námi - DOPLNĚNÍ O SRPNOVÉ KURZY LEVEL 1 A LEVEL 2 !

10. 2. 2015 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Mno, budeme cestovat a potápět u nás na ostrově VIR, jako už třetí rok – a opět pro vás máme o porci víc akce a plánů.
Trochu se nám zdramatizovalo přihlašování lidí, protože ještě než jsem kurzy vypsal, byl například level 2 již skoro vyprodán.

Inu, co léto a low budget akce – vevnitř…

Na Ostrov Vir již samozřejmě jezdíme docela dlouho, protože to tam máme moc rádi a protože jsme tam vlastně doma. Takže i letos, na léto, máme stejný plán – jet tam s vámi, užívat si to, trénovat, potápět a nově i cvičit v exclusivní nabídce jogového týdne…

Co máme letos v plánu ? Máme tu celkem 5 akcí :

SKILLS SESSIONS : 22,23,24,25,26 červen.

Tréning hloubek všech stylů, dynamik v bazéně (nově) Statik, a i zcela nový program pro večery. Videokoučing a posilování, jakožto individuální přístup k problémům a nedostatkům všech z vás je již snad standartem…
V ceně transfery, lodě, benzín, welcome grilovačka, párty, hodiny jogy, vyukové materiály, atd…
Pak pokračuje týden, kdy máme privátní akci, takže tam bohužel nemůžete za námi, ale pozor, hned v červenci začne další akce :

FREEDIVE KURZ LEVEL 1 : 6,7,8,9,10 červenec

Klasický freedive kurz level 1, myslíte si ? Hm, nikoliv. Kurz samozřejmě ANO, ale obohacený o přednášky o fyziologii, procesech těla, cvičení jogy, a tréningů nad rámec jedničkového kurzu. Na bojky jezdíme naším člunem, tréningy mají flow a i tento týden zapojíme v případě potřeby i bazén. Vše je samozřejmě v ceně ! Transfery, lodě, benzín, welcome grilovačka, párty, hodiny jogy, vyukové materiály, atd…
FII KURZ level 2 ! : 13,14,15,16,17 červenec !
Tak to na co všichni tak dlouho čekáte je tady – FII lurz level 2 – dle stanov a materiálů level dvojkového kurzu – hydrodynamika, technika kopu, equalizace, hloubky kolem 4O metrů – vše na vás máme nachystané…
Tak a protože se mě ptalo spousta lidí, zda bych neudělal nějakou JOGU LEVEL 2 – tak ano, jednu pro vás mám. U nás na VIRU, 5 dní intenzivního tréningu nových poloh, izometrických cvičení, bráničních cviků, rozšiřování kapacity plic a především kalisteniky, pro rozvoj vašich pohybových schopností do úrovní, kam jste nečekali, že se dá dojít. Cvičení na různých místech ostrova, východy slunce, společné večeře dle veganských receptů a kurzy vaření – chystáme na vás hodně.

A kdy ?

JOGA LEVEL 2 : 20, 21, 22, 23, 24 ČERVENEC


Tak to by byl letošní VIR. Vypadá to, že pak budu muset ještě vypsat konec srpna (zřejmě posledních 14 dní v srpnu pro ty z vás, na které se nedostane, nebo kterým nebude vyhovovat tenhe termín.

a je to tady !

TAKŽE PRO VELIKÝ ZÁJEM JSME OTEVŘELI JEŠTĚ MOŽNOST POTRÉNOVAT A POBLBNOUT V SRPNU U NÁS NA VIRU :Těším se na vás, fakt hodně.
Bali je dobrý, Egypt je super, ale na VIRU…na Viru jsme doma.

Tak se zastavte.
Přihlášky prosím na emailu : seven20@volny.cz
!!!!!!

A mnoho článků již bylo napsáno třeba tady :
PB, 10 nových freediverů, Jak se žije,


Loučíme se a těšíme na další léto dohromady !

Martin a Mirka,
PimpYourLife academy.

seven20@volny.cz


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT