Díky za víkend !

Díky za víkend !

19. 4. 2015 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Nádech...
Zádrž...
Výdech..
Zádrž...

děkuji...

Tak jsem konečně zamkl tělocvičku, najedl se, a ted tu sedím, a přemýšlím co napsat.
Zítra jedu na jih, pozítří dělám nějaký byznys, ve středu přednáším o Mexicu, a v patek otvírámě bikepark Monínec, abych v pondělí odjel do Chorvatska připravit loď a rozchodit naše apartmány...

Je toho tolik co se teď dělo, posledních 1O dní...a posledních 24hodin.

Přijeli jste, opět nové tváře, ale i nějaké známé obličeje. Lidé z bikingu, což mě vždy obrovsky těší, protože i tahle skupina má hlad po informacích o vlastních možnostech a limitech, nejen lidé, kteří žijí okolo vody...

Přijeli jste vy, co jsem potkal na druhém konci světa. I vy, které jsem neviděl několik let. Věkový rozptyl byl opět nelimitující. Všichni se chceme cítit skvěle.

Moc rád jsem vás učil. Nechali jste se opravovat, přesvědčovat, byli jste otevření a vnímaví, a ptali jste se....to já vždy rád, vnímavé a komunikativní studenty. Takoví jste byli.

Nakonci dvou dnů jste se nechali i kvalitně pomučit při cvičení CORE. Všichni jste to dotáhli do konce - pecka ! Za to máte můj obdiv, a veliké díky...ač jste nemuseli, dřeli jste jak koně.


MOhl bych psát hodně, ale myslím že jsem na to příliš unavený, a vy víte, co mi těmito myšlenkami chtěl mozek říci.

Sedím tu a připitoměle se usmívám.
Díky vám.

Snad brzy, někde, naviděnou.

Děkuji.
Velmi.
Martin

Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT