Rozlučková párty v lesejčku v JČR

Rozlučková párty v lesejčku v JČR

11. 6. 2015 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Ahoj Všichni známí a kamarádí  !
Tak se opět na nějakou dobu loučíme – jedeme až do podzimu učit do Chorvatska, k nám na ostrov VIR do našich domečků…a než se rozloučíme, mám pro vás akci.

ROZLUČKOVOU LESNÍ PÁRTY !Mno, rok se s rokem sešel a my se se spoustou z vás opět uvidíme za párt dní na Viru, ale s některými z vás až za čtvrt roku na podzim – a to by byla škoda, takhle bez hajfajvu dát si vale.

Proto si zapište do telefonů že 16.6 od 18:OO bude u mě v lese na jihu české republiky velká grilovací párty. Bude slackline, bude ohníček, bude mnoho vína co poteče proudem, a vy jste VŠICHNI ZVANÍ.

Já budu na místě snad již tak od 16:00 a kdo bude chtít přijet dříve, může, aspoň mi pomůže připravit a odvozit dřevo, rozdělat gril, nanosit vodu, shrabat listí, opravit pergolu, a milion dalších věcí hehe. Nehlaste se všichni  !: )

Ale není to samo nutné. Nutné jen je, aby jste, pokud chcete, přijeli.

Spaní si budete muset zajistit ve svých stanech, protože vevnitř je již obsazeno, ale je léto, a myslím, že je to jedno. Posekám vám komplet les, louku, a budete moc bleknout jak na festaku ve Woodstocku.

Inu, tedy, v úterý, naviděnou.

Pak až v září.
Díky a teším se na vás.

Vstupné je jako vždy : buď : 1, petrolej, nebo Svíčky na hřbitov, nebo voda. Klasika.
Díkys !

PS: Jídlo prosím vlastní. Udělám nějaké potejtousy, ale nebude toho 1O kilo  J

PPS : Odpadky si odvezte domů, taky klasika : )

Juchuuuu !
Martin,

FII


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT