Chorvatsko VIR 2015 - TEĎ...A NÁVRAT NA PODZIM

Chorvatsko VIR 2015 - TEĎ...A NÁVRAT NA PODZIM

17. 6. 2015 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Co teď s námi bude ?
Tak co teď s námi bude…
Udělali jsme kus práce. Naučili mnoho z vás jak přidat pohyb svému životu. Naučili jsme vás, že dýchání nikdy nevyjde z mody. A tedˇ…

…vás budeme čtvrt roku učit, jak přidat hloubky svojemu životu.

Vevnitř, více.Zítra jedeme. Už je to na spadnutí, sbaleno máme snad vše, bojky, lana, systémy, věci na jogu, vyukové materiály, atd atd…
Auto je opět narvané po střechu, vezeme sebou například vybavení do nové učebny, nebo třeba sprchu, kterou nám nějake nenechavec přes zimu vymontoval… : )
Zůstaly jen hmoždinky.Inu, a co tedy bude.

Bude nejprve Skills session tréning, první týden, kam přijede pěkných 8 kousků – Roman, Pavla, Radim, David, Honzík, Mirek, Martin, Lenka.. Tejden je budeme dřít z kůže : )

Pak bude VIP týden, který bude pecka, ale více Psst.

Pak bude navazovat týden Level 1 freediving – zde přijede Yveta, Jarek, Petr, Alice, Petra – zde budu chvíli sám, Mirlik mi do Čech odletí, tak to bude trochu mazec, proto jen 5 lidí.

Hned navazuje týden číslo čtyři, a LEVEL 2 freediving. Tady máme narváno : Petr, Petra, Tomáš, Alice, Jakub, Pepa, Honza, Kuba a Australanka Míša. Metelice.

Poté si chceme odpočinout, takže jsme udělali týden jogy a fyzia pro pokročilé – zde máme taky plno, tak to zase takový odpočinek nebude, hehe : Patrik, Karolína, František, Hanka, Mirek, Bára, Petr, Bára č.2

Pak tu budeme topit my, a je tu srpen, takže se podívám na pár dní do ČR a pak rychle zpět, na další měsíc.

Týden číslo 7 : To přijede Lucka, Vojta, Kuba, žena, Standa, Kuba, Márty. Uff, zase tu budu sám, takže metal, ale zase level 1, takže snad to nebudou 4Otky každý den : )

Další týden přijede parta kámošů z lonska : Petr Heiník, Carlos z Nejdku, Martin, Míša, Ivanka – FREEDIVING level 2. Utopím vás jako krysy : )

A konečně poslední týden, a to už je září, a léto je pryč.
A Tomáš Lepka, Radim, Daniel z Bali, Kamil. A opět, level 2


Ufff…to bude léto  !


S Mirliskem jsme na vás velice připravení. Vy jste všichni užasní lidé, který znám, ti kteří s námi ještě nebyli, mezi tuhle super partu určitě dobře zapadnou. Moc se na vás těšíme, a už aby to bylo.

Protože komunita je nám vším, udělal jsem pro vás ještě poslední párty v lese, kam přijeli Australani, Novozélanďani, Indonésani, a taky nějakej ten Čech. Bylo to opět parádní.
Les mi bude chybět. Udělal jsem nové světýlka, opravil co šlo, posekal...zamykám, a mizím pryč. Ve fotkách uvidíte více...

Hodně jsem se letos naběhal, hodně jsem toho najezdil, a hodně jsem vás toho v první půlce roku naučil, a dostal od vás ty nejlepší feedbacky. A teď to všechno zhodnotíme ve vodě, ty naše tvrdé tréningy, měsíce běhání, a hodiny v zádržích dechu.My jedeme.
Vy přijedete.
A my, přidáme hloubku našim životům.

Těsíme se na vás,
a moc.

Martin a Mirka, vám děkující.
Moc.

Ma.Martin Cheníček a Mirka Pytlounová

Freediving Instructors International
PimpYourLife.cz academy

Level I instructor
Level II instructor
Asistant instructor
Pranayama instructor
Advanced safety
CPR, OXY provider

eMail :
seven20@volny.cz
Freedive web :
www.PimpYourLife.cz
Lifestyle MAG :
www.720.cz
Facebook :
www.facebook.com/720.cz
Skype : carys720
Martin Mobile
: +420 777 266 305 (czech tel.number)
Mirka phone : +420 602 626 184 (czech tel.number)


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT