VIR 2015 - červen, cesta, začátek.

VIR 2015 - červen, cesta, začátek.

19. 6. 2015 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček
Ahoj všichni kmarádi, tak jsme se s Mirliskem rozhodli, že vám budeme sem tam ukapávat střípky toho, jak se tady u nás na viru žije - budeme, tedy já, tady až do podzimu, takže první díl kaleidoskopu z Chorvatského ostrova Vir, je tady...Cesta.
S Mirlikem jsem nasázel dodávku opět až po strop, a vyrazili jsme z Jihu do Prahy, kde jsem Mi vyzvedl na letišti, kam si dalal auto, protože poletí domu a pak zase zpět, a potřebuje auto na transfery...složité ? Už jste se ztratili ? To neřešte, prostě do Chorvatska se jezdí odteďka z Tábora jedině přes Prahu a zpět - berte to jako prostě rozcvičku : )

Tábor, High Five s rodinou, a pak už frčánkujeme. Tankuju super diesel MX, což mám vyzkoušený, že mi víc jede, a míň žere, takže držíme 130 kmh a jedem za 6,9 až do Chorvatska, kde už máme za sebou cca 800 km ( i s tou Prahou) a lámeme to na parkingu přes rukáv do postele.

Tři hodinky spánku, a pak už jen dotuknout těch pár stoveček na Vir.
A jsme tu, doma.

A co tady ?
Předně : NOVÁ UČEBNA PRO VÁS !
Je macatá, vzdušná, a hlavně celá prosklená a ve stínu, s výhledem na moře...takže se těšte, budeme tady.My sotva pleteme nohama, ale je před náma ukolu celej stoh, takže :
Vyklidit apartnán, vytřít, vyndat člun, vyluxovat, vyprat potahy, povlečení, deky, vyklidit auto, nanosit vodu, rozchodit studny,zasadit nový stromky, umejt lednice, sprcháče, vytřít a vyluxovat učebnu, namontovat novou venkovní sprchu co někdo ukradl, nandat značky, připravit lana, bojky, vynést motor do člunu, nanosit jídlo, atd atd atd...a bavíme se takhle až do chvíle, než zjistuji, že jsem třikrát o sebe zakopl.

Jsme prostě totálně dead.


Tak dáváme večeři, a usínáme v sedě.

Ted jsem se vzbudil, nalil ženě vínko, a jdem blacknout.

A víte vy co ?

Už zítra sem začnete nějíždět, a i když jsme se dneska nezastavili, tak jsme rádi, že přijedete už zejtr. Protože...my lidi rádi.
Tak dobře dojeďte !

My zítra již jen asi 1O věcí. Spustit člun na vodu, rozchodit motor, připravit vyukové materialy, pojistky, atd...a už vas čekáme, i s welcome drinkem ! : )Martin a Mirka,
Freediving instructors internationals.
Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT