Bali 2015 - je to tady.

Bali 2015 - je to tady.

29. 10. 2015 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Okey guys, je to tady.

Čtyři dny po příletu z Egypta jsem opět zabalení, stojíme s megabatohama na letišti a před námi je dlouhá cesta...odlet do indonesie, na Bali, a až do vánoc potápění s vámi na všem, co Bali nabízí.


Základnu máme u Jindřich Soukala a Misa Michaela Vlaskova a potkáme tam všechny z vás, jako třeba Linda FrolikovaRoman ApriasPetr KleinerZbynek Polisensky Misa Mischa Bonova Jirina Dunkova a další a další lidičkové.

Těšíme se na vás, voda již volá a kdo jsme, abychom se tomu bránili.

Plány jsou jasné. Procvičit se ránama, propotápět dnem, provznášet se nocí na vlně modrých snů. Hloubky, statiky, joga, dechové techniky, jsou samozřejmostí. Přidání hloubky našim životům je skoro jistota.
S vámi, kdo jste se rozhodli přijet, počítám.
S vámi, kdo ještě nevíte, počítám taky.

Stačí napsat emaila, (seven20@volny.cz) a já odpovím. Nebo zavolat na Balijské číslo, odpovím také.
Dodám.


Tak ná vánoce naviděnou. Reporty čekejte každý týden - internet máme díky Relax Bali resort a chuť sdílet radost a štěstí velikou. A hlavně :

It´s never enough blue...

Martin,

Pimp your life. czMartin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT