BLEKOTA aneb PUSH THE LIMITS

14. 11. 2015 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Mno, jako vám občas na kurzech říkám, je třeba to plačit na limity a jsem moc rád, že mi pak vaše videa posíláte a rozšiřujete naší videotéku kterou pak strašíme na kurzech lidi : )
TENTOKRÁT SE VYLOSOVAL ?

Martin Kolčaba !
Gratulace, a velmi pěkné video z tréningu inside :)Martin k tomu dodává :


"Pár poznámek, myslim že se pro článek nebo minimálně pro kurzy kdybys to tam chtěl ukazovat (klidně do toho) budou hodit:

 1. chtěl jsem jít 4 minuty, s tím že to protáhnu jak to půjde, jak se budu cejtit
 2. v průběhu statiky přišly děti, který tam pořvávali "mrtvoláá, mrtvoláá"
 3. Lenka si říkala o signál ve 2:30, 3:00, 3:30, 4:00 a pak po 15 vteřinách, chtěl jsem to tak
 4. pod vodou jsem byl 5 minut. Poslední dotaz na signál si ale pamatuju 4:30. Pak si nic nepamatuju, ale prej jsem signály ještě dával (minimálně dva nebo tři), když si o ně Lenka říkala kvůli tomu, že mi unikl vzduch
 5. takový to koulení vočima jako bych právě odpadal není jen důsledek přicházejícího blackoutu, to dělám normálně i když se rozdejchávám mezi bazénama. Nebo třeba občas spím s pootevřenýma očima a Lenka se toho bojí :))
 6. první malej únik vzduchu co je na videu si vybavuju. To jsem si řekl "jo, trochu to ujelo, ale pohoda". O tom bublání potom absolutně nevim
 7. jak jsem zabublal, Lenka mě vytáhla
 8. jak mě Lenka vytáhla, zasambil jsem jako svině a pak odpadl (je vidět jak mi padla hlava na stranu a Lenka mě chytá)
 9. Lenka mi po vytažení sundala noseclip. Když jsem se probral, je na videu vidět, že se snažím sundat si ho znovu
 10. pak jsem ukázal "I'm OK" a myslel jsem si jak jsem pěkně dal 4:30. Ale bylo to 5:00, viz bod 3
 11. probral jsem se jak mě Lenka drží, a jak jsem se rozdejchal, chtěl jsem jí sprdnout co dělá, že mě nemá držet a že tohle by mi jako statiku nikdo neuznal.:)) Každopádně jsem o ničem nevěděl, myslel jsem, že jsem si dal sice těžkých, ale 4:30 :))
 12. doporučuju poslouchat konec videa... :)

Sečteno a podtrženo, Lenka to myslím zvládla dobře. Teda, pak se ještě klepala ještě asi čtvrt hodiny po bazénu, ale jinak dobrý :) Ideálně by safety mělo vypadat trochu jinak, vím. Jenže nás tu dost omezovala hloubka, je to dětskej bazén s vodou někam ke stehnům.

Já to zvlád samozřejmě taky skvěle, dement jak svině :D 

Těší mě aspoň, že jsme to natočili :) 

Mějte se

Martin a Lenka"
A já bych dodal : dobrá práce !

S usměvem, Martin, Pimpyourlife.cz

Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT