Bali - Rychle a zběsile

Bali - Rychle a zběsile

16. 11. 2015 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Tak tu tak nějak jedem, už třetí den se studenty je za námi a o jsme dělali a jak jsme se měli, kratičce a stručně a rychle…
Uvnitř.Přijel starej známej Michal Čech,
Přijela stará známá Mischa Bonová z Austrálie a novej starej  známej Petr Kleiner.
Michal sebou ještě dovalil celej geng rodiny a tak je nás tu ja psů. Taky je tu Olda s Verunkou a Martinkou a strejdou. Ty jo, tady je tlupa…a všechny si vás užívám.

Co jsme zatím dělali.
Bylo rozpotápění. Po 1 roce jsem zase vyčistil Kalabasu, udělal si megasilé maté a šel po ranní joze zkusit freediving. A víš co ? Hertzna makala jak kdybych pil vodu, a ponory byly dlouhý a komfortní. Asi to maté na mě fakt nemá vliv, myslím.
Všem to šlo dobře i druhý den na Drop off, až do chvíle, než Míša jako správná australská barmanka co se s ničím semaže natáhne hlen až z paty, zachrchlá, vyflusne do dlaně a ejhle, squeeze.Kruci. Mno, tak nevím proč, protože vše dělala extrémně dobře. Nechápeme, ale řešíme vše dle směrnic.

Po večerech popíjíme výborné australské víno, skvělý kubánský rum a sledujeme uplně jinou oblohu než známe z Čech…

A i hloubky byly a byly dneska. Klasicky Amed, pěkně 45m a krásná session. Tentokráte již bez Misky, která má odpočinek naordinovaný a jen plave okolo. Kluci potvrzují své nejhlubší ponory a celkově na první tři dny rozpotápění je udělaná parta práce.Tak a pár foteček tu solím a jdu řešit výletík, Mantičky, a zítra VIP kurz pro Kanaďany : )

Brzy naviděnou, bude toho víc !
Díky – Martin
Balíkov.

ZA FOTKY DĚKUJEME PETROVI KLEINEROVI !!!Martin Cheníček
Freediving Instructors International
PimpYourLife.cz academy

Level I instructor
Level II instructor
Asistant instructor
Pranayama instructor
Advanced safety
CPR, OXY provider

eMail :
seven20@volny.cz
Freedive web :
www.PimpYourLife.cz
Lifestyle MAG :
www.720.cz
Facebook :
www.facebook.com/720.cz
Skype : carys720
Martin GSM
: +420 777 266 305
Mirka GSM : +420 602 626 184


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT