The Arch - taky my letíme !

The Arch - taky my letíme !

11. 3. 2016 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

No tak jako my jedeme zase pryč.
Kam ?
No přeci Egypt.
Proč ?
No podívat ne na The Arch…

Poslední pápá vevnitř.
A za týden naviděnou…Takže jse již napodzim vypsal projetk The Arch, jako jakési postgraduální vzdělávání freediverů, hahaha, prost ějako něco motivačního pro ty, kteří již neví co dál s freedivingem a nechce se jim závodit v bazéně. Tak (článek o celé myšlence byl tady) a vykrystalizovala se finální skupina 8mi lidí, kteří celý podzim a zimu makali, jak fyzicky tak psychicky.

Fyzicky na tréninkách v bazéně, a psychicky na lokalitě. Egypt, hahaha, totiž většině lidí zděšených z IS, dává dost psychedelie..

A nyní je to tady.
Plán je jasný, a my zítra letíme.

Máme velmi multikulti skupinu. Australanku, Slovenky, Čechy, holky i kluky. Máme nové ubytko u Hasana, za což ještě jednou velice děkuji Jiřímu Olivovi – neznáte ?!? (sledujte projekt Kajakem okolo Evropy) a protože Hasan má superwifi, budeme vám každý den solit na facebook nějaké ty novinky, jak se topí a zda již studenti viděli The Arch.

Nu, to je snad všechno.My tam samozřejmě nejedeme naposled. S Mirkou jedu ještě jednou znovu, za daší tři týdny. Neboť tady je projekt taky pro mě. A tím je, proplavání The Arch. A je to venku. A je třeba to jít trochu nachodit, pečlivě se připravit. At mám taky nějakou výzvu já.
Takže my tam letíme za tři týdny znova.

Inu, co napsat závěrem.
Těším se.
děkuji že nás sledujete, že nám držíte palce a že jste plní chuti s námi dělat ty naše vylomeniny, výlety, grilovačky, freediving, běhání, jogu, prostě že s ními chcete ŽÍT. Protože já to tak vidím. Nejste  naši studenti, jste naši kámoši a to, co jsem si vždy přál, se stává skutečností.

Žijeme jako komunita stejně postižených lidí.
Lidí postižených láskou k pohybu.

A tak to je.
DĚKUJEME.
Písneme


Inšaláh ! : )
Martin Cheníček
Freediving Instructors International
PimpYourLife.cz academy


Level I instructor
Level II instructor
Asistant instructor
Pranayama instructor
Advanced safety
CPR, OXY provider

eMail :
seven20@volny.cz
Freedive web :
www.PimpYourLife.cz
Lifestyle MAG :
www.720.cz
Facebook :
www.facebook.com/720.cz
Skype : carys720
Martin GSM
: +420 777 266 305
Mirka GSM : +420 602 626 184


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT