JÓGA A FYZIOLOGIE - děkujeme vám...

JÓGA A FYZIOLOGIE - děkujeme vám...

27. 3. 2016 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček
Ahoj kamarádi. Tak si tu tak s Mirliskem sedíme, ona barví vajíčka, já jsem právě doběhl z lesa, protože mě zavolal a tak si tak svorně sedíme a mluvíme o vás. O tom, jaký byl víkend s vámi...a víte co ?
Mno, než to psát...co vám to nějak na památku ukázat ?
A proto : Fotky, pro vás, od nás, tady a teď.Opět, opět nás to velice bavilo. Nasmáli jsme se, pořádně protáhli děla, prodýchali se celým víkendem a dokonce jsme poměrně v poklidu probrali vše okolo jídla a metabolických procesů...

Prostě...jako.
Co napsat.
Jen a jen...děkujeme.


A fotky od Andyho, na památku, jsou tady.
A co bude dále ?
Už jen Chorvatsko, level 2 fyzio, (bohužel vyprodané) a pak snad ještě uděláme snad jednu jogu na podzim. A pak již bude rok 2017...

Děkujeme, moc, za důvěru vás v nás vloženou. S diagnostikami se u nás přihlašte...a snad jen, at vám nikdy nedojde dech.
To přejeme my.

Ma a Mi
dreamteam.

FOTOGALERIE : David Anderle, thx to U, bro !


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT