Co teď ?

Co teď ?

13. 5. 2016 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Co ted budeme dělati ? Teda co vlastně ted děláme ?
Mno…bude toho mnoho. A tak pár slov a aktuálních informací, vevnitř : )Ahoj všichni, takže co teď jako děláme se dozvíte tady.
Máme totiž plánů plno, a kdo neví co jako, tak tady je kompletní komplet rozpis.
Ju ? Jdeme na to, bandičko  !


Předně 27,28,29 květen bude ještě jeden běhací kempík.
Mám vás tam tedka 12 lidí, ani vlastně víc nesháníme, jen aby jste o to nepřišli. Ještě tak 4 kousky vezmeme, pak již bude plno – a my to odběháme bez vás kamarádi.Dále : Do týdne budeme mít hotové presentace na Egypt 2016 safari na podzim – zatím je vás tam 14 a deset zbývá, bude to našlapaný hned, tak si pak dáme vědít, ano ? 8-14 říjen, to vypadá....
Kdyžtak klidě již ted rezervujte přes maily : seven20@volny.cz : ) Máme krasnou novou lod, a safari na vraky (např Thistlegorm) za super cenu sakum prdum all inklusive 24900,- Hloubky, vraky, zralůčci, želváci, a parta co byla loni...ach ano.A dááááál ?
Nu a pak vám vydám Bali. Protože opět bude Bali, jako ne že ne. Máme toho prostě plnej batoh, a všechno vám to nasolíme – možnosti jak se posouvat v životě jsou pro nás vším a ta variabilita nás tak moc baví !!!
Juchuuuuu…Nu, ale co děláme ted ?
Ted se akorát balíme, a jedeme do Chorvatska. O tom, jak tam týden budeme s Mirliskem válčit s lodí, uklízet, objevovat nové lokality a podobně, se dočtete více na našem facebookovém profilu : https://www.facebook.com/720.cz v sekci „chorvatsko“

A až se vrátíme, tak vám o tom napíšeme.
Takže, na chvilku se loučíme, zůstaňte s námi protože my jsme stále na vaší straně.

Zustáváme v kontaktu.
Neustále.

Ma a Mi, with love.Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT