Junioři a LEVEL 1.

Junioři a LEVEL 1.

9. 7. 2016 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Další týden utekl jako…klasické klišé, jako voda.
Tenhle byl opravdu zajímavý, měl totiž velký věkový rozptyl. Dělali jsme Junior Freediver, a LEVEL 1 následoval.
A pár slov, vevnitř, s tunou foteček.Nevěřil bych, že to pujde skloubit.
Šlo.
A jak dobře !
Yarek a Ivetka, již loni byli a letos jsou o moc dále. To potápění šlo, co šlo, tohle už nějak vypadalo – oba PB jak v hloubkách, tak ve Statikách, a hlavně – velké posuny. Freediving je tedy pro všechny věkové skupiny, definitivně.
Maruška a Anička, dvě juniorky, obě velkým překvapením. Časy statiky atakovaly limity kurzu nejen Level 1 Junior, ale i klasický level 1 ! Pod vodou obě jako doma, a s Maruškou tu ještě zůstáváme na Level 2, a na to jsem velice zvědav.

Leonka – životní restart pomocí vody se daří tak moc až mi z toho vyskakuje rohlík na obličeji. V komfortu a pohodě hloubky okolo 17m, a protože taky zůstává, ještě to rozjedeme.
I Daniel a Andrej – tady bojujeme s ouškama u Andreje, což je prostě smůla – přišla nemoc. Takže dutinky ucpané a nejde to nejde. Ale to půjde, jen co se vyléčíš. U Dana, opět obrovsky posun od Egypta, prostě to tam padá a jen co doladíš ploutve, padat  bude a hlouběji a hlouběji..
Klárka mamka od Aničky – ty jo, tak tady opět je vidět, že tě voda chce – a to tak že hodně. Tak se nebráníme a jedeme výcvik jak má být, nakonci s Ivetkou nejlepší safety a já mám radost, že má, mají všichni radost.Víte co ?
Víte.
už jsem vám to říkal tohle dopoledne, právě před chvílí, když jsme skončili jogu.
Takže víte, co bych chtěl napsat. Ale to není pro veřejnost. Takže to víte. A já nenapíši.

Výlet na vrak Veli Rat, byl prostě za odměnu po celém tom týdnu motokrosu. Byl. Viditelnost, která nás odměnila za celý ten tréninkový kolotoč, rybičky, průplavy které se daly skoro pro všechny, byly tou aplikací freedivingu, kterou já osobně mám tak moc rád. Tohle jsem vám na tom chtěl ukázat. Že pro tohle to děláme, ty tréninky, hloubky, statiky.
Abychom si to pak na „kochacím freedivingu“ užili.

Moc, ještě jednou, moc děkuji.
A brzičko, naviděnou.
Ano ?

Těšící se – Martin a Miri
tyhle fotky, jsou pro vás.
Odměna. Tedˇ.

Ma


Martin Cheníček a Mirlik Pytlík

FII - FREEDIVING
INSTRUCTORS
INTERNATIONAL


PimpYourLife.cz academy

Level I instructor
Level II instructor
Asistant instructor
Pranayama instructor
Advanced safety
CPR, OXY provider

eMail :
seven20@volny.cz
Freedive web :
www.PimpYourLife.cz
Lifestyle MAG :
www.720.cz
Facebook :
www.facebook.com/720.cz
Skype : carys720
Martin GSM
: +420 777 266 305
Mirka GSM : +420 602 626 184


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT