Jih a jóga - ZLIV

Jih a jóga - ZLIV

26. 9. 2016 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Zliv…
Nové místo na jogu.
Byli jsme.
Teda…byl jsem já.
A vy.
A co napsat ?
snad jen – JIH JE SUPER.Tak již pár měsíců zpět jsme v Chorvatsku s Ivetkou a Klárkou dali konverzaci na téma : „nechceš nám přijet do Zlivi odučit jogu ?“
Přemýšlím : „No, jako jel bych ale víte co, potřebujeme tělocvičnu, sál, toalety, kuchyňku…“
Holky kontrují : „Všechno máme !“
Tak jsem zavřel hubu, než mi tam vletí moucha, a slovo dalo slovo a tedˇ, v uterý 27 září jsme po akci a já mám pár slov, a jedno velké díky.

ZLIV  neměla chybu. Už i proto, že se mohli přijet protáhnout lidi, kteří to mají za Ještěd do Osečné daleko. Nakonec vás bylo 2O kousků a sál jsme zaplnili tak akorát.
Místní škola, za což musíme velice poděkovat panu řediteli Mgr. Janu Režnému, že nám takhle vyšel vstříc, a Ivetce Smíškové, že nám to všechno vykomunikovala, byla velká paráda, takhle krásné zázemí v Osečné nemáme. Děkujeme ! Kuchyňka, toalety, dokonce sprchy, a krásná učebna. Prostě TOP.Co na kurzech děláme je již všeobecně známe, o tom netřeba psát. Kdo neví, ať přijede. Dřeme jak koně celý víkend, samozřejmě. : ) A večer, to teprve byla paráda. Odjeli jsme ke Klárce na grilovačku, za což obrovsky děkuji, že jsme tam mohli být – to místo je opravdu magie. Západy slunce, super postarání se o nás, ohníček, klobásky, topinky, vínečko…ach. A já ještě ráno dal čajík na molu. A proběhal vám lesní stezky.
Díky.A neděle se nesla v duchu těžších poloh. To už dávalo zabrat, ostatně nakonec vás opět neminula ani naše oblíbená klikovačka, powerjoga, a uvod do kalisteniky. Prostě, našlapané to bylo opět až po půdu.
Vy, jakožto skupinka z jihu jste byli velice šikovní – fakt jsem byl překvapený. Vše vám hodně dobře šlo, samozřejmě ty rozsahy nejsou to pravé, ale těžistě, rovnováha, síla – prostě dobrý jste. Přednáška o jídle se nezvrhla v hádku, za což jsem také moc rád : )

A co napsat závěrem. Bavilo mě to, byli jste super kámoši, užil jsem si to. Jak nocování v Hluboké, tak i ve Zlivi v lesích, a kdyby bylo po mým, tak by tu včera na Maringotka párty byli všichni ze Zlivi a povinně !

Prostě, díky.A co bude dál ?
Pozítří vypukne Běhací kemp. Pak Egypt. Pak FII kurz bazén – a odlet na Bali.
Jedeme dál. Nic nekončí. Protože vy, vy jste stále s námi…

Díky, upřímně, díky.

Martin a Miri

PS : Některé fotky jsou z Martingotky. Prostě tady z jihu. Je na nich například sprcha. Nic zajímavého. Jen tak, pro archivaci, je sem dávám : )
Aby jste viděli, jak se žije v lese : )
Martin

PPS: Evi, Kubo, díky za info že žijete.
To bylo neuvěřitelné stěstí !!!!

 Martin Cheníček a Mirlik Pytlík

FII - FREEDIVING
INSTRUCTORS
INTERNATIONAL

PimpYourLife.cz academy


Level I instructor
Level II instructor
Asistant instructor
Pranayama instructor
Advanced safety
CPR, OXY provider

eMail :
seven20@volny.cz
Freedive web :
www.PimpYourLife.cz
Lifestyle MAG :
www.720.cz
Facebook :
www.facebook.com/720.cz
Skype : carys720
Martin GSM
: +420 777 266 305
Mirka GSM : +420 602 626 184


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT