Wreck wars - episode 3 - Martin strickes back !

Wreck wars - episode 3 - Martin strickes back !

20. 11. 2016 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

No tak jsem si řekl, že už bylo dost toho ručkování, protože to je pro děti, je třeba ten vrak proplavat. Pěkně po svejch :)
A tak, tady to je.

Relax Bali vrak, at se již o nem píše cokoliv, je trochu hlouběji, než udávají různé letáčky atd. Je to proto, že trochu sklouzl dolů - sem tam tu máme zemětřesení, zpočátku to tady sedalo na dno, prostě - dnes je vyvázaný ke skalám a sedí jak Zeman na trůně. Pevně, jistě, a hluboko.Příď vyvazujeme okolo 2O metrů, a když jsem se tuhle koukal, u kormidla, ještě než se mi podělaly hodinky, tak tam bylo 40. Prostě už je to pěkná práce na freedivngu, takže proč to neudělat.

Po loňských nesmyslných hádkách na netu, kolik to bylo, jak to je zpomalené atd, jsem tedy natočil letos videjko, pěkně celé jeden záběr a pěkně celé jeden vrak. A žádný ručkování, protože jsme freediveři co maj nohy a ploutve. Ploutev.Nu, a tedy jedna projíždka vrakem vevnitř.
Romane, vidíš to ?
Nejel jsi, a teď ti hážu rukavici.
Podzim 2017 ?

Miri, a její výkony jsou pro nás oba překvapením. Teda ne až tak velkým. Už víme, co Miri potřebuje. Trochu delší čas, okolo 3 minut na přípravu. Tak ho dostává, a už topíme jeskyně, průplavy, vraky společně. Tady, krásně od přídě ke kormidlu, pěkná práce, pěkně v proudech, kopačka...a společné fotky tam.

Miri, super !

A s vámi, třeba, někdy naviděnou.
Nádech, a jedeme !
Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT