Bali 2017 - Tak jde čas...

Bali 2017 - Tak jde čas...

2. 11. 2017 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Takže, Bali, den 8 nebo kolik…začínám se v tom ztrácet, protožýe tak jako před lety, zjistuji že oceán nejen hodně dává, ale i hodně bere...Uvnitř.
 Například…vnímání času. Kdo četl od Dolenca : „Moře v čase zatmnění slunce“ tak ví…najednou se vzbudíš, a je ti 8O let. Oceán…dává a bere. Dává energii, bere vnímání času… Vše je v rovnováze.

A tak to je i dnes.
Ráno jsme vstali brzy, a jak oobvykle jsme procvičili dech a protáhli svaly celého těla. A odjeli, k tomu žroutovi času směrem na Drop Off – a deep diving, nezbytné lovení pytlíků a plastů a parádní padání do hloubek a bezčasí.
Hrátky s hejny ryb, které se vrátily po několika letech zpět sem – zažil jsem je tu kdysi, jsou tu zase. Nadhera…tisíce.

A Mata Hari, nově otevřená, a opět nejlepší rajčatová polévka na Bali a Sun Rise a sošky a konečně i no fins, jo, tohle mám rád i když moje technika – radši mlčíme : ) Společné focení…zážitky…ponory…

A večer, je tu dřív než řekneš AIDA, a co dělat – to je snad jasné. Statiky, a joga. A statiky, neskutečné posuny všech !
Andrejka 4:02, Petr Martínek 5:22, David hodně protože to zapoměl – takže hypoxie že jo, a Milan posun na 3:36. A ted si tu tak sedíme, a baštíme, a pijeme, a plánujeme zítřejší deepdiving na bojce.

AMED.
Přicházíme.
AMEN.

Dobrou noc, a my jdeme odpočívat.
Krásné dny ze slunečného Bali

Martin
Freediving instructors international.

#pimpyourlifeacademy
#balitrip2017
#kdykolivběhemdnenedychat
#sickoftrash
#fii_freedive
Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT