Poukázky na dárek k vánocům...a info co bude 2018...

Poukázky na dárek k vánocům...a info co bude 2018...

16. 12. 2017 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Tak jsem zpět v CR, a mám jen dva dny na to, abych vyřešil všechny vaše dotazy atd...tak směle do mě ! 
V pondělí mě totiž rozřežou na kusy ve Vinohradech, aby mě pak sešili dohromady mnohem silnějšího a hlavně vtipnějšího ! : )
Takže, prosím pár věcí.


Poukázky : 
1, na freediving kurzy máme, rádi pošleme, bohužel je už celý leden a unor bazénových kurzů vyprodaný - pak jsme na filipínách a tak zbýví 17-18 březen. Směle do toho !
Pokukázka ve fotkách, na vyžádání pošlu full kvalitu.

2, poukázku na kurzy jogy - 11-12 unor myslím, tak tam už je vyprodáno, ale určitě někdo onemocní, a my vás tam ještě vmáčkneme - takže taky možnostáhnout, darovat, ale prosím předchozí domluva na mailu seven20@volny.cz je nutností. : )

3, Egypt březen 14 dní - tak tady se moc omlouváme, ale není již možnost -ano, tušíte, vyprodáno. Ale bude safari v egyptě na podzim, a to je ještě ready for U !

4, Pokukázka na běhací kemp v květnu - ano, tady by to šlo, ještě tak 5 beženců vezmeme. Ke stažení dole, full kvality na mailu prosím - opět poprosím o domluvu na mailu.

5, Ač se to nezdá, tak 4 měsíce v chorvatsku 2O18 se začínají dramatizovat - je už pár týdnů vyprodaných, tak prosím neváhejte, raději mi písněte at se domluvíme. V lednu začnu učit 6 kurzů v bazénu, a přibude vás nových cca 60 freediverů, tak ti budou určitě taky chtít v létě na ostrov a hloubky, tak at máte raději místečka jistá. Mail, jako obvykle, poukaz je dole společný.

6, a to už máme podzim, a Mexico - pardon, není šance, je vyprodané, už je mi to trapný. Ale pak bude Bali, odkud jsem se vrátil včera a tam snad ještě přijímáme přihlášky. A pak je 2019 a to už je schýza, tak to raději skončím.

TAK, PERTE TO DO MĚ NA MAILY.

DŮLEŽITÉ !!!

NEDOKÁŽU DOSTATEČNĚ ZDŮRAZNIT, JAK MOC SI VÁŽÍME VAŠÍ CHUTI SE MNOU A MIRI JEZDIT NA AKCE VŠUDE PO SVĚTĚ - S UCTOU, A RESPEKTEM KE KAŽDÉMU Z VÁS :
děkuje Martin a Miri
Freedivin Instructors international.

http://www.pimpyourlife.cz

#fii_freedive
#pimpyourlifeacademy
#nikdynenípozdemitstastnedetství


Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT