Běhací kemp jaro 2018 - právě skončen...

Běhací kemp jaro 2018 - právě skončen...

20. 5. 2018 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

A o tom, jak bylo je pár slov vevnitř.
Takže, šum dovnitř do článku.
Martin a Miri


Běhací kemp je za námi, a na mě je abych napsal pár slov a nějak to zase celé uzavřel. Teda, popravdě musím říct že mě baví celý ten triptych co děláme - Joga, Freediving, a Metodiku Lehkého Běhu bez zranění, ale popravdě, největší pokroky a celkově provázanost s prostředím a přírodou cítím vždy z běhacího kempu.

Protože co my tu prostě děláme ? 

Přijedete, někteří znalí a jiní noví a my vám začínáme odkrývat jednoduché principy toho, jak fungujeme, učíme váš znova objevovat spojení ze zemí a komunikaci skrz vaše chodidla, a o toho všeho se pohybujeme v lesích Ralska, což je pískovcem obdařená borovicemi prorostlá naše domácí zahrádka. A co je víc, než vidět nás jak se společně probíháme jak děti a máme aspon na chvíli uplně u zadku kolik nám je a jak u toho co děláme, vypadáme. 

Prostě jen posloucháme svoje kroky. 
Přijelo vás 30, a uběhli jsme za 2,5 dne 30 km. Opět bez zranění, a mnozí z nás si odnesli tu lehkost, ten pocit kdy jen, byt i jen na sekundu prostě jenom...BĚŽÍŠ. 

A O TOM TO JE.

Takže běhací kemp je za náma, grilovali jsme se, potili, večer seděli u ohně a rozvíjeli debaty nevídané, sluníčko svítilo přesně tak jak mělo, kapky nepadaly a teploty byly běžecky příjemné, a já ted musím na závěr napsat, že pro mne to byly nádherně strávené tři dny s vámi.


Já vám moc děkuji.
A třeba, na podzimním kempu, opět naviděnou. 


Protože je třeba slyšet svoje kroky
Nezanechávat stopy
Vnímat že dýcháš
Běžet 
Pro život

Ma.Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT