Trocha fotek a videa z Y-40 aneb jak je tady...

Trocha fotek a videa z Y-40 aneb jak je tady...

30. 1. 2020 Blog
Martin
Autor
Martin Cheníček

Tak první turnus v Y-40 máme za sebou - a druhý turnus před sebou...
 


Y-40 a nové relaxační postupy pro hloubkové posuny slavily úspěch. Co konkrétně jsme dělali, by bylo nutné napsat na dvě stránky a bylo by zbytečně rozebírané a diskutované, neb vytržení z kontextu přípravy neznamená nic.

Udělali jsme dva dny v Čestlicích, dva týdny doma a pak to tam padalo. A jak krasně.

S každým z vás jsme měli trochu jiné plány, odvislé od vašeho levelu zkušeností. A všichni jsme tu našli to svoje, co jsme potřebovali odladit.

Vítězslav Veselý od Jan Bareše doladil trochu techniku ve freefalu, Jaroslav Zeman udělal velký kus práce na profilech ponoru, Mirek Cermak to snad konečně pochopil o čem ten deep diving je a prolomil hranici relaxace a veze si domu PB a Broňa Pečner se ode mne nechává už skoro rok tréninkové vést a bere to fakt poctivě a ještě ke všemu je to myslím talent...Takže si například dopadal s kratickyma bifinama (VŠE CWT!) opakovaně podlahu 41m a to ve výdechu (třeba i z 5m hloubky) se stále komfortem na hrudníku, o což nám jde.
Teď se s Broňou budeme připravovat na maturitu, přijímačky a taky v poslední řadě na freedivingové bazenové MČR v Českých Budějovicích, pomalu se prostě vnoříme do toho závodního světa, protože vize nějaké jsou, a von mi za ten čas stojí.

Hele, fakt to za to stalo s vama, kluci !!!


Díky všem, a brzy navidenou někde.
Jdu na brifing s druhou skupinou, začínáme teď.

Děkuji

Ma

#pimpyourlifeacademy
#fii_freedive
#apnea
#freediving

Soupis našich kurzu tady : http://www.pimpyourlife.cz/events
Martin
Článek pro vás napsal
Martin
Více článku od autora

Jsem Martin Chenicek, a freedivingem se zabývám již roky. Prošel jsem si za svůj život mnoha sporty na vrcholové úrovni, plavu maratony, běhám kolem 100 km týdně, lezu po skalách, závodil jsem 10 let na snowboardu a sjezdovém kole, skáču z letadla a jezdil jsem závody na silničních motorkách. Jsem člověk, který sportu a jakékoliv činnosti v pohybu, dává ve svém životě první místo.

RYCHLÝ KONTAKT